Твій спортивний недобанк

Владислав Миронович 9 січня 2021, 12:59
Можна називати цей банк не спорт, а МоноСпорт 2.0
Оформив карту, хотів забрати на точці видачі. Але, тут мене чекав сюрприз. Приходжу значить на точку видачі, а мені кажуть в нас карт немає. Замовляйте доставку кур'єром (Карт немає так щей персонал, який там сидить бичить клієнтам. Не розумію, за що ви їм платите. Хоча, якщо вони бичать, значить видно як ви їм цю роботу оплачуєте)
Навіщо мені ваша доставка кур'єром, якщо я можу вийти з дому, пройтись 2−4хв і все точка видачі. І що? Прийшлось робити доставку кур'єром
До кур'єра питань немає, вчасно доставив карту. Оцінка роботи кур'єра 5/5.

Якщо ви в додатку даєте змогу вибрати спосіб доставки карти курьером або точка видачі, тоді заберіть пункт точка видачі. А толку з неї? Коли в любий час приходиш, а карт немає.
Якщо ви вже почали все копіювати з Монобанку, тоді беріть приклад з них. Відкривайте свої точки видачі (маю на увазі точки видачі не в кредитмаркетах і прочих шарашкіних конторах), а в ТРЦ/гіпермаркетах. Коли перевипускав карту Монобанк, то чомусь приходиш на точку вибачі Моно, і завжди є карти. Так мало того, карту можна забрати не лише на точці видачі, а щей на пошті Justin

І скажу одне, користувався вашою карту до 2-х тижнів, і вирішив її закрити. Так як, ще одного моно 2.0 мені не потрібно. Написав в тех. підтримку, що хочу закрити карту. Причина закриття карти була в тому, що якесь МФО (мікрофінансова організація) Качай Гроші дає кошти на Тариф кредиту «Спринтер»
Тільки в Україні можна таке побачити, щоб банку гроші давали МФО
Але, наступна відповідь вашої підтримки мене просто вбила… мені написали переваги недобанку, який кеш-бек і тд. Людина хоче закрити карту, навіщо ви це пишете. Так, мало того відповів бистро ваш оператор (100% впевнений, що в підтримці спількуються по скриптам, які тупо копіюють і вставляють в бесіду з клієнтом)
Потім мене ваша підтримка просто звалила з ніг. Щоб закрити карту, я повинен попросити в підтримки шаблон на закриття рахунку, потім його роздрукувати і надіслати фото заповненого шаблону в чат Недобанку. Я перепрошую, ви там геть з розуму зійшли? А оце що мені кур'єр давав підписувати при зустрічі, це ніякий не документ, це просто анкета, можна сказати фількіна грамота якою можна, вибачте на слові сходити в туалет. І доречі, чому я отримую лише саму карту? Я ж підписував вашу анкету, вірно? Вірно. Чому в мене немає цього екземпляру так званого документа?!

Відкриття точок видачі в ТРЦ/гіпермаркетах, цьому банку би ціни не було б. А так, суцільні мінуси як в додатку, так і в роботі тех. підтримки/послуг. Оцінка обслуговування 1 зірка, і це дякуйте вашому кур'єру. Як би не кур'єр, Моя оцінка -5
sportbank
sportbank 11 січня 2021, 16:31
Дякуємо, що деталізували ситуацію і ваші контакти. Ми обов'язково все перевіримо і зв'яжемось з вами для детальної консультації.