Заблокували усі рахунки

JuliaIzium 6 червня 2024, 10:45
14.05.24 я отримала електронного листа від ПУМБа, де вони просять надати документи, які підтверджують джерела надходження коштів. Через декілька днів я надала у відділення довідку про доходи. А 24.05.24 надіслала ще копію контракту з роботи за кордоном з нарахуванням зарплати на кожен місяць за останні 3 роки. Відповідь на це я не отримала, а 4.06 мої рахунки були заблоковані. Сказати, що я в шоці — нічого не сказати. Це всі мої гроші, які я збирала протягом життя, залишаючи дитину, тяжко працювала. Поклала гроші на рахунок банку, бо думала, так безпечніше. Так як я є ВПО. Тож тепер не маю ні дому, ні грошей. «Дякую», ПУМБ!
ПУМБ
PUMB 6 червня 2024, 11:10
Вітаємо!

Нам прикро, що у Вас склалася така ситуація. Ми хотіли б розібратися в ситуації, що склалася, і вже направили Ваш запит до відповідного підрозділу банку. Ми надамо зворотній зв'язок, як тільки отримаємо результати розслідування.
Полезный комментарий
PUMB 10 червня 2024, 9:59
Вітаємо!

З урахуванням режиму банківської таємниці інформація щодо обслуговування клієнтського рахунку не може бути надана в публічний простір. Усю необхідну інформацію, щодо врегулювання ситуації ми надіслали Вам на Вашу електронну пошту. В свою чергу підкреслюємо, що ми дотримуємось всіх вимог чинного законодавства при наданні банківських послуг.

6 червня 2024, 11:04
Что вы такое несёте? Если ваш счёт заблокирован банком- это не значит , что банк ваши деньги отберёт. Это значит, что после проверки вам ваши деньги вернут на ваш счёт в другом банке. И к чему тогда ваши стенания?
6 червня 2024, 11:10
По-перше, обирайте слова. Я нічого не «несу», а висловлюю своє невдоволення. Так як виконала всі умови, на що отримала блокування без відповіді. І хочу спати спокійно, а не думати, коли і як зможу забрати свої кошти. По-друге, на 11 році війни можна вже перейти на написання українською. Я прекрасно знаю процедуру, і вашого коментаря не потребую.
Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
6 червня 2024, 15:13
На мову перешли, лучше стало жить? А вообще не обращай внимания на тутошнего бота (хотя это не бот, но хрен знает как этого хейтера назвать, разве что троллем)
7 червня 2024, 11:22
Я вже зрозуміла)
6 червня 2024, 17:23
«. По-друге, на 11 році війни можна вже перейти на написання українською.»

Так может вы попытаетесь заткнуть рот нашим русскоязычным ребятам, которые служит в ВСУ и которых там больше половины. Может вы им расскажите , что они защищают Украину на «неправильной мове» и что они вообще недостойны тогда воевать в ВСУ ?
Нет ? Не хотите им это сказать? А вы не много на себя берете ?

Может еще расскажете , что Харьков не Украина потому , что русскоязычный? Запорожье, Крым, Одесса , Донбасс, Днепр , Николаев, Херсон — это тоже по вашему не Украина, раз русскоговорящие? Может прикроете свою языковую ксенофобию?

«. Я нічого не «несу»,»

Увы . Вы как раз «несли». Причем чушь редкостную . Раз вы ляпнули
«Тож тепер не маю ні ДОМУ, ні грошей. «Дякую», ПУМБ!«

Здесь опытные читатели и они отлично знают, что ваши деньги не отберут . Всего лишь обычная проверка, финмониторинг.
И ЕЩЕ — а ну ка расскажите нам как у вас ПУМБ дом отобрал, как вы изволили ляпнуть?

«і вашого коментаря не потребую.»

Вы совсем заблудились ? Вы написали отзыв В ПУБЛИЧНОМ разделе. Этот раздел создан специально для того , что бы эти отзывы любой читатель мог прокомментировать .
Так, что все равно «потребуете или НЕ потребуете» чей то комментарий. Как откроете свои финансовый сайт — будете сами устанавливать там правила, а не здесь.

Не хотите , что бы ваш отзыв комментировали — пишите банку в «личку» . На этом ресурсе эта возможность реализована

7 червня 2024, 10:56
Не вам мені розповідати про Харків і російськомовних хлопців!!! Я з Харкова, мій брат — УБД, до речі, перейшов на українську, інший брат загинув!!! А ви, мабуть, з окопу пишете, що не маєте часу на вивчення мови? Зато маєте час на висер під кожним коментом. Як бабка на базарі.
Де я сказала, що ПУМБ забрав дім??? Читати навчиться.
7 червня 2024, 15:18
Читайте, то, что сами же пишите. И не волайте как бабка базарная
10 червня 2024, 9:59
Корисний коментар

11 червня 2024, 16:31
Сподіваюсь на справедливий аналіз моїх документів і швидку відповідь
12 червня 2024, 17:02
Вітаємо! Надані Вами документи розглянуті та обмеження за картковими рахунками були зняті 12.06.2024р. Наразі Ви можете вільно користуватись Вашими коштами.
Перепрошуємо за тимчасові незручності!
12 червня 2024, 18:09
Щиро дякую за надання зворотного зв’язку і вирішення моєї проблеми

Курс валют в ПУМБ

PLN 10 10.5