УВАГА-..!

pmorozov29 26 грудня 2014, 10:09
15.12.2014 г. Я, Пащенко О.В. та Омельченко А.М. перебуваючи в Криворізькому відділені №3 АТ”Сбербанк росії”за адресою: Адреса: 50036, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Мелешкіна, 14а звернулися до головного фахівця з обслуговування Барліт Ю.Д.за консультацією. Мені, та моїй дружині потрібна була карта банку при перерахуванні на яку гривні ми мали змогу отримати долар США за кордоном, моя донька має намір поступити на навчання до коледжу США а так як готівковий долар ми з дружиною купити в банках не маємо змоги, бо його там просто немає, то ми вирішили купити його за кордоном, конвертувавши з гривні. Головний фахівець з обслуговування Барліт Ю.Д. порекомендувала нам пакет продуктів та послуг “Універсальний”по картах Visa. На мої запитання по якому курсу та на яких умовах буде проходити конвертація гривні в долар США, чи є в банку курси валют при проведенні операцій за платіжними картками, на який строк та скільки банк блокує коштів при конвертації та на який день та по якому курсу списує кошти, які ліміти встановлені на пакеті “Універсальний” та чи є можливість їх підняти. Головний фахівець з обслуговування Барліт Ю.Д. відповіла: у банка немає курсу валют при проведенні операцій за платіжними картками, всі операції проходять зразу по курсу карти Visa а потім по готівковому курсу купівлі продажу банку, за конвертацію 1% від суми, проведення розрахунків по операціях видачі готівки в іноземних банках 1% + 3 дол.США, понад встановлені ліміти 1% від суми, блокується 3% від суми проведеної операції на строк від 3 до 10 банківських днів, розблокування проходить на день списання та списується по готівковому курсу валют, встановленому на сайті банку, та повертається власнику на картку, якщо курс валют офіційно не змінився або перераховується по новому курсу на момент списання коштів. Встановлені максимальні ліміти при конвертації гривні в дол.США за кордоном, 15000 грн., згідно з наказом НБУ, які головний фахівець з обслуговування Барліт Ю.Д. підняла.

26 грудня 2014, 10:39
З нами були підписані договори щодо обслуговування на умовах пакету продуктів та послуг «Універсальний» та видані миттєві без іменні пластикові картки, № 4524340237661110 та № 4524340234742616. Так як на картки вже була можливість зараховувати кошти ми з дружиною поклали в касі банку на кожну картку 30000 мені та 27000 дружині, на два дні зняття по встановленим банком лімітах. На 15.12.2014р. курс купівлі продажу готівкового дол.США в Криворізькому відділені №3 АТ”Сбербанк росії”за адресою: Адреса: 50036, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Мелешкіна, 14а був: 16.0 — 16.48. Євро: 19.60- 20.53. 16.12.2014р. перебуваючи за кордоном я зняв з банкомату зі своєї карти 600 Євро, та 800 дол.США з карти дружини і операції було заблоковано, перерахувавши курс я побачив що банк заблокував не 3% від суми проведеної операції а 20%! та продав мені Євро по 25.0. а долар по 21.0.! хоча курс курс купівлі продажу готівкового дол.США та Євро в банку на 16.12.2014р. не змінився.!
26 грудня 2014, 10:40
Зателефонувавши на гарячу лінію банку за номером:+380443531515 я запитав чому та за яким наказом було заблоковано суму на 17% вище від вказаної, мені відповіли що, нічого страшного немає, курс нестабільний, гривня падає, долар росте, ось банк і вирішив перестрахуватись а спише по готівковому курсу купівлі продажу банку, на момент списання, через 3-10 днів. На мою вимогу обґрунтувати Законно блокування суми проведеної операції аж на 17% співробітник банку не відповів. 17.12.2014 я зняв 700 дол.США зі своєї карти та 500 дол.США з карти дружини, і операцію знову було заблоковано. Перерахувавши курс конвертації я знову помітив що банк продав мені дол.США по курсу 21.0.! 17.12.2014р. курс купівлі продажу готівкового дол.США та Євро в банку виріс на 2 копійки! Банк повинен був порахувати дол.США: 16.48+5%(конвертація, блокування)= 17.27 21.0(фактичне блокування та списання) -17.27= 3.73(різниця). 2000 дол.США(зняті сумарні кошти)*3.73(різниця)=7460 грн.
26 грудня 2014, 10:41
Банк повинен був порахувати Євро: 20.53+5%(конвертація, блокування)= 21,55 25.0(фактичне блокування та списання) -21.55=3.4.(різниця). 600 Євро*3.45=2070. Таким чином 7460грн.+2070грн.= 9530грн. Але враховуючи що фактично списується тільки 2%(конвертація та проведення розрахунків по операціях видачі готівки в іноземних банках 1% +3дол.США.) Тобто банк повинен був на день списання а це 18.12.2014р.зняти блокування та списати по готівковому курсу купівлі продажу банку, на день списання а це: дол.США -16.54 та Євро-20.53 Розрахунок по дол.США: 16.54 (курс купівлі продажу готівкового долара в банку, на день списання)+ 2% +3дол.США.(конвертація, та проведення розрахунків по операціях видачі готівки в іноземних банках) =16.87 21.0 (фактичне блокування та списання) — 16.87 (правильне списання на 18.12.2014р.) = 4.13(різниця), 2000 дол.США(зняті сумарні кошти)* 4.13(різниця)= 8260грн.-506грн.(3дол.США помножене на кількість операцій по зняттю коштів,10*3*16,87)= 7754грн.
