Шарашкіна кантора

Casper1991 21 вересня 2021, 15:49
Дуже дорогий банк!!! Найбільші відсотки зі всіх що знаю. Беруть 4.9% від платежу, відразу з кредитних, і на ту ж суму кожен день нараховують ще відсотки про які ніде і ніколи не вказували. Пів року все було ок поки останні місяці здерають по 400−700 гривень, пояснюють що це відсотки «за минулий місяць».Перестав користуватися картою всеодно за «минулий місяць» 700 забрали. Пів дня мені вішали що це заборгованість по тілу кредиту, а потім розібралися що я відновлював баланс то вже стали відсотки знов за минулий місяць, в той же момент обов’язковий платіж став відсотками і головна фраза «уважно прочитайте договір».Маю карти привата, моно, ПУМБ. Такого ще ніде не бачив. Не рекомендую нікому!!! Не банк, а якась кантора дика.
sportbank
sportbank 21 вересня 2021, 18:15
Нам шкода, що ви залишились незадоволені нашими тарифами та виникли труднощі при обслуговуванні. Ми хочемо детально вивчити історію ваших операцій та надати максимально точну консультацію. Будь ласка, прикріпіть до вашого відгуку особисті дані (ПІБ та номер телефону). Після детального вивчення історії ваших звернень, ми приймемо відповідні міри.

Дякуємо за розуміння.

ingeniero
ingeniero
21 вересня 2021, 16:44
==Беруть 4.9% від платежу, відразу з кредитних, і на ту ж суму кожен день нараховують ще відсотки про які ніде і ніколи не вказували.== В приложении написано, что при несоблюдении условий льготного периода — 0,16% в день, а если обязательный платеж не заплатить, то 0,26% в день. А по снятию наличных и переводам 0,22%, а если просрочить оплату, что 0,32%. (По крайней мере по карте ОКСИ.) Вы же, наверное, кредитные снимали или переводили куда-то. ===Маю карти привата, моно, ПУМБ.== У Привата и Моно другой принцип — снятие наличных и переводы входят в льготный период, поэтому ежедневных начислений по таким операциям у них нет. А вот у ПУМБ принцип похож на Sportbank, но всё лето у них была акция по бесплатному снятию наличных и переводам.