Банк хоче привласнити кошти

AndriyShur 2 липня 2024, 21:00
Відділення за адресою: Вінниця, пр-т Коцюбинського, 28
07.06.2024 я виводив свої криптоактиви з біржі Binance. Було кілька угод, одна з яких на суму 70 000 грн. Після цього мою карту заблокували. Я звернувся до банку, і мені сказали, що за цією транзакцією були зафіксовані шахрайські дії.

Я надав банку всі докази того, що я не шахрай, а просто виводив свої криптоактиви, такі як ордер, скаргу на покупця криптовалюти та звернення до підтримки, і ше багато інших доказів. Це тривало приблизно два-три тижні, я їздив туди кожен день по два рази і додавав нові докази. Зрештою, мені відмовили і сказали подавати апеляцію щодо повернення криптовалюти, але нічого не повернули.

Я знову прийшов до банку і подав додаткові докази з підтримки, що мені ніхто нічого не повернув. Сьогодні вже наступний місяць, 02.07.2024, і працівник Олеся Дідук весь час розмовляла по телефону, кажучи заходити в банк. На карті була сума більше 70 000 грн. Олеся Дідук сказала вивести решту, що я і зробив, але 70 000 грн просто зникли.

У банкінгу ця сума, яка була зарахована, відображається, але на балансі її не показує. Я розумію, що без мого відома ці кошти кудись зникли. На мої запитання Олеся Дідук не дала жодної відповіді і просто віднеслася до мене як до речі, не надавши жодної ясності щодо ситуації. Кошти не були розблоковані, хоча я надав всі докази того, що не є шахраєм. Щодня я питав про стан перевірки, але отримував лише відповідь, що перевірка триває.

Не здивуюсь, якщо вона дійсно списала мої кошти без мого відома.
ПУМБ
3 липня 2024, 9:22
Вітаємо!

Нам шкода, що у Вас склалося таке враження про наш банк. Ми перевіримо інформацію та надамо Вам відповідь за результатами перевірки.
Полезный комментарий
PUMB 8 липня 2024, 10:57
Вітаємо!

З урахуванням режиму банківської таємниці інформація щодо обслуговування клієнтського рахунку не може бути надана в публічний простір. Усю необхідну інформацію, щодо врегулювання ситуації ми надіслали Вам у приватні повідомлення. В свою чергу підкреслюємо, що ми дотримуємось всіх вимог чинного законодавства при наданні банківських послуг.

2 липня 2024, 22:02
Такая же история! Такое ощущение что в банке работают люди которых набрали по объявлению. Ответы по шаблону, смотрю что не проблема — ответ всем один и тот же, работают по шаблону! Как их нац банк выдал лицензию не понятно! Проблему решить невозможно так как требуют то что предоставить не возможно! Выдумывают какие то жалобы хотя их никто не пишет! Доказательства предоставить не могут, только на словах! Сами придумали сами и написали!
2 липня 2024, 22:05
Банк просто днище! Поддержка клиентов никакая, работают по шаблону. Блокируют деньги клиентов и удерживают деньги на счетах клиентов потому что нищий банк, и чем дольше они будут удерживать деньги на счету выдумывая какие то истории тем больше они смогут пользоваться вашими деньгами. Пора уже давно закрыть этот банк, не банк, а мошенники!
Валерка Котовский
Валерка Котовский
3 липня 2024, 9:24
Во первых чтобы вернули крипту через аппеляцию банк обязан предоставить доказы с подписью печатью что на данную транзакцию была жалоба и деньги украдены

На бирже не дауны сидят которые по жалобе будут чёто возвращать.
У себя в блоге я расписал как подать иск на банк банк не имеет право вести ни каких следственных действий это работа полиции, я читал судовые дела по привату где женщина тоже выводила с бинанс 90к и ей блокнули типа украденные деньги закинули, но суд удовлетворил иск женщины так как не было проведено ни каких следственных действий никто ничего не делал, а просто держали деньги клиента. Приват заявлял что была оплата от 3го лица мол нарушает правила биржи, но это до задницы.

В пред я не советую принимать оплату от 3х лиц где (фио биржи не совпадает с фио банка аккаунта) а если принимать трейбуте фото банк карты физической или документы отправителя фото если карта виртуальная, у мошенника ломанувшего счёт их быть не может, а если они есть значит владелец передал банк 3му лицу это досвидание из банка.
8 липня 2024, 17:23
Дело в том что мне перевел деньги не третье лицо, бинанс сказал что имя покупателя крипты полностью совпадает с с именем на аккаунте бинанса! Так что банк просто выдумывает то чего нет. Я потребовал у банка официальные документы которые подтвердят тот факт что жалоба действительно была, и банк законно удерживает мои средства. Но мне постоянно говорят ждите пока закончится проверка, но сроки не сообщают. Я буду обращаться к юристу который сможет грамотно составить заявление в суд. Пока я этого не сделаю они будут творить что им вздумается!
PUMB
PUMB
8 липня 2024, 10:57
Корисний коментар

Курс валют в ПУМБ

PLN 10 10.5

Курс валют в ПУМБ

PLN 10 10.5
Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Банк хоче привласнити кошти