Депозит

dtromanov 13 листопада 2022, 23:06
Мною був відкритий депозит у серпні поточного року на місяць, він мав закінчитися у вересні. Після закінчення терміну депозиту гроші не були перераховані на рахунок. Можливо була включена автопролонгація. На депозиті була єдина кнопка «закрити депозит». Я її натиснув і мені написали що він буде закритий 26.10. Депозит перейшов у статус «очікується закриття» Я очікував даний термін. Проте депозит не закрився у визначений термін, а автоматично продовжився ще на місяць, до 27.11. На мої запитання служба підтримки пише, що вони залишили заявку до технічного відділу і щоб я очікував відповіді спеціалістів. Отже «спеціалісти «мені нічого не можуть відповісти досі. Я звернувся до них 29.10, сьогодні 13.11. Або такі спеціалісти, або банк не хоче закривати мій депозит і виплатити гроші.
sportbank
sportbank 14 листопада 2022, 20:42
Вітаємо!
Надайте, будь ласка, свої особисті дані ПІБ та номер телефону на pr@sportbank.ua, а також цей скрін. Аби ми могли розібратися у вашому питанні.
Бережіть себе!

Петр Онже
Петр Онже
10 грудня 2022, 5:30
Странно, я с не давних пор в Спортн раскидываю на депозиты резервные деньги, на всякий случай, чтоб каждый месяц приходило, на всякий случай, все приходит во-время, копеечка к копеечке, день в день, что в рюкзаке, что по депозитам, видимо был какой-то сбой и вам просто не повезло ( Единственное, что хотелось бы, чтобы ребята добавили, это возможность сортировать список депозитов, было бы совсем идеально, в остальном нареканий никаких)