Утримують кошти без жодних підстав

Pavlo1211 27 червня 2024, 20:53
Відділення за адресою: Полтава, вул. Європейська, 33
28 березня 2024 року отримав переказ на суму 13 тисяч гривень, в результаті обміну криптовалюти. Через годину мій рахунок було заблоковано з проханням звернутися до банку. Там мені пояснили, що нібито відправник коштів подав скаргу на мене, з проханням повернути кошти. Я в свою чергу надав банку всі необхідні документи (квитанцію, скріни, скаргу на відправника коштів) які підтверджують, що кошти мною були отримані чесним шляхом. На це банк мені відповів, що надана мною інформація не є достовірною. Я також зв’язувався з відправником коштів, який запевняє мене — ніякої скарги він не надсилав. В свою чергу банк ПУМБ не надав жодних підтверджень, що дійсно є скарга на мене.
Прохання посприяти у вирішенні ситуації та розблокувати мій акаунт пумб.
ПУМБ
28 червня 2024, 11:32
Вітаємо!

Нам прикро, що у Вас склалося негативне враження про наш банк. Ми хотіли б розібратися в ситуації, що склалася, і вже направили Ваш запит до відповідного підрозділу банку. Ми надамо зворотній зв'язок, як тільки отримаємо результати розслідування.
Полезный комментарий
PUMB 1 липня 2024, 9:14
Вітаємо!

З урахуванням режиму банківської таємниці інформація щодо обслуговування клієнтського рахунку не може бути надана в публічний простір. Усю необхідну інформацію, щодо врегулювання ситуації ми надіслали Вам у приватні повідомлення. В свою чергу підкреслюємо, що ми дотримуємось всіх вимог чинного законодавства при наданні банківських послуг.

natashaGra
natashaGra
30 червня 2024, 7:25
Очень похоже на схему абанка. В любом случае посоветуйтесь с юристом — был случай , когда один из банков в такой ситуации отказал клиенту в обслуживании, клиент подал в суд и выиграл
1 липня 2024, 15:23
В суди не всі підуть, це треба звертатися до юристів (бо люди без юр.освіти як правило хрень якусь з інтернета качають і йдуть з цим в суди), платити судовий збір і тд, зазвичай всі хочуть, щоб по клацанню пальців все раптом вирішилося)
PUMB
PUMB
1 липня 2024, 9:14
Корисний коментар

1 липня 2024, 15:20
«Утримують кошти без жодних підстав»

«28 березня 2024 року отримав переказ на суму 13 тисяч гривень, в результаті обміну криптовалюти.»

Крипта не оподатковується, відтак ти точно не через prozzoro продавав крипту заплативши всі податки, відтак підстава це твої темні операції з криптою, банк не буде з кожним криптаном розбиратися, за що і як ти отримуєш кошти торгуючи криптою.

Підставу ти сам в першому ж реченні написав, криптою більше торгуй.

Курс валют в ПУМБ

PLN 10 10.5

Курс валют в ПУМБ

PLN 10 10.5
Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Утримують кошти без жодних підстав