Ренесанс кредит

Юрій Процик 25 жовтня 2015, 22:30
Відділення за адресою: Львів, вул. Мирослава Скорика, 17
Не можу чітко сказати, як працює банк по кредитам, але шкода, що він підписався за таку злачну контору як «Ренесанс-кредит». Ну але якщо взявся..., той хай тепер відповідаю і набирає негативу на свою історію. Так от, мав необережнімть оформити кредит у славнозвісному «Ренесансі»… Під час якого втюхали кредитну картку. Все сплачував вчасно, навіть достроково погасив кредит...І тут почалося… Спочатку заставили заплатити незрозумілу плату при закритті кредиту і запевнили що все гаразд і проблем не має.Але на потім прийшла смс, що я знову повинен сплатити 25 грн за ведення рахунку, який закрив. При розмові з оператором банку, по телефону, пообіцяла розібратися і в той же час я уточнив чи не буде з мене зніматися якась плата в подальшому? На що меге завірили, що якщо я не буду користуватися кредиьною карткою сплачувати комісію не буду. Але не тут це було. Нас дурять і тут. Банк почав самостійно знімати своі кошти з цієі картки кошти за ведення рахунку. А мене хоче змусити повертати ці кошти, хоча я ці карткою не користуюся, а той рахунок по кредиту був закритий
При уточнені цього питання по телефону, роацівник банку почав мені хамити.
ПУМБ
PUMB 26 жовтня 2015, 12:28
Вітаємо!
Приносимо вибачення за можливі незручності!
Просимо вас залишити свій відгук в формі зворотнього зв'язку на нашому сайті: pumb.ua/ua/pravda/feedback/.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