Жахливе обслуговування

Vladik192 7 червня 2022, 17:35
Заблокували гроші на картці, власні гроші, не кредитні, кредит у спортбанку не мав та не користувався. На разі встановлено обмеження вирішення мого питання займає час скільки часу ніхто не знає, профільний відділ не виконує свою роботу. Банк робить перевірку рахунку коли йому замкнеться. Хоче блокує кошти хоче ні. Кормит обіцянками. Склалось враження що це не банк, а просто коол центр який призначений для обману і надання неправдивої безглуздої обіцянки.
sportbank
sportbank 7 червня 2022, 17:49
Вітаємо, Владиславе!

Ми отримали ваш запит на пошту і з вами вже спілкувався наш менеджер. Ми розуміємо ваше невдоволення, та блокування пов'язано з тим, що ми припиняємо співпрацю з банком емітентом ОКСІ банк.

Раніше у вас була картка випущена під ліцензією ОКСІ банк, наразі ви здійснили міграцію та отримали картку від банку емітента ТАСКОМБАНК. При переході було здійснено рефінансування (перенесення залишку з рахунку під ліцензією ОКСІ банк на рахунок ТАСКОМБАНК).

На сьогодні профільний відділ проводить перевірку даних у системі, яка не займе багато часу (перевірка пов'язана із сумою перенесення балансу з одного банку до іншого).

Сподіваємось на ваше розуміння!

7 червня 2022, 18:01
Проблема не вирішена , скільки триватиме перенос суми
8 червня 2022, 15:32
Проблему так і не вирішили 39к власних коштів зависло тупо в Проєкті під назвою , Спортбанк ‚‘‘.