Спортбанк створює заборгованість без відома

Vados173 8 листопада 2021, 20:17
Відділення за адресою: Вінниця, -
Я ними не довго користувався як і іншими банками в пільговий період вчасно вносив гроші щоб не сплачувати відсотків. Але вони як мені здається не повністю показують інформацію щодо рахунку. І коли бачиш обов’язковий платіж то розумієш що якщо гасиш тіло кредиту то не сплачуєш обов’язковий платіж. Але не в їхньому випадку, в них після того як покрив тіло кредиту інформація про обов’язковий платіж не відображається але він потім автоматично списується і ви знову оказуєтесь в кредиті на який рахується відсоток коритування
sportbank
sportbank 9 листопада 2021, 17:01
Доброго дня.

Хочемо звернути вашу увагу, що усі умови щодо пільгового періоду, вказані на сайті sportbank, у Публічній оферті а також у мобільному додатку. Якщо ви бажаєте з'ясувати деталі якогось конкретного списання, ми готові прокоментувати кожне.
Просто напишіть нам на пошту pr@sportbank.com.ua ваші дані (ПІБ, номер телефону, скриншот відгуку), і ми вас проконсультуємо, або зверніться до нашої служби підтримки, написавши у зручному для вас месенджері, або зателефонувавши за номером 0 800 753 555 (безкоштовно з будь яких телефонів у межах України).

Дякуємо за розуміння.

Головна / Банки України 🏦 / sportbank 💰 / Відгуки про sportbank 📝 / Спортбанк створює заборгованість без відома