Прошу вас надати мені реструктуризацію

Anastasya2110 17 лютого 2023, 22:11
Добрий вечір! Маю борг по кредитній карті у вашому банку.Якби знала, краще б не брала.
Прошу вас надайте реструктуризацію кредитного боргу.Я вже написала заяву у Павлоградському відділенні Таскомбанку, але ви ніяк не відреагували.А тільки кидаєте мою кредитну справу від одного колекторського агенства до іншого.
Ще раз вас прошу, дайте реструктуризацію!
Форс-мажорна обставина-це війна в Україні!
sportbank
sportbank 20 лютого 2023, 8:27
Вітаємо!

Повідомляю вам, що розглянути індивідуальні умови погашення кредиту (реструктуризацію) можливості немає.
Заморозити кредит та скасувати нарахування відсотків не є можливим на сьогодні, оскільки оплата процентів є одним з ключових факторів, що впливає на стабільність банківської системи. А це по суті працездатність банку: можливість користуватися усіма банківськими послугами та продуктами sportbank (розраховуватися карткою у магазинах, знімати готівку, переказувати кошти та отримувати перекази з-за кордону).

На сьогодні банк не нараховує штраф або пеню за несплату. Відсотки нараховуються по стандартним тарифам.

Ми розуміємо вас та ваше фінансове становище в цей не простий для країни час, проте сплата пільгового платежу та обов'язкового місячного платежу є обов'язковими за кредитним договором клієнта.

Сподіваємось на ваше розуміння.
Бережіть себе!

Lolik1837
Lolik1837
18 лютого 2023, 12:58
«Ще раз вас прошу, дайте реструктуризацію!
Форс-мажорна обставина-це війна в Україні!»

Давать реструктуризацию или нет- это на усмотрение банка, а не на требование клиента .
«Война в Украине» — даже по решению НБУ всего лишь причина для «кредитных каникул» и не более . НБУ даже оставил за банками право насчитывать проценты на остаток долга .

Ну и главное — вас же никто не неволил брать этот кредит? Да отдайте вы его и забудьте эти проблемы и этот банк, если он вам так неугоден

Головна / Банки України 🏦 / sportbank 💰 / Відгуки про sportbank 📝 / Прошу вас надати мені реструктуризацію