Банк розiрвав дiловi вiдносини по факту без причини.

itzice 12 липня 2024, 6:11
Відділення за адресою: Харків, пр-т Науки, 40
Доброго дня. Ось, буквально днi 2 тому отримав в рандомний момент сповiщення на екранi телефону про розiрвання дiлових вiдносин. Написано було що треба звернутися до пiдтримки, що я й зробив. Задав корректно питання, отримав вiдповiдь, що були пiдозрiлi операцiї, але пiд час розмови менi кажуть наступне, що вже iнша причина i звучить вона так: «Банк відмовляє у співпраці згідно цим пунктом п. 4.2.7 п. 4.2 ДКБО та Статтею 15 Закону України „Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення“.», менi в свою ж чергу дуже смiшно з цього, бо я живу за кордоном i нащо менi в цiлому вiдмивати кошти, всi кошти що надходять на мою картку або отриманi вiд матусi, або поповненi через Apple Pay, використовуючи мою австрiйську картку, або переказанi з мого iншого банку (izibank та monobank, там зазвичай я просто вiдкладую кошти на щось важливе, наприклад на якусь дорогу рiч) для оплати чогось. Робота пiдтримки просто найгiрша, запитав на рахунок того, чи було проведено для мене фiн. монiторинг, людина каже так, хоча нiчого я нiкому не надавав, якщо треба, можу у приватних повiдомленнях з банком надати всi вiдповiднi докази, тобто я це можу розцiнювати як наклеп. Точної вiдповiдi менi нiхто не дає за що саме зi мною було розiрвано дiловi вiдносини.

Не хотiлося б залишатися без банка iз-за того що у вас працюють неквалiфiкованi працiвники, прошу нормального, адекватного, квалiфiкованого робiтника банку «ПУМБ» написати менi y приватнi повiдомлення, аби вирiшити моє питання.

Я знаю що знайдуться коментатори по типу не треба було крутити балiк i все таке, то ж кажу одразу, я звичайний школярик, котрий навчається за кордоном i зовсiм не шарить за всi цi схемки темки i тд. перекази були на сумму до 10−15тис грн максимум (вище написано причину їх походження)
ПУМБ
PUMB 12 липня 2024, 9:32
Вітаємо!

Нам прикро, що у Вас склалося негативне враження про наш банк. Ми хотіли б розібратися в ситуації, що склалася, і вже направили Ваш запит до відповідного підрозділу банку. Ми надамо зворотній зв'язок, як тільки отримаємо результати розслідування.
Полезный комментарий
PUMB 15 липня 2024, 15:59
Вітаємо!

З урахуванням режиму банківської таємниці інформація щодо обслуговування клієнтського рахунку не може бути надана в публічний простір. Усю необхідну інформацію, щодо врегулювання ситуації ми надіслали на Вашу електронну пошту. В свою чергу підкреслюємо, що ми дотримуємось всіх вимог чинного законодавства при наданні банківських послуг.

12 липня 2024, 7:19
Звідки в тебе думка що тобі хтось має щось доводити чи пояснювати?

Звичайний школярик який інтенсивно крутив бабло у розмірі середньої української зарплати — ну зовсім ніяких відмивів, неєєєє🤣
12 липня 2024, 18:40
Я лише за навчання оплачую близько 400EUR, що вже близько 16тис грн…
12 липня 2024, 19:37
Не ти, твої батьки.

В тебе немає доходу, ти сам пишеш про це в своїй кляузі 😂
12 липня 2024, 19:49
Ти звiдки можеш знати маю я дохiд чи нi?
12 липня 2024, 19:58
Я ж написав що з твоїх власних слів: «я звичайний школярик, котрий навчається за кордоном i зовсiм не шарить за всi цi схемки темки«

Ти забув власну легенду, дядя?
12 липня 2024, 20:11
Ахахаха, вiдгук публiкують у вiдкритий доступ, нащо менi росповсюджувати свою приватну iнфу? банку я надав додатокову iнформацiю
12 липня 2024, 20:36
А хто прохає тебе розповідати приватну інфо?

У відгуку ти пишеш що не маєш легального доходу, зараз натякаєш що маєш нелегальний. Ну то правильно банк вчинив закривши рахунок за мутки-оборутки.
12 липня 2024, 20:53
Ты больной? я сказал прямым текстом что пополняю карту через Apple Pay используя свою австрийскую карту? у тебя какая то фобия сидеть и молчать? Ты же реально пишешь комментарии под каждым отзывом и что-то про нелегал втюхиваешь. Не надоело?
13 липня 2024, 5:36
Сказав, далі що?

