Вкрали грощі

ais6erg 3 листопада 2021, 14:42
Після переходу на таскомбанк знилки грощі. 10.57 гривень) Діло принципу
3 дні я писав у підтримку.
1.11 Відповідь підтримки:
При переході до іншого банку емітенту, рахунок оновиться протягом однієї доби, тому очікуйте. В разі якщо інформація не оновиться, зверніться до чату повторно.
2.11 Відповідь підтримки:
Ми зафіксували ваш запит ✅
Щойно отримаємо відповідь, повідомимо вас у чаті ⏰
3.11 Знов написав!!!
На що отримав відповідь
У вас на старій картці залишалось 10.57 гривень, вони списались за обслуговування картки від емітенту «ОКСІ».
умови обслуговування ОКСІ банку змінилися, тепер за неактивний рахунок сплата 100 грн
Це як? В договорі я цей пункт списання не знайшов.
У підтримці не відповіли в якому пункту договорі вказано що списують 100 грн якщо не користуєшся місяць чи два???
sportbank 3 листопада 2021, 15:39
Доброго дня!
Будь ласка, надішліть нам на пошту pr@sportbank.com.ua всю необхідну інформацію (ПІБ, номер телефону і скріншот вашого відгуку). Ми повернемось до вас зі зворотнім зв'язком після ретельної перевірки.

ais6erg
ais6erg
3 листопада 2021, 15:48
Через тих 10 грн нема що перевіряти. Вже заповнена заява на закриття рахунку. Ви краще вкажіть де в договорі вказано було про автоматичне списання 100грн за некористування карткою?
4 листопада 2021, 15:24
Хочемо звернути вашу увагу, що з 29.10 було змінено тарифи ОКСІ Банку, і клієнтам було про це повідомлено. Дана інформація вказана у Публічній Оферті sportbank | ОКСІ Банк (с. 63). Оформлення та обслуговування (в т. ч неактивної картки) 100 грн щомісячно. Рекомендуємо ознайомитися з тарифами ОКСІ Банку на сайті sportbank або у мобільному додатку.