ONTO686 12 липня 2021, 16:24
выполнил условия акции
«потрать 25000 и получи абонемент в Спортлайф»
При чем сначала май=абонемент не получил
Потом июнь=абонемент не получил!
Служба поддержки просто ботоферма с ответами «мы делаем все возможное» без конкретики и сроков… ФУ ФУ ФУ!!! Не рекомендую обслуживание в Спортбанке!
Подробности и скрины переписки со службой поддержки готов предоставить.
sportbank 13 липня 2021, 15:09
Нам очень жаль, что произошла такая ситуация, мы детально изучили всю информацию. В скором времени с вами свяжется наш старший специалист и поможет с решением данного кейса. Вы гарантировано получите абонементы.

Виктория Гирняк 10 липня 2021, 10:04
Пользуюсь картой спортбанк уже почти год, сразу оформила карту мастеркард, щас sportbank выпустил карту виза, могу сказать, что молодцы, увеличили процент на остаток 5.55%, приятный такой бонус, обещали, что скоро добавят сеп переводы и рассрочку, коммунальные услуги, депозиты, вижу, что пока-что всего этого нету… очень не хватает этого функционала!!! Так же нету возможности менять лимиты в приложении, как в монобанке, приходится звонить на горячую линию и проходить верификацию чтобы поменяли, при этом ребята очень оперативно реагируют на обращения, служба поддержки конечно по сравнению с Приватбанком это небо и земля, к Привату иногда уходит пол часа времени чтобы с тобой консультант связался. Нравится, что банк нацелен на спорт, это очень хорошо, что пропагандируют обществу вести здоровый образ жизни и при этом кешбеки на все спорт товары 10% как за счёт кредитных так и за счёт личных средств!!! Купили с мужем беговую дорожку, но нам не был начислен кешбек ((((((написали в поддержку, меня попросили скинуть чек и в итоге доначислили спустя 2 или 3 дня, думали надо будет ждать дольше, расстроились … Пока-что буду пользоваться картой, но в будущем хотелось бы чтобы доработали приложение!!!))))))
Пока что четвёрка!
sportbank 12 липня 2021, 11:33
В скором времени мы добавим много нового функционала в приложение. Благодарим за выбор sportbank, мы рады, что вы остались довольны 😉
Valeriy V 7 липня 2021, 14:55
Пользуюсь уже год услугами банка. В первую очередь, карта привлекла не функционалом или лимитом, а постоянным кешбеком 10% на категорию спорт. Не сказажу что прям активный юзер, но пользуюсь частенько (покупал кросовки, костюм и абон в зал, и вообще все за что можно получить 10% кешбек)))) в основном пользуюсь другой картой (зп и тд). Но когда есть необходимость совершить спорт покупку, я пополняю карту и получаю кешбек за покупку.

Операторы службы поддержки отвечают достаточно быстро и по существу. Сравнивал с поддержкой других банков — грамотность операторов и скорость ответа — очень радует. Надеюсь банк с увеличением кол-ва клиентов — не скатится в этом плане.
Так же, операторы достаточно дружелюбные, в некоторых ситуациях могут и пошутить)
Обращался несколько раз. Первый — был не начислен кешбьек за ракету.
Обратился в службу поддержки, сообщил про даный случай, соьтрудники попросили квитанцию из приложения и сказали подождать два рабочих дня. В итоге через 2 дня со мной связались и сообщили что кешбек был донаислен=) Супер, за это ребятам большое спасибо, очень оперативно решили вопрос.
Был еще случай, когда произошел тех сбой. Не было возможности совершить перевод. В поддержке сообщили что сложности и уже работают над их устранением. Неприятная ситуация, но не скажу что таких ситуаций не возникает в других банках. Благо оперативно устранили сложности за что отдельное спасибо.
Отмечу, что в таких моментах поддержка так же оперативно отвечает, что не могу сказать о некоторых других банках (был свой опыт).
sportbank 8 липня 2021, 18:29
Благодарим за приятный отзыв и выбор sportbank.
mashaklykailo 6 липня 2021, 14:27
Відділення за адресою: Київ, -
Карту получила в марте. Общее мнение сложилось достаточно позитивное. Очень довольна начислением кешбека (в прошлом месяце накопила 347 гривен, так как оплачивала одежду в adidas). Так же радует функционирование приложения, пуши, подсказки и легкость управления средствами. Но возник один вопрос, который меня довольно таки огорчил. Я загрузила приложение по ссылке друга и рассчитывала получить бонус, в итоге бонус так и не получила. Для меня это выглядит как зажали 55 гривен. Так же за время пользования по моей ссылке карту получили 3 человека, но бонус я в итоге получила только за двоих. Зачем делать реферальную программу тогда, если вы не всегда выплачиваете этот бонус?
Пока ставлю 3, жду решения моей ситуации, возможно поменяю оценку если доначислите деньги.
sportbank 6 липня 2021, 16:29
Мы детально изучим вашу ситуацию и с вами свяжется наш специалист и дополнительно проверит начисление бонуса за регистрацию. Мы приносим извинения за сложившуюся ситуацию и гарантируем сделать всё возможное для её решения.

