Це просто жахливо.

Kateryno4ka 4 квітня 2022, 23:09
Відділення за адресою: Запорізька область, Бердянськ, -
Ніколи не писала відгук, але у цей раз вважаю це за необхідне!

Спортбанк — це жах. Нікому, ніколи не рекомендую користуватися послугами спортбанку та зв’язуватися с ціею «конторою».

В мене була картка з кредитним лімітом 20.000 грн. Я користувалася їю до війни та завжди клала обов’язковий платіж та ще зверху суму, щоб скоріш закрити її.
Відсотки за користування ціею карткою просто космічні, але я не про це.

У моєму рідному місті окупанти захопили усе. Повісили свої прапори та тримають постійно людей у жаху. У місті немає зв’язку, продуктів та роботи. Жити майже не можливо. Цукор коштує 130 гривень, та це якщо повезе його знайти. Хліба також майже немає. Усі магазини закриті. А навколо йдуть бойові дії та чутно вибухи бомб кожного дня.

Я написала у службу підтримки «Спортбанку» щоб вони відстрочили обов’язковий платіж на деякий час, щоб я могла виїхати з міста на свій страх та риск, під загрозою життя и влаштуватися на роботу и виплатити усе до копійочки. Але вони написали «правила є правила. За кредит треба платити».

Це просто жах! Ви пишите що ви такі круті патріоти та любите країну, але наша країна — це ми. Це ми — звичайні люди, які хочуть мирного неба. Але нам треба у цей жахливий час війни під вибухами ракет платити кредити, інакше сума виросте у дуже багато разів!

Ви ніколи не піклувались про людей та ваша команда. Дуже прикро, що існують такі люди, як ви. Так, я кажу це вам уся команда Спортбанку! Я бажаю щоб ваш банк припинив свою роботу в України та щоб ви опинились в такому стані, в якому опинились ті люди, з яких ви дерете такі величезні відсотки та щоб ви побачили, що таке справжня війна.

Дуже прикро, що колись я вирішила зв’язатись с цим банком…
sportbank
sportbank 5 квітня 2022, 12:54
Катерино, вітаємо!
Перепрошуємо за таку ситуацію. Ми дуже сподіваємося, що ви якнайшвидше зможете опинитися у безпечному місці для вас та ваших близьких. А ми вирішимо ваше питання якомога швидше.
І, на жаль, дуже багато наших співробітників знаходяться у зоні бойових дій, як і ви. Тож ми усі чудово розуміємо, що таке війна. Але намагаємося працювати, аби підтримувати економіку нашої країни.
Бережіть себе та своїх близьких!

Данил Бурдин
Данил Бурдин
12 квітня 2022, 14:34
А что законы Украины Спорт-Банка не касаются или что ???
Спорт-Банк о кредитных каникулах не слышал ???
Боже что за Банк такой дырявый, как можно быть такими морадерами?! Даже самые поганые на мое мнение Микрофинансовые организации дали все кредитные каникулы и показали себя с лучшей стороны! Теперь для меня Спорт-банк — это самая худшая как и компания, так и банк!
А на вашем месте девушка я бы не платил им ничего! И поверьте, они бы с вами не судились бы, потому что проиграли бы этот суд. А еще лучше б если вы сами на них в суд подали после окончания войны в Украине.
Желаю вам здоровья! Держитесь там! Все буде Украiно!!!