Банк дезінфоиатор

Alexcorv 31 травня 2024, 10:23
Оформив карту все можу
раніше оплачував і все було гаразд
зараз 31 число день зарплати і виявляється я ще порушник не заплатив вчасно і плати 2000 грн відсотків
Шановний Пумб якщо у Вас в тарифі до 62 днів
то яким чином період з 1 квітня по 30 травня став 62 дні ??? чому 31 травня це вже день порушення? навіщо писати міфічні 62 дні якщо ви самі порушуєте цей період. В інших банках 62 теж і вони рахують адекватно останній день місяця Ви ж ставите 30 інформуєте на початку місяця не інформуючи 30 додатково зо заплатіть у вас останній день. Це обурливо і не коректно. Виправляйте свій тариф, додатково інформуйте клієнта. В даній ситуації Банк порушує права споживача Ваші відсотки я заплачу але бажання після такого користуватись вашим банком відсутне повністю. Як кажуть вдавіться!
ПУМБ
31 травня 2024, 11:44
Вітаємо!

Пільговий період по кредитній картці діє до 62 днів, для прикладу 62 дні пільгового періоду буде, якщо Ви здійснили першу операцію 31 червня, і в наступних двох місяцях кількість днів також 31, тоді кошти потрібно буде внести до 18:00 30.08.24 року. Якщо ж кількість днів в місяцях 30 або 29 пільговий період менший. Тому ми і зазначаємо, що пільговий період діє саме ДО 62 днів.

Згідно Договору Комплексного Банківського Обслуговування, схема погашення заборгованості за Кредитною карткою передбачає обов’язкове щомісячне не пізніше настання Платіжної дати погашення суми Обов’язкового платежу до 18:00. Платіжною датою по кредитній картці є 30 число кожного місяця. Виключення, у лютому останній день місяця.

Також у застосунок ПУМБ Online Вам надходять протягом місяця декілька пуш-повідомлень, що нагадують про терміни та суму внесення обов'язкового платежу по кредитній картці.

31 травня 2024, 11:55
Налаштувати напевно як в нормальних банках ви нездатні.Тупа логіка льготного періоду. Все для клієнта як кажуть! Нормальні банки ставлять перше число, а граничний день останній день місяця. Самі придумали хрінь з 30 числом і таким чином намахують. Про інформування можу вам скрін надіслати скільки разів ваш додаток нагадав. Один раз і те 1 го травня де нагадування повторні ? де нагадування в останній день? як що б ваш дибільний додаток нагадав я б вчора і заплатив і мене ще крайнім зробили в цій ситуції як приклад ізі банк мені 5 раз нагадав і сьогодні надіслав проплатіть до 18:00 у них на відміну від вас як в приваті і так далі такого ідіотизму 30 число і все немає.
PUMB
PUMB
31 травня 2024, 12:11
Перевірити суму та дату внесення обов’язкового платежу Ви можете у застосунку, натиснувши на Картку, потім «Деталі».

А також у розділі «Більше» — «Тарифи» — всеМОЖУ Online, у розділі «Обслуговування кредитного ліміту» зазначена дата та час погашення.
31 травня 2024, 13:20
Гарно зʼїхали с теми що додаток нічого не нагадує окрім початку періоду
natashaGra
natashaGra
2 червня 2024, 12:34
Та ладно выше тоже отзыв о такой ситуации и опять шаблонный ответ представителя. Вместо извинений

Курс валют в ПУМБ

PLN 10 10.5