Банк — шахрай. Краде ваші гроші і не віддає.

Pixelman95 4 березня 2023, 11:39
Хочу всіх застерегти від цієї шахрайської контори. Це не банк, це злочинне угрупування.
Заблокували картку дружини з грошима. Пишуть що підозра в шахрайстві, платіж на 1850 грн. Що надійшла скарга на цю транзакцію і було звернення в поліцію. Скинули номер ЄРДР і сказали звернутися у поліцію для вирішення питання.
Я зв’язався з відправником коштів, він сказав що ніякої заяви не подавав.
Тоді ми звернулися в кіберполіцію, вони направили нас в міську поліцію.
Там нам сказали що цей ЄРДР вони не можуть побачити, бо якщо він відкритий то в іншій області, доступу до нього вони не мають.
Зареєстрували наше звернення і надали талон повідомлення єдиного обліку, сказали щоб його скинути банку, і вони мають розблокувати картку.
Служба підтримки банку відповідає як робот, що поліція не може такого повідомляти і вирішуйте питання по ЄРДР. Хоча ми скинули їм фото талону — повідомлення єдиного обліку, це офіційний документ, який надали нам в поліції!
Ми почитали відгуки в апсторі, гугл плей, мінфін…Це жах, таких ситуацій за останній місяць дуже багато, ці шахраї блокують картки з грошима по міфічним заявам, і не віддають гроші. Картка дружини заблокована вже майже місяць.
Найгірше те що ви не будете знати про блок вашої картки, поки не закинете на неї гроші і не спробуєте розплатитися ними чи перевести на іншу карту — ніяких сповіщень про блок вам не прийде. Ви взнаєте про блок тільки коли заведете гроші на карту цього недобанку.
Раджу всім у кого є карти цього банку розірвати з ним договір, поки не пізно.
sportbank
sportbank 6 березня 2023, 9:30
Вітаємо!

На підставі отриманої інформації від постраждалого, або від відділу по боротьбі з шахрайством, кіберполіції тощо, щодо неналежного платежу, згідно з пунктом 7.3.14. Публічних правил банк має право встановити обмеження по сумі та кількості операцій з метою запобігання шахрайським операціям.
За посиланням ви можете ознайомитися із умовами нашої Публічної пропозиції: https://sportbank.ua/oferts_list-tas

Оскільки банк зберігає банківську таємницю про клієнта, ми не можемо вам надати інформацію по рахунку вашої дружини.
Рекомендуємо вашій дружині самостійно звернутись до нашого чату підтримки або на пошту pr@sportbank.ua, ми перевіримо інформацію та зв'яжемось з клієнтом для вирішення питання.

Сподіваємось на ваше розуміння!
Бережіть себе!

Головна / Банки України 🏦 / sportbank 💰 / Відгуки про sportbank 📝 / Банк — шахрай. Краде ваші гроші і не віддає.