Відгук про мобільний банк sportbank т

michael12 3 червня 2022, 13:51
На мою особисту думку, sportbank вводить в оману своїх користувачів. Чого варта їх колаборація з конторою Binance, RunUkraine та Stepn! Коротко по суті: sportbank пропонує людям які активно займаються бігом чи ходьбою «заробити» на своєму хоббі, ніби за твою активність будуть платити криптовалютою. По факту треба виконати, на мою думку, шахрайські умови: пройти реєстрацію на Binance, відправивши купу особистих данних (фото з паспортом, купу особистих документів), та зробивши депозит на 1000 грн. Потім вже є можливість скачати STEPN для «заробітку», заробяти можливо коли придбаєш NFT кросівки (віртуальний непотріб), увага, найдешевші коштують $600. Ніяких деталей, щодо обчислень заробітку за твою активність немає. Я вважаю, що мета цієї компанії від sportbank, Binance, RunUkraine, STEPN є розвод лохів на гроші. Криптовалюта і NFT резиковані капітали і вони це добре знають.

Щоб відмовитись від використання послуг sportbank, потрібно від руки писати заяву на відміну від monobank або ПриватБанк де це можна зробити декількома кліками.

Почитайте відгуки про Binance. Як після цього можна довіряти sportbank?
sportbank
sportbank 9 червня 2022, 16:26
Вітаємо!
Дякуємо за ваш відгук. Насправді якщо ви прочитаєте уважно умови такої співпраці, то освітній онлайн-проєкт. Тобто тут розмова суто про навчання, щодо реєстрації і подальшого знайомства з криптовалютою технічно, то це вже на розсуд кожної окремої людини.
Бережіть себе!

Головна / Банки України 🏦 / sportbank 💰 / Відгуки про sportbank 📝 / Відгук про мобільний банк sportbank т