Епл пей це інструмент, він не є доказом того що в тебе малі обороти чи що в тебе легальний дохід.

Ти нас переконуєш що ти звичайний школярик що не вміє крутити бабло і сам же кажеш що через епл пей поповнюєш українську карту з австрійської тобто як раз робиш те що звичайному школярку і не треба, і що він скоріш за все не вміє.
13 липня 2024, 6:02
Поповнити картку>Apple Pay, прикласти пальчик i оплатити це на твiй роздум нелегально i не правильно? нащо тодi додавати це, якщо це пiдозрiло. менi на австрiйську картку надходять соц. виплати для бiженцiв, котрi я зараховую на свiй укр. банк, бо система банкiнгу в EU просто жахлива. не знаю до чого ти прикопався але ти ж реально з 2021 року тут сидиш i просто за 0 грн пишеш усiм вiдгуки i мониториш усе просто кожну хвилину.
13 липня 2024, 8:31
Поповнити картку

Дядьку, я поповнював українські та неукраїнські картки через Google/Apple Pay коли ти ще арифметику вчив. Ти навіть не годний зрозуміти про що мова.

це на твiй роздум нелегально i не правильно

це залежить від того з якою метою проводиться операція, в банківських застосунках абсолютно всі механізми переказу грошей легальні, однак якщо суть операції злочинна то це цілком може привести до блокування рахунку і навіть відкриттю кримінальної справи

готівка сам по собі теж легальна, давати готівку іншому це легальна (законна як ти пишеш) операція

однак якщо готівка дається як хабар то це злочин
якщо хабар переказати з карти на карту чи через Apple Pay він не перестане бути хабарем

тож у твоїй розповіді не вистачає саме цього — які гроші ти заводив на рахунок і куди витрачав
баз цього ми не можемо оцінити чи правильно вчинив банк, чи ні

а ти замість розповіді про це граєш клоуна «я маленький гвинтик»

13 липня 2024, 9:12
Я вважаю що я зi свого боку все чiтко та якiсно пояснив, те як думають iншi коментатори мене хвилювати не повинно. всi поповненя та перекази були виключно мiж рахунками батькiв, мiй моно та iзi, i дуже дуже вузький круг друзiв. наврядчи можна це розцiнювати як вiдмивання доходу, та навiть якого якщо менi 18 нема i не працюю, а все що отримуємо в якостi зарлатнi в Українi та соц. виплат у Австрiї то на це є вiдповiднi документи. Нехай запросять i я все надам, а не як у пiдтримцi коли я запитав на рахунок фiн монiторингу, менi вiдповели що проводився i почали зливати що бiльше нiчого не надамо, керiвництво звати тут недоречно i закрити чат)))
13 липня 2024, 9:19
Я вважаю що я зi свого боку все чiтко та якiсно пояснив

з боку читача в твоєму відгуку не видно ніяких пояснень, є лише скарги на банк і спроба натиснути на жалість

аж через добу ми нарешті дізнались що ти кожного місяця перегонів на карту ПУМБ суму в розмірі 15000₴ (ти кажеш що це соціальна допомога 500€)

по перше навіть з точки зору читача сама доцільність переказу цих грошей виглядає сумнівною якщо це дійсно ті гроші які ти витрачаєш на життя

по друге з точки зору банка це виглядає як той самий валютний туризм яким багато людей прокручували гроші в 2022

тому банк цілком очикувано закрив тобі рахунок

13 липня 2024, 11:23
Так саме цiкаве в тому що цих поповнень через Apple Pay ну дай бог на тисячi 3 гривень, а все iнше вiд мами, котра офiцiйно працює в Українi i якщо будь шо зможе надати банку довiдку про походження коштiв, аби довести що її перекази уж точно чистi
natashaGra
natashaGra
12 липня 2024, 12:29
Это сейчас стандартная картина во всех банках — от государственных до банков с зарубежным капиталом. Опять таки тут скорее всего нужна помощь юриста (адвоката). Возможно с его помощью удастся решить многие вопросы
SergeyNina
SergeyNina
12 липня 2024, 23:16
Просите банк пересмотреть решение. Скорее всего проблема в том что вы заграницей. Сейчас многим закрывают счета кто за границей по понятной причине. Увы это во всех банках
13 липня 2024, 0:08
Сталкиваюсь с таким не впервые, но пумб единственный банк который наотрез почему-то отказывается общаться вообще впринципе со мной в чате поддержки (
PUMB
PUMB
15 липня 2024, 15:59
Корисний коментар

Курс валют в ПУМБ

PLN 10 10.5

Курс валют в ПУМБ

PLN 10 10.5
Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Банк розiрвав дiловi вiдносини по факту без причини.