26 грудня 2014, 10:42
Розрахунок по Євро: 20.63 (курс купівлі продажу готівкового євро в банку, на день списання)+ 2% +3дол.США.(конвертація, та проведення розрахунків по операціях видачі готівки в іноземних банках) =21.04 25.0 (фактичне блокування та списання) — 21.04 (правильне списання на 18.12.2014р.) = 3.96 (різниця)= 600Євро(зняті сумарні кошти)* 3.96 (різниця)= 2375грн. -151 (3дол.США помножене на кількість операцій по зняттю коштів,3*3*16,87)= Таким чином банк вкрав у мене 7754+2224=9978 гривень.! Банк грубо порушив ВСІ правила, по перше, банк заблокував не 3% а 20% і більше, по друге, банк фактично списав не протягом 3-10 днів а 18.12.2014р, тобто на наступний день після блокування та конвертації та списав не 2% +3долСША, а 27% +3дол.США. 17.12.2014р. по приїзду із за кордону я зразу зателефонував на гарячу лінію АТ «Сбербанк росії», з вимогою Законно обґрунтувати блокування коштів по курсу 21.0грн. за дол.США, та 25.0грн. Євро, тоді як офіційний курс купівлі продажу не змінив
26 грудня 2014, 10:43
Мені на гарячій лінії повідомили що, блокування та конвертація проходить по картковому рахунку а не по офіційному курсу купівлі продажу готівкового євро та долару в банку, і що картковій рахунок відрізняється від готівкового, на мої заперечення що і я і моя дружина НЕОДНОРАЗОВО запитували і в головного фахівця з обслуговування Барліт Ю.Д. і по телефону гарячої лінії по якому курсу буде конвертуватись валюта, і нам НЕОДНОРАЗОВО відповідали, блокування та конвертація проходить по офіційному курсу купівлі продажу готівкового євро та долару в банку, нам порадили звернутись у відділення банку де ми отримували картки. На запитання де ми можемо подивитись курси карткового рахунку, чому він на 3-5 грн. відрізняється від готівкового, ким та на якій підставі він формується та як отримати письмове підтвердження курсу, нам відповіли, що дивіться на сайті або запитуйте на гарячій лінії.
26 грудня 2014, 10:43
На сайті АТ «Сбербанк росії» Курси валют при проведенні операцій за платіжними картками НЕМАЄ інформації по картковим курсам: Інформацію про комерційний курс купівлі-продажу іноземних валют для операцій з платіжними картками Банку можна дізнатися у відділеннях Банку та/або у Контакт-центрі. Зателефонувавши в Криворізьке відділеня №3 АТ”Сбербанк росії”за адресою: Адреса: 50036, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Мелешкіна, 14а я звернувся до головного фахівця з обслуговування Барліт Ю.Д. з запитанням, чому при заключені договору нас ввели в оману, чому нам не повідомили про комерційний курс купівлі-продажу іноземних валют для операцій з платіжними картками, на яких законних підставах, ким, формується цей курс. Барліт Ю.Д. відповіла, що вона сама вперше чує про різницю в курсі, що вона про все дізнається та зателефонує.
26 грудня 2014, 10:44
Через годину вона зателефонувала та сказала що, комерційний курс купівлі-продажу іноземних валют для операцій з платіжними картками піднявся з16.12.2014р. На 20-30% і з чим це пов'язано вона не знає, листа з цього приводу немає, консультацію отримали з Києва. На моє запитання чому нам ніхто не сказав про два курси вона відповіла, що раніше ці два курси не відрізнялись один від одного і більше нічого пояснити не може, просила передзвонити завтра. 18.12.2014р. о 9.15. я зателефонував до головного фахівця з обслуговування Барліт Ю.Д. з запитанням коли та по якому курсу пройде списання коштів з карток, вона відповіла що, сума з карток вже списана 18.12.2014р. по курсу купівлі-продажу іноземних валют для операцій з платіжними картками 21.0 дол.США. та 25.0 Євро. Я запитав, на яких Законних підставах банк списав кошти на другий день після проведення операції, а не в межах 3-10 днів як обіцяв, та де, хто та на яких Законних підставах формує курс по карткам, просив показати документ.
26 грудня 2014, 10:45
Барліт Ю.Д. відповіла що, всі запитання в Київ, письмово, вона сама нічого не знає. та Ось така х… я, малята!
KRV
KRV
22 березня 2015, 14:17
Ну что хотел халявки хапнуть, а не получилось
в привате тож такие истории были
или посчитали, что можете обмануть банк, купив по нарисованному Гонтаревой курсу
сейчас небось рады, что купили по 21