Отзыв о качестве работы ПУМБа

Алексей Коваль 26 червня 2015, 18:49
Відділення за адресою: Львів, вул. Наукова, 96
Не хочется вдаваться в подробности. В целом впечатление от общения с банком ПУМБ: мерзкий банк. В частности, Львовское отделение №4 по улице Научной, 96. Совершенно непрофессиональные работники отделения. Возглавляет отделение Сирлик Максим Игоревич. Непрофессионализм работников отделения покрывает дирекция ПУМБа. Я потерял деньги, опрометчиво разместив два депозита в ПУМБе. Настоятельно советую не связываться с ПУМБом.
ПУМБ
27 червня 2015, 10:09
Здравствуйте! Благодарим за обращение. Из вашего сообщения не ясны конкретные причины недовольства банком, что затрудняет разрешение проблемы. Просим вас подробно описать возникшую ситуацию в форме обратной связи на сайте банка: pumb.ua/ru/about/feedback/feedback/. При этом укажите свои ФИО и контактные данные. Управление качеством проведет расследование и в случае выявления нарушений примет необходимые меры относительно сотрудников, которые вас обслуживали. Спасибо!

lordik14
lordik14
26 червня 2015, 20:40
А как именно вы потеряли деньги? Можно поподробнее.
Максим Сирлик
Максим Сирлик
28 червня 2015, 15:46
Доброго дня Вам!!! Шановний клієнте, мене звати Максим Сирлик, керуючий відділенням 4 у м. Львів. В мене на відділенні був лише єдиний інцидент, тому мені не важко зрозуміти про яку ситуацію Ви написали!!! Зберігаючи конфіденційність Вашу, не розголошуватиму ваші дані та суми депозитів! У Вас на даний момент одна депозитна угода, термін котрої завершився 24 червня 2015 року! При укладанні угоди Ви вказали на автоматичну пролонгацію та сумування відсотків до тіла депозиту! Кожному нашому клієнтові приходить смс повідомлення про завершення терміну дії вкладу а також робиться продзвін усіх клієнтів! Ви прийшли через вда дні після пролонгації вкладу. Я особисто прийняв у Вас заяву на розривання угоди депозитної і повідомив коли саме підійти на відділення для повернення коштів. Також хочу зауважити про попередній вклад: вами було оформлено угоду на три місяці і мій працівник не встиг акцептувати вклад, як Ви зняли частину коштів! Ви від цього відмовляєтесь, хоча є чек з Вашим підписом

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Отзыв о качестве работы ПУМБа