банкоматы крадут деньги

ksenia1307 22 листопада 2016, 15:08
Відділення за адресою: Хмельницький, вул. Подільська, 54
19.11.2016 року банкомат в м.Хмельницькому не додав мені 400 грн. Іншій співробітниці нашого підприємства в іншому банкоматі не додав 2000 грн. Центральним Відділенням Сбербанку в м.Хмельницькому проведено розслідування, за що вона ще додатково сплатила 200 грн. і все безрезультативно. Прохання вплинути на ситуацію, тому що це набуває систематичного характеру і фактично це є крадіжкою банком коштів клієнтів. Тут два варіанти або йти знімати з банкомата кошти в присутності працівника цього банку або в присутності працівника прокуратури.

Sagittarius
Sagittarius
6 грудня 2016, 18:51
Снимайте на телефон.
antirashistnow
antirashistnow
3 січня 2017, 10:38
Меняйте банк для получения зарплаты. По закону, сотрудник предприятия может выбрать себе ЛЮБОЙ банк, предоставив в бухгалтерию Заявление и перечислении ЗП и сами банковские реквизиты любого другого банка. Работодатель не может вынуждать сотрудника привязываться к зарплатному проекту выбранного им банка. Бегите из этого рашистского-фашистского банка! И не забудьте взять справку об отсутствии задолженности. (см. мой пост от 11 ноября 2016). Кто бы мог подумать, что с закрытой ЗП карточки могут выдумать начислять долги и пеню!