Заблокировали счет без предупреждения

YuriyM1982 13 травня 2024, 21:03
Моему отцу заблокировали счета без предупреждения (ни писем, ни смс, ни уведомлений в пумб онлайне не было!