Шахрайські дії

Сергей Саенко 4 грудня 2022, 14:19
Недавно зареєструвався в спорт банк.
Проведено було кілька транзакцій на невеликі суми, все було нормально.
Потім одним днем перерахував двома платежами близько 13000₴ на рахунок спорт банку, після чого банк приблокував рахунок, типу йде перевірка на шахрайські дії, вже 4 день питання не вирішується.
Техпідтримка нічого конкретного не відповідає, просить чекати результати.
Чому ніколи раніше з різними банками не було проблем, а у випадку зі спорт банком з самого початку не складається?
sportbank
sportbank 6 грудня 2022, 15:01
Вітаємо!
Наразі ваша картка обмежена у використанні через перевірку вашого рахунку відділом безпеки (у зв'язку зі здійсненими підозрілих операцій), аби пришвидшити перевірку вам необхідно звернутись до іншого банку, емітентом якого є ТАСКОМБАНК (там відкрита у вас ще одна картка ). Першочергово блокування було встановлено саме за тим банком і вже потім автоматично блокування підтягнулось до нашого банку.

Оскільки ТАСКОМБАНК є емітент карток кількох банків, то коли є блокування в одному банку, воно підтягується і в інший банк, емітентом якого є також ТАСКОМБАНКОМ.

Бережіть себе!

SergeyNina
SergeyNina
4 грудня 2022, 23:52
Потому что или вы вносили купюрами по 500 и 1000 гривен и не была проведена инкассация терминала пополнения которым вы воспользовались. (такое редко, но бывает даже сейчас скармливают терминалам подделки и пополнение уходит в проверку) или банку нечем заняться и отправляют на проверки транзакции от 10 000 гривен. Скорее всего второе. Хоть бы вопрос решился за пару недель.
Сергей Саенко
Сергей Саенко
5 грудня 2022, 14:00
Не пополнял карту через терминал. Скорее всего банку нечем заняться, проверяет что-то. Хотя могу по запросу подтвердить откуда деньги!