KatyaSaveluk 6 липня 2021, 10:01
Получила карту уже довольно давно, изначально была карта МАСТЕРКАРД, сейчас уже перешла на ВИЗУ
Никогда не писала подобных коментов, но тут прям захотелось, очень довольна картой и услугами, служба подержки вообще крутые ребята.
Так какая суть моего комента тут, хочу поблагодарить их за суперскую курьерскую доставку, курьеры очень хорошие и отзывчивые.
Во время этой пандемии — в масках (это РЕСПЕКТ)
А вообще была ситуация по получению карти.
Я сделала заказ на домашний адрес и тут мне срочно нужно уйти по делам, я забываю о карте и бегу.
Тут мне такой звонит курьер и говорит скоро буду, а я от дома, ну минут так 40 ходьбы.
Я ему объясняю всю ситуацию и говорю давайте встретимся в другом месте, назначила место, но все же не успеваю.
В итоге он минут 5 еще стоял и ждал меня, я такая прибежала, забираю карту, все подписываю, фоткаюсьь.
Этот любезный человек, в конце говорит «вы довольно быстро прибежали, а значит не ошибочно выбрали карту, на спорттовары 10% кешбек»
Короче вы СУПЕР, жду от вас ещё чего-то нового 😁
Ставлю 5 звёзд и не понимаю других, которым не нравиться.
Может вы не знаете о всех суперских плюшек 🤷🏻‍♀️
sportbank 6 липня 2021, 16:33
Нам очень приятно получать такие комментарии от довольных клиентов. Благодарим за доверие и выбор sportbank. В скором времени в приложении будет реализовано большое количество нового функционала. Надеемся, что вы останетесь довольны.
w333w 6 липня 2021, 8:26
Поповнив гроші через термінал EasyPay на сумму 4999 грн, тиждень пройшов грошей нема, кожен день годують мене «завтраками», а я студент у якого зараз немає більше грошей.
sportbank 6 липня 2021, 16:48
Нам дуже шкода, що виникла подібна ситуація. Ми хотіли б більш детально переглянути всю інформацію про дану ситуацію і будемо дуже вдячні, якщо ви опишете всі деталі в форматі листа на нашу офіційну скриньку: pr@sportbank.com.ua.Будь ласка, до листа додайте інформацію про ситуацію, ваш ПІБ, номер телефону та скріншот вашого відгуку.
nic0las 6 липня 2021, 4:44
Відділення за адресою: Дніпро, -
Всем доброго дня. Банк закрыл счёт в одностороннем порядке, а деньги которые были на счету сказал что нужно ждать 45 дней. Люди подскажите на сколько это отвечает действительности? Так как по отзывам понимаю что нас таких здесь много) Кто и как решал проблему? Сума кстати не маленькая которая была заблокирована)
sportbank 6 липня 2021, 16:55
Мы очень хотим разобраться в этой ситуации и принять все соответствующие меры. Пожалуйста, отправьте нам на почту pr@sportbank.com.ua все необходимые данные (ФИО, номер телефона и скриншот вашего комментария). Мы вернемся к вам с обратной связью после проверки.
Михайло Кудрявцев 3 липня 2021, 19:15
Описал проблему в видео. Деньги которые спортбанк своровал мне вернули, но кредитный лимит убирать не хотят. Хотят втихаря воровать дальше
sportbank 5 липня 2021, 11:24
Здравствуйте, сегодня с вами свяжется наш специалист и предоставит детальную консультацию по вашему вопросу.

