Найжахливіший з-усіх банків

kapitanvictoria 5 січня 2022, 12:36
Відділення за адресою: Івано-Франківськ, -
По карті діє пільговий період з 1 календарного дня відкриття карти, як прописано в тарифах карти. Але, як вияснилось пільговий період діє не на всі операції по карті. І даної інформації в додатку НЕ ВКАЗАНО! Як тоді людина має бути про це усвідомлена? ШАХРАЇ!
sportbank
sportbank 5 січня 2022, 20:31
Доброго дня!

Хочемо звернути вашу увагу, що вся інформація щодо кредитного ліміту вказана на сайті, у Публічній оферті, а також у мобільному додатку sportbank.
Пільговий період не поширюється на такі операції, як зняття готівки та переказ на картку. Щоб ознайомитися з цією інформацією в додатку, необхідно натиснути кнопку «Ще», далі «Часті питання» та «Кредитний ліміт».

Mikola444
Mikola444
5 січня 2022, 13:34
Хочу пожаловаться на этот банк,Они заганяют людей в долговую яму,не берите кредит у них,!!!Теперь к банку, Вы что там вообще с ума посходили, 10 процентов от суммы!!! Вы сумашедшие??? Люди не берите у них даже копейки!!!
AndreyBesMD
AndreyBesMD
7 січня 2022, 15:35
Тарифи указані, а те що є заборгованість по не пільговим операціям не відображається у додатку, яким чином я мала дізнатися що у мене є заборгованість, якщо я не отримувала ніякого сповіщення і не було відображено у додатку?