«Крамниця кешбеків», не раджу до використання

SavageMind 4 червня 2024, 12:20
24 травня через «Крамницю кешбеків» в додатку ПУМБа оформив покупку Ecoflow для отримання кешбеку 4%. Звісно робив все по інструкціях, переходив у «Крамниці кешбеків» у магазин, бачив напис «Активований», сплатив замовлення карткою онлайн. І навіть вже отримав своє замовлення.
Але, кешбек не з’явився навіть «в очікуванні», і досі його там немає. А судячи з опису правил у цьому статусі він взагалі має з’явитись одразу.
29 травня звернувся у Online пітримку ПУМБ. Вислав їм чек, скрін замовлення і все інше що хотіли. Промурижили 3 робочих дня щоб шось там з’ясувати.
Чому кешбек не з’явився «в очікуванні» внятної відповіді так і не отримав. Та коли конкретно він з’явиться також не відомо.

Тому не раджу користуватись тою «Крамницею кешбеків».
Тільки зіпсуєте собі настрій та час на безглузду тех. підтримку.
ПУМБ
4 червня 2024, 14:29
Вітаємо!

Ваше замовлення наразі знаходиться на перевірці у партнера. В період звірки партнер перевіряє коректність здійснення замовлення і надає нам статус по ньому. Максимальний термін очікування звірки/нарахування кешбеку вказаний у застосунку у картці партнера. У разі підтвердження, кошти стануть доступні до виводу.

SavageMind
SavageMind
5 червня 2024, 0:02
Проблему досі не вирішено!
Будья-які ваші перевірки, відсил до того що щось там перевіряє партнер, то не є вирішенням.
Вирішення це коли кешбек знаходиться у стутсуі «очікування», після оплати/транзакції, згідно з ваших же правил.

Курс валют в ПУМБ

PLN 10 10.5

Курс валют в ПУМБ

PLN 10 10.5
Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / «Крамниця кешбеків», не раджу до використання