Бездоганний сервіс:)

sashapavlychuk 21 травня 2024, 13:05
Я являюся Клієнтом Вашого банку з 2019року. За весь період співпраці при зверненні отримую бездоганний сервіс під час обслуговування. І сьогодні 21.05.2024 під час заміни зарплатної карти менеджер, що мене обслуговування (Мороз Ольга) уважно мене вислухала, детально все пояснила, коментувала свої дії і швидко вирішила мої питання. Під час обслуговування повз проходила керуюча відділення (Снєгур Таміла) і поцікавилася, як в мене справи чи може мені допомогти. Мені дуже приємно, що багаторічна співпраця з кожним роком стає більш плідною і досить дружньою. Я дуже задоволений програмним забезпеченням і особливо те, що банк не стоїть на місці, а стрімко розвивається в цьому напрямку. Мене приємно вразив калькулятор по валютообміну та сповіщення про зміну курса.Вже дуже доступно, зрозуміло та легко, навіть мені- людині пенсійного віку (а це дійсно для мене дуже важливо).Із свого досвіду співпраці з ПУМБ я рекомендую вас, як банк своїм рідним, друзям та знайомим. Дякую за вашу роботу. Позитивні емоції та задоволення мене переповнюють під час візиту у відділення.Прошу відзначити відділення і виразити подяку керівнику даного відділення -СНЄГУР ТАМІЛІ ПЕТРІВНІ!!!
ПУМБ
PUMB 21 травня 2024, 13:34
Вітаємо!

Дякуємо за Ваш відгук! Ми щасливі, що Вам подобається наше обслуговування у відділенні! Вдячні, що так високо оцінили роботу, це надзвичайно важливо для нас!

St 19
St 19
21 травня 2024, 13:30
Дуже дивний коментар)) Мабуть ПУМБ, найняли копірайтерів і хочуть відбілити свою репутатацію.

Курс валют в ПУМБ

EUR 44.4 45