Saneeone 2 липня 2021, 16:41
Не рекомендую!!! Дуже довго чекаю на відповідь з тех підтримки банку! Я в шоці! Ніяк не можу закрити цю картку! Та ще й знімають кошти ні за що! Фігня, а не банк! Ніколи в житті не буду звертатись і відкривати картку в такому банку!!!
sportbank 2 липня 2021, 18:04

Kristi777 2 липня 2021, 11:24
Я просто в Ужасе.,
Не Рекомендую!!!
Люди подумайте 100 раз или обращаться в этот якобы (Банк)
закрыла счёт в банке, проценты, какието суммы в 420 грн которые нужно вносить ежемесячно приходят, лимита на карте нет, но платить требуют за что-то!!!
sportbank 2 липня 2021, 18:06
Нам очень жаль, что вы остались недовольны нашим сервисом. Мы свяжемся с вами для предоставления детальной информации по вашей ситуации. С радостью ответим на все возникшие вопросы и проконсультируем.

anfedorenko39 1 липня 2021, 11:47
Картой спортбанк пользуюсь недавно (около 3-х месяцев), но уже успела ее потерять😅. Первые сложности у меня возникли с тем что бы ее поменять на другую. Зашла в приложение, переискала все что можно, как ее менять — непонятно. Позвонила в службу поддержки, обьяснили, рассказали, все хорошо. Первый этап пройден. После мне нужно было срочно уехать, карту забрать не успела. Думала: «ну ничего, я уже знаток, разберусь😂». Но не тут то было! Просматриваю приложение, а поменять карту уже нельзя, приложение мне сказало что недоступно. Снова звоню в поддержку, мне повторно отправляют карту, я ее забираю и не могу добавить в приложение. И снова поддержка! Спустя день — два мне перезвонили, все обьяснили и я СМОГЛА ее добавить.
Очень благодарна ребятам, которые с терпением меня выслушивали и помогали, НО сделайте проще приложение! Там в этих вкладках можно запутаться!
Ставлю 4, но жду простоты в приложении
sportbank 1 липня 2021, 14:17
Всегда рады помочь, при возникновении любых вопросов связанных с пользованием картой\приложением\обслуживанием — вы можете обратиться в службу поддержки. Наши специалисты работают 24\7.

Благодарим за выбор sportbank.
Razor93 1 липня 2021, 3:24
Користуюсь картою вже пів року, а кредитний ліміт відкривати і не збираються просто заманюють людей лімітом і не дають шахраї й брехуни кажуть що коли скинеш фото закордонного паспорта то це не допоможе вже минуло 2 місяці як скинув, а толку нема і назвати причину відмови ніхто не може це не банк, а якась фігня не рекомендую нікому з ними зв’язуватися бо дурять
sportbank 2 липня 2021, 17:56
Справді, не всім клієнтам банку одразу можуть погодити кредитний ліміт. Але час від часу банк переглядає рішення, ґрунтуючись на активності використання картки.
Рекомендуємо з усіх питань консультуватися з нашою службою підтримки з мобільного додатку, написавши в будь-який зручний месенджер або зателефонувавши на 0 800 753 555 (безкоштовно з будь-яких телефонів в межах України).

