Партнёрская програма

Євген Карпінський 8 січня 2023, 21:02
В банку діє програма приведи друга, кешбек зараховується не за всіх- з тих кого я стовідсотково знаю через одного, звертався в техпідтримку обіцяли в ручному режимі за три доби-пройшло дві неділі незайшло ні мені ні другу, вже не чекаю. Потім стало ще краще, провівши рекламну компанію серед друзів розповідаючи який це супер банк і деякі згодилися встановити додаток, заходжу в особистий кабінет і виявляється програма зупинена і винагорода за кожного запрошеного 0грн. Звернувшись знову в техпідтримку там повідомили що програма закрита на невизначений термін, хоча повідомлень попереджень ніяких не було. Тобто з тих кого я міг запросити я вже запросив безкоштовно, а якщо програма відновиться їх я запросити вже не зможу. Як кажуть «мелочь, а непріятно».
sportbank
sportbank 9 січня 2023, 10:36
Вітаємо!

Перевірили інформацію за вашим запитом та бачимо, що бонус був успішно вам нарахований, далі ви його вивели на основний рахунок.

На сьогодні реферальна програма дійсно тимчасово призупинена.
Зараз головний наш пріоритет – робота платіжної інфраструктури та продуктів банку, які б наблизили нас до перемоги (спільний збір тощо), продукти, які б стали в пригоді клієнту в цей непростий для країни час. Утім, з початку війни ми поступово відновлюємо наші програми лояльності.

Сподіваємось на ваше розуміння.
Бережіть себе!