Змінили купу всього і ні як не сповістили.

nikdao 12 вересня 2021, 20:37
Відділення за адресою: Київська область, Обухів, -
Купую товар, але бачу, що відсоток кешбеку менший ніж має бути. Пишу в підтримку, у відповідь — максимальний кешбек тепер нараховується на кредитні кошти, а не на власні. Я в розпачі — було ж навпаки. Питаю коли відбулися зміни — два місяці тому. Питаю — а де повідомлення про зміни, ні листа, ні банера в застосунку не було. Відповідають — «кожного місяцю вам доступні категорії кешбеку на вибір, а також там відображено відсоток по кожній категорії в рахунок власних та кредитних коштів. Можете ознайомитись з інформацією у мобільному додатку.» Отакої, думаю собі. Йду на сайт — а там майже всі положення картки нові! І про жодну зміну я не отримав ніякого повідомлення.

Тобто банк змінив купу правил, ніяк це не прокомунікував, і вважає це ок. Від такої організації можна чекати чого завгодно, довіра впала нижче плінтуса. Буду шукати альтернативу.
sportbank 20 вересня 2021, 11:47
Хочемо звернути увагу на те, що інформація про проценти відображена в додатку при виборі категорій. З точки зору закону, інформування відбувається в додатку.
Оновлений процент кешбеку не є прихованим. Також він нараховується і на власні кошти, але на деякі категорії кредитний кешбек більший.

Дякуємо за розуміння.

12 вересня 2021, 21:44
===Отакої, думаю собі. Йду на сайт — а там майже всі положення картки нові! І про жодну зміну я не отримав ніякого повідомлення.=== А что поменялось-то? === в розпачі — було ж навпаки. Питаю коли відбулися зміни — два місяці тому. Питаю — а де повідомлення про зміни, ні листа, ні банера в застосунку не було.=== Да, поменялось еще пару месяце назад, и эти изменения видны при выборе категорий кешбэка. Собственно информацию о процентах кешбэка давно сообщают именно таким образом. Последние существенные изменения по кешбэкам было где-то в декабре прошлого года, когда ввели выбор категорий, а до того бывали дополнительные категории (без возможности выбора), о которых действительно сообщали отдельно. И, кстати, повышенный кешбэк за кредитные выгоднее, чем повышенный кешбэк за свои, если, конечно, есть кредитный лимит.
finansist7
finansist7
13 вересня 2021, 6:55
Ну норм, при выборе Кеш бек ежемесячно видно какой % за счет собственных или кредитных.
nikdao
nikdao
20 вересня 2021, 12:11
Спортбанк, а чому ж ви не коментуєте те, що інші положення картки були також змінені? мій висновок, що ви з більш-менш прийнятного банку перетворили на мікрокредитну установу.
20 вересня 2021, 12:28
А что поменялось?
27 вересня 2021, 16:48
Вкажіть, будь ласка, які саме положення ви маєте на увазі.

Головна / Банки України 🏦 / sportbank 💰 / Відгуки про sportbank 📝 / Змінили купу всього і ні як не сповістили.