MrPirozhok 30 червня 2021, 20:16
Користуюсь карткою з початку 2021 року, за ці пів року залишилось багато вражень. В цьому відгуці спробую максимально розгорнуто описати свій досвід користування, та розповісти про переваги та недоліки, взаємодію зі службою підтримки, та в цілому загальне враження. Тому якщо ви ще не отримали картку sportbank, та вагаєтесь, вмикайте класичну мелодію Orff: Carmina Burana, та ласкаво запрошую вас до мого відгуку.
Відкрити рахунок у sportbank мені порадив знайомий, проте завантажив я додаток не за реферальним посиланням, тому бонус за запрошення отримати не вдалось, у підтримці повідомили, що якщо перше завантаження додатку здійснено не за посиланням товариша бонус нарахований не буде. Тому якщо збираєтесь отримати картку, та у вас є знайомий з відкритим рахунком завантажуйте за посиланням, тоді отримаєте приємний бонус, здається 50 чи 55 гривень, бонус отримує товариш який запрошує та ви.
Картку оформлював лише заради кешбеку на спортивні товари, у них кешбек 10%. Для мене особисто це круто, тому що кожного дня я бігаю в невеличкому темпі, та часто купую собі кросівки до прикладу, остання покупка мені обійшлась у 2699 гривень, та мені був нарахований кешбек у розмірі 269 гривень, бонус доволі приємний. Проте згодом додали багато інших категорій кешбеку, категорії як від банка, так і партнерські (як я розумію). Категорія спорт активна завжди, а інші оновлюються кожного місяця. Мені понад усе до вподоби категорія книжки, та в цілому інші також не погані. Не сподобалось те, що в цьому місяці не додали категорію продукти. Я також користуюсь монобанком, та на початку кожного місяця порівнюю категорії та комбіную їх. До прикладу зараз в монобанку в мене категорії продукти та книжки від банку та всі партнерські, а в спортбанку одяг та взуття, готелі, спорт та також всі партнерські. Єдине, що не подобається, це те що у спортбанку не можна змінювати категорії, до прикладу як в монобанку, тобто якщо їх обрав, то наступного разу змінити категорії можливо буде на початку наступного місяця.
Трошки про клієнтську підтримку. Якщо ви зателефонуєте або напишете до чату, запитати про тарифи, де можна зняти готівку, вам нададуть доцільну відповідь, доволі оперативно, мені особисто подобаються оператори що працюють у підтримці, інколи виникали непорозуміння, проте загальне враження — всі дуже позитивні, та ввічливі. Спілкування живе, не шаблонне, шаблони надсилають лише якщо запитати інформацію по функціоналу (як поповнити картку, до прикладу), проте це навіть краще, тому, що інформація оформлена та структурована, я запитав все що мені було цікаво, та зберіг собі інформацію. За період користування доводилось декілька разів звертатись саме через проблеми та збої у роботі. Перше звернення було через складнощі оплати в інтернеті, проте питання доволі швидко вирішили, друге звернення, не виходило зняти готівку за банкомата, та то було обмеження саме банку банкомату (1000 гривень за операцію).
Мої загальні враження про банк — супер. Зараз банк тільки розвивається, проте сервіс обслуговування та вирішення питання на висоті. Багато функціоналу зав’язано через підтримку, отримання виписки чи довідки, в підтримці кажуть, що скоро у мобільному додатку можливо буде самостійно замовити необхідний документ. Обіцяють додати функції розстрочки, депозитні продукти, та накопичувальні рахунку, типу банки як у монобанку. Карткою користуюсь як додатковою, проте останнім часом розраховуюсь саме спортбанком. В поєднанні із монобанком чудово доповнюють один одного своїми кешбеками.
sportbank 1 липня 2021, 14:19
Дякуємо за приємний відгук. Найближчим часом буде багато нових функцій в додатку. Сподіваємось вам сподобається 😉
DimondD 25 червня 2021, 15:35
Не рекомендую ни этот банк ни кредиты ни их услуги. Являлся сознательным клиентом Банка и вносил регулярные платежи в счёт погашения кредита.
Сегодня — 25.06.2021 узнал, что Банк продал мой кредит коллекторской компании ТОВ Ф К Кредит Капитал.
Поэтому Банк не клиентоориентирован.
Уважаемый Банк, моя платежеспособность несмотря на карантинные ограничения и трудности с получением дохода в январе и феврале — росла. Я платил посильные взносы и намеревался закрыть кредит в течение 6−9 месяцев
sportbank 30 червня 2021, 17:21
Просимо звернути вашу увагу на те, що в публічній оферті детально вказані правила та умови користування кредитним лімітом.

Згідно Публічної пропозиції (оферта) АТ «ОКСІ БАНК» Підрозділ 8. Права Банку пункту 8.1.24
Банк має право Відступити повністю або частково свої права вимоги за Договором третій особі, при цьому: Банк вправі розкривати такій третій особі, а також його агентам та іншим уповноваженим їм особам необхідну для здійснення такого відступлення інформацію, в тому числі яка складає банківську таємницю, про Клієнта, а також надавати таким особам відповідні документи, у тому числі Заяви-анкети, дану Публічну пропозицію та інші документи, пов’язані з Договором.

Просимо звернутись в службу підтримки для отримання детальної інформації за вашим питанням. Ми залюбки надамо консультацію.

