Sportbank - це шахраї! Я нікому не раджу з ними зв’язуватись

mmagdalinova 11 січня 2022, 12:46
Про те, що існують саме ПРИХОВАНІ комісії та відсотки, я вже дізналася по факту, коли одного дня в мене просто без попередження з картки списалося 370 гривень відсотків. Три операції виявилися не пільговими, тому на них нараховувалися весь місяць відсотки (окрім комісії за переказ 4,9, ще й 0,22% в день). Про це ані в додатку, ані при розрахунку жодним чином ніде не попереджалося. Ця неприємність послугувала приводом закрити картку та більше нею не користуватися. На той момент в мене була заборгованість за всі операції (і «пільгові» в тому числі, а також несподівані відсотки) 6991 гривня. Це було 8 січня 2022 року. Коли я спитала у оператора, скільки я маю заплатити, щоб повністю закрити карту, мені відповіли, що за користування кредитом у 8 діб та плюс ще три доби за якісь там регламентні платежі (тобто 11 діб) я маю заплатити 7764,11 грн. Виходить за 11 днів 773,11 гривні лише одних тільки відсотків, 62 гривні в день.
Не складно порахувати, що з таким відсотком (навіть якщо брати до уваги і «пільгові» операції) я мала б бути винна банку не 6991 гривню, а 27000. Я попросила деталізацію цих розрахунків, але мені вже три дні пишуть що вони не можуть надати ці розрахунки. Щодня співробітники відповідають лише «очікуйте». Я не можу жодним чином отримати ніякий документ, в якому буде написано, на які саме операції та скільки нараховується відсоток? З якої цифри мені назвали суму 62 гривні в день? Щодня мені відповідають «очікуйте», зважаючи на те, що нарахування за ці дні теж продовжується.
Вибачте, sportbank, але окрім слова «шахраї» на думку приходять лише нецензурні.
sportbank
sportbank 12 січня 2022, 13:03
Марія, доброго дня!

Дійсно, пільговий період не поширюється на такі операції як видача готівки та переказ на картку. З цією інформацією у кожного є можливість ознайомитись на сайті, Публічних правилах та мобільному додатку (у розділі «Кредит», «Кредитний ліміт», «Пільгова ставка», а також у розділі «Ще», «Часті питання», «Кредитний ліміт»)
Що стосується виписки, ваш запит зафіксований і як тільки виписка буде готова, з вами обов'язково зв'яжуться.

Якщо виникнуть додаткові питання, ми завжди раді допомогти та детально проконсультувати вас.

11 січня 2022, 13:08
Все просьбы банку надо направлять исключительно в письменном виде,
либо по электронной почте либо бумажным письмом на почтовый адрес
банка с уведомлением о вручении…

Устные просьбы очень быстро забываются
и как результат не исполняются от слова вообще.
11 січня 2022, 21:10
Про те, що існують саме ПРИХОВАНІ комісії та відсотки,
====
А почему скрытые, когда в приложении в информации о кредитном лимите в разделе Льготная ставка написано: «Не действует на снятие наличных и переводы» («Не действует» выделено малиновым цветом), а в разделах «Проценты и комиссии» и «Просрочка по кредиту» есть информация о разного рода комиссиях и штрафах.
mmagdalinova
mmagdalinova
13 січня 2022, 9:56
Це загальна інформація, щодо тарифікації. Вона може мене як стосуватись, так і ні. А я хочу бачити саме свої відсотки у своєму додатку. Якщо все відкрито та прозоро, то чому я не можу отримати розрахунки? Банк не може це зробити чомусь і відмахується однаковими скопійованими повідомленнями…Але я не можу просто отримати виписку вже тиждень? Мені нараховують щодня конячі відсотки і не можуть пояснити, звідки ця сума взялася
13 січня 2022, 12:51
Даже из этой информации однозначно понятно, что переводы и снятие наличных в льготный период не входят. Если взяли 4,9% комиссии за операцию, то уже очевидно, что операция не в льготном периоде и, следовательно, применяются соответствующие комиссии. И, честно говоря, ни в одном нашем банке, с которым имел дело, не видел, чтобы где-то в приложении указывали, находится ли какая-то конкретная операция в льготном периоде или нет. Только из тарифов знаю, что, например, в Привате и monobank все операции в льготном периоде, а, скажем, в Форварде и Sportbank переводы не входят в льготный период. Да и вообще навскидку не вспомню других банков, кроме Привата, monobank и А-Банк, где бы переводы входили в льготный период.

Головна / Банки України 🏦 / sportbank 💰 / Відгуки про sportbank 📝 / Sportbank - це шахраї! Я нікому не раджу з ними зв’язуватись