Банк програє конкурентам по багатьом параметрам

Vitya52954 24 грудня 2020, 14:20
встановив додаток, заповнив анкету, на екрані при вході в додаток-білий екран, написав у службу пітримки, відпоавідь: очікуйте. прочекав весь робочий день, наприкінці 18 години все-таки зайшов у додаток. Вибрав доставку курєром картки(стаціонарних точок видачі нема, як і додаток без картки не працює), досить давно для індентифікації використовую ДІЮ, в т. ч. і бакнківських установах, ніяких проблем не було. Тут виясняється, що для індентифікації особи, щоб отримати фізичну картку, потрібно предявити паспорт у паперовому вигляді або ід картку, питання чи взагалі це законно? -на що оператор відповів, що це внутрішня політика компанії, виходить ця політика вище чинного законодавства. Думаю з таким підходом чи варто звязуватися в подальшому з даним банком? можливо хтось підскаже
sportbank
sportbank 24 грудня 2020, 16:45
Доброго дня. Нам шкода, що оформлення картки завдало вам незручностей. Хочемо звернути увагу, що на даний момент, щоб отримати картку sportbank — потрібно заповнити анкету і додати ваші документи (сфотографувати і завантажити у додаток). Згодом це можна буде робити через додаток "«ДІЯ». Будь ласка, залиште ваші контакти в особистих повідомленнях банку на цьому ресурсі та з вами зв'яжеться старший спеціаліст служби підтримки.

Vitya52954
Vitya52954
24 грудня 2020, 16:59
Мабуть я не зрозуміло описав ситуацію, для того, щоб почати користуватися додатком, потрібно отримати фізичну картку, на жаль, щоб отримати цю картку, потрібно пред’явити паспорт у паперовому вигляді, якщо паспорта нема на при собі, картку тобі не видадуть. Те, що можна індентифікувати себе через ДІЮ, на жаль нічого не значить. Це не скарга, просто перегляньте свої умови, як і прив’язку до кур'єра, багато людей не сидять у офісі чекаючи когось, а дуже зручно прийти і забрати картку, як і не носити з собою паспорт, коли в іншому банку можна індентифікувати себе через додаток ДІЯ

Головна / Банки України 🏦 / sportbank 💰 / Відгуки про sportbank 📝 / Банк програє конкурентам по багатьом параметрам