Tonyapron 24 червня 2021, 23:50
Открыла карту, каждый месяц платила за пользование 235± грн, без никакого предупреждения, приходит комиссия 2950 грн😳😳😳😳в шоке, я вызваниваю оператора, мне рассказывают о каких то%, Вы никогда не разберётесь с ними… я одалживаю деньги, гашу все с космическим%, сутки выпрашиваю, что нужно чтобы закрыть чёртову карточку, получаю от 10оператора бланк заявления, все оформляю и тут бац, мне приходит ещё комиссия в сумме 607грн😳😳😳😭, вот так, 3550 грн, за два вечера
Я не знаю, что будет завтра, возможно я буду платить какую то комиссию, месяц, пока не закроют карту😭😭😭😭
Я очень жалею, что не прочла отзывы, перед открытием карты…
sportbank 30 червня 2021, 14:30

jaruzko1987 24 червня 2021, 22:41
17 мая погасила полностью всю сумму кредита, спустя некоторое время (около двух часов) пришло уведомление о том, что нужно внести ещё 300 грн якобы за использование кредитных средств, хотя кредитный лимит в обещанные 50 дней ещё и не прошёл. Внесла деньги, обратилась к оператору, сообщил, что карта полностью закрыта, все ок, и вот вуаля-22 июня мне приходит уведомление о том, что я должна погасит сумму кредита в 169 грн, набираю оператора, очень некомпетентная девушка пытается мне рассказать что это сумма за использование деньги, спрашиваю, а за что тогда 300 грн было оплачено? Ответа нет, пообещали разобраться и позвонить, сегодня уже 24.06 22.30 мне никто и не перезвонил, а деньги нужно до завтра внести. Набираю оператора, та же история, обещают разобраться и никто не перезванивает. Ужасный сервис, ужасный банк
sportbank 30 червня 2021, 14:28
Нам очень жаль, что возникли подобные трудности. Мы с радостью рассмотрим вашу ситуацию и с вами свяжется наш специалист для предоставления детальной консультации.

68055311 24 червня 2021, 21:20
23.04.2021 виплатив ввесь кредит в плюс, що були власні кошти на карті, 14.05.2021 почав використовувати кредитний ліміт тільки в торговій мережі, тобто по умовам період пільговий до 62 днів, кошти витрачені в Травні треба платити до кінця червня, але зараз тільки 24.06.2021, а мені вже нарахували %, 40 грн з тисячі яку я брав, чат в Банку взагалі жахливий, ніхто нічого не допомагає, тільки Валерій по телефону вирішив питання з 5 го разу, жах.
sportbank 30 червня 2021, 14:23
Ми приносимо вибачення за ситуацію, яка виникла. Ми з радістю вивчимо ваше питання та наш старший спеціаліст з вами зв'яжеться. Ми надамо детальну консультацію та відповідь на всі можливі питання.

Виктория Коваленко 23 червня 2021, 12:12
Користуюсь карткою вже майже рік і за вказаний час цей молодий банк не раз вразив мене своїм піклуванням про клієнтів)

Знакомство почалося на позитивній ноті, коли в день отримання картки у мене терміново змінилися плани, а ввічливий хлопчина-кур‘єр і без натяку на зайві складнощі підлаштувався під мій графік та доставив картку того ж дня зовсім в інше місце та зручний для мене час 👍 респект)

Ще більше вподобала sportbank коли через неуважність поповнила за допомогою терміналу на суму 2000 грн. не свою картку, а іншої людини (помилилася в 2-х останніх цифрах). Думала «ну все, пиши пропало», проте жваві співробітники заспокоїли мене, зв‘язалися з випадковим отримувачем та кошти мені були повернуті!

Поставлю 4 зірки щоб і надалі тримали планку та тянулись до п‘ятірки!
sportbank 23 червня 2021, 14:30
Дуже вдячні за приємний відгук.
Дякуємо за вибір sportbank.Найближчим часом реалізуємо велику кількість нового функціоналу, слідкуйте за оновленими.
Сподіваємось ви будете задоволені)
LottaB 22 червня 2021, 20:22
Відділення за адресою: Львів, -
Звернулась сьогодні у банк оскільки, заблоковані мої транзакції — гроші закинути на картку можу, а оплатити щось чи перерахувати кошти немає можливості, банк блокує дані транзакції апелюючи до п. 15 Додатку 1 Постанови НБУ про здійснення банком фінансового моніторингу.
15. У разі втрати чинності / обміну ідентифікаційного документа клієнта (представника клієнта) банк уживає заходів щодо отримання даних чинного документу та актуалізації даних про клієнта не пізніше шести місяців із дня настання відповідної події.
І згідно публічних правил:
4.3.Банк має право витребувати, а Клієнт (представник клієнта) зобов’язаний подати інформацію (офіційні документи), необхідну (необхідні) для здійснення належної перевірки, а також для виконання Банком інших вимог законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.

