Зрозумілий додаток і інтуїтивний

Геннадий Шуфрич 28 жовтня 2022, 10:22
У додатку багато можливостей і щоразу з’являються нові, але я особисто використовую не всі лише найпоширеніші. Подобається те, що все просто і зручно, інтуїтивно зрозуміло і при цьому, якщо порозбиратися і позаглядати у всі розділи, можна знайти багато корисної інформації, цікаві послуги. Нещодавно зрозумів, що виявляється є мій договір у додатку, який я спочатку підписував.
sportbank
sportbank 7 листопада 2022, 12:28
Вітаємо!
Дякуємо за ваш відгук.
Бережіть себе!

mlp711141
mlp711141
15 листопада 2022, 9:21
Я с вами не совсем согласен:
1. есть непрозрачность в системе, так называемый «финансовый фейс-контроль» клиентов — заявляют о меньших требованиях к телефону для регистрации через приложение, а потом требуют обновить телефон, поскольку «андроид устарел»
2. когда через АСИП блокировали мои счета, а потом снимали блокировку, не было ни единого уведомления со стороны банка (монобанк хоть прятал эти уведомления под горами рекламного спама, а спортбанк ни словечка), а мне как сельскому жителю это было критичным. Так что остатком в 5 грн с копейками банк пусть подавится. Единственный раз я расплатился своей картой (до её блокировки) в продуктовом магазине.

Так что теперь услугами данного банка впредь пользоваться не собираюсь…

Головна / Банки України 🏦 / sportbank 💰 / Відгуки про sportbank 📝 / Зрозумілий додаток і інтуїтивний