Можно попасть на деньги на ровном месте

barabeik 17 лютого 2023, 13:33
Покупал в декабре билет на concert.ua и был как платёж в интернете, купил сегодня и сняли за перевод 4,9% комиссии и ещё 0,22% ежедневно до полного погашения кредитного лимита. В смс не предупреждают о комиссии, и понять что будет перевод, а не интернет платёж до совершения покупки никак нельзя, теперь помимо 4,9% вынужден платить 0,22% или закрыть досрочно весь кредитный лимит. Даже в приватбанке в случае перевода берут 4% и нет выхода за льготный период.
sportbank
sportbank 17 лютого 2023, 14:14
Мирославе, вітаємо!

Це залежить від того, як налаштований самий термінал на сервісі, де ви проводите розрахунок.
Розрахунок може буде здійснено шляхом покупки, а також шляхом переказу.

17/02/2023 12:01:37 вами була здійснена оплата на суму 861.10 грн. Операція пройшла як переказ за рахунок кредитних коштів. Згідно з тарифами нашого банку, у вас одразу списалась комісія за переказ (4,9% від суми), і за умовами нашого кредитного продукту — на не пільгові операції (р2р перекази та зняття готівки) за кожен день нараховується 0,22% від суми операції.

Радимо звернутись до служби підтримки сервісу, щоб уточнити умови та способи оплати, а також проконсультуватись стосовно даної ситуації. Надалі перед покупкою рекомендуємо вам уточнювати у самому магазині, як налаштований термінал.

Сподіваємось на ваше розуміння!
Бережіть себе!

17 лютого 2023, 14:18
Я сплачував раніше, і був платіж без комісії, тому і не знав, що зараз будет як переказ, на concert.ua ніде немає інформації, що оплата буде переказом. Це банк у смс підтверджені повинен зазначити суму з урахуванням комісії, але у смс була сума 861,1 і не було зрозуміло що це переказ. І тому вважаю, що банк неправомірно присвоїв собі 42,19 грн і нажаль якщо не повернуть ці кошти, мені придеться закрити договір
23 лютого 2023, 14:38
Так и не вернули комиссию, при этом при оплате билета на сайте concert.ua другим банком ещё и кешбек за категорию развлечение получил, а здесь комиссию за перевод и пеню до полного погашения, т.к. банк неправильно воспринял платёж, теперь боюсь какие либо платежи делать, что у других банков платёж, здесь может быть переводом

Головна / Банки України 🏦 / sportbank 💰 / Відгуки про sportbank 📝 / Можно попасть на деньги на ровном месте