та натомість ПОВНІСТЮ ігнорують закон, НЕ ПОСТАНОВУ про підпункт 3 пункту 2 розділу ІІ «Прикінцеві положення» Закону України від 17.03.2020 № 530-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» (набрав чинності 17.03.2020) установлено, що на період встановлення карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) з дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг та строків надання цих послуг, визначених законом. Від дня припинення карантину перебіг цих строків продовжується з урахуванням часу, що минув до його зупинення.

Банку байдуже, що у країні ковід, байдуже, що на державному рівні карантин, байдуже, на людей та власних клієнтів.
Звернення у підтримку нічого не дало, просто перестали відповідати на повідомлення, після дзвінка на гарячу лінію — обіцяли перетелефонувати, але знову ж таки, банк мовчить.

Тому, НЕ РЕКОМЕНДУЮ користуватись даним банком, в жодному разі. Маючи рахунки в ПриватБанку та Монобанку — в порівнянні з ними це повний треш, помимо ігнорування клієнтів, без попередження блокування коштів та картки, ще й ігнорування законів України.

Банк ні про що, тому, якщо хочете гарного відношення, не переживати за втрачені суми іте, що ВАШІ кошти, ніяк не вивидуться з банку — не користуйтесь даним ресурсом.
sportbank 23 червня 2021, 16:43
Закон № 530-IX https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20#Text не передбачає продовження чинності (дійсності) паспортних документів на період карантину. Він лише визначає строки надання адміністративних та інших послуг.

До Положення про паспорт громадянина України https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2503-12#Text не внесено в даній частині змін. Як і раніше, передбачено, що паспорт, в якому не вклеєно таких фотокарток при досягненні його власником зазначеного віку, вважається недійсним.

Відповідно до вищевказаного закону на пе­рі­од дії ка­ран­ти­ну осо­би, які вчас­но не вкле­їли до пас­порта гро­ма­дя­ни­на Ук­ра­їни зраз­ка (вказаного нашим спеціалістом) ро­ку фо­то­кар­тку при до­сяг­ненні від­по­від­но­го ві­ку, ма­ють змо­гу от­ри­ма­ти цю ад­мі­ніс­тра­тив­ну пос­лу­гу у будь­-яко­му те­ри­то­рі­аль­но­му під­розді­лі Міг­ра­цій­ної служ­би об­ласті за міс­цем звер­нення.

Згідно п. 14 додатку 1 до Положення про здійснення банками фінансового моніторингу https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/v0065500-20#Text банк зобов'язаний забезпечувати актуалізацію даних про клієнта також у разі:
2) закінчення строку (припинення) дії, втрати чинності чи визнання недійсними поданих документів.

Банк не має права тлумачити нормативні акти на власний розсуд. З урахуванням наявного нормативного регулювання банк зобов'язаний провести актуалізацію даних клієнтів та отримати дійсний паспортний (ідентифікаційний) документ клієнта. Також хочемо звернути вашу увагу на те, що ви завжди можете подати заявку на дострокове розірвання договору. По завершенню процесу закриття рахунку залишок коштів буде перераховано на вказаний вами рахунок. Якщо у вас виникнуть додаткові питання ви завжди можете звернутись на пошту pr@sportbank.com.ua.

alexandra232488 22 червня 2021, 0:26
Будьте осторожны с данным банком!

Заморозили счёт: «Обоснуйте Документально Доход».

Предоставила:

а) Банковские выписки WU и Moneygran (Помощь родственников);
б) Скрины переводов через Юмани;
в) Скриншоты операций с Крипто (играю на бирже два года), выводы-обмены;
г) Выписки выплат он-лайн Казино

«Извините, но это всё не полагает налогам. Давайте что-то с чего платите налоги» — их ответ. А мои СОБСТВЕННЫЕ СРЕДСТВА (не кредитка. Просто как карту пользовала) заморожены. Ничем не помогают. 2021 год на дворе… Документацию по оброту с криптовалютой или выплатам с букмекерских контор им сможете предоставить?.. подумайТЭ… Мда.
sportbank 22 червня 2021, 17:41
Мы детально изучили вашу ситуацию и с радостью предоставим консультацию. К вам позвонит наш старший специалист и детально опишет всю информацию и предложит пути решения. Если у вас остались дополнительные вопросы, вы можете написать нам на почту pr@sportbank.com.ua.

Головна / Банки України 🏦 / sportbank 💰 / Відгуки про sportbank 📝