Кому війна, а кому мати рідна!

HalynaKh 11 травня 2022, 8:19
Банк який на час війни в Україні продовжує нараховувати шалені відсотки!!! І починає тероризувати по телефону і смс…
І розказують, що вони не нараховують пеню та штрафи, ось це і є їхні кредитні канікули!
Майте совість нелюди! Це є форс-мажорні обставини! І ви це знаєте!

Якщо людина зараз не має змоги оплачувати, то через декілька місяців, суму, яку ви нарахуєте по ваших шалених відсотках, тис більше, не матиме змоги сплатити!!!

Не рекомендую даний банк нікому!
sportbank 11 травня 2022, 14:01
Галина, вітаємо!
Якщо у вас виникли питання щодо кредитної картки, будь ласка, напишіть нам свої особисті дані на pr@sportbank.com.ua. Ми допоможемо вам у вирішенні питання.
Бережіть себе!

12 травня 2022, 11:51
Надіслала вам свої дані, від вас жодної відповіді не отримала!
13 травня 2022, 19:05
На жаль, нічим так і не допомогли. Запропонували реструктуризацію, яка почне діяти не відомо з якого ще терміну, поки-що не функціонує така послуга.
Нарахування відсотків продовжують. З чого потім платити накопичені відсотки. Буде реструктуризація + нарахування відсотків + тіло кредиту. Пояснюю вам, що такої можливості оплачувати таку суму немає і, на жаль, не буде. Трета мати хоча б трохи розуміння до своїх клієнтів, якщо клієнт до вас звертається, потрібно іти на зустріч.
16 травня 2022, 15:39
Галина, ми йдемо на зустріч. І у першу чергу, ми орієнтуємось на рекомендації НБУ та продовжуємо виконувати зобов’язання перед клієнтами. Якщо у вас немає можливості вносити оплату, то ваша кредитна історія не постраждає, а також не буде нарахування штрафів і винесення на прострочення. Як тільки з’явиться послуга реструктуризації (плануємо запустити найближчим часом) ми вас поінформуємо.
Бережіть себе!

Головна / Банки України 🏦 / sportbank 💰 / Відгуки про sportbank 📝 / Кому війна, а кому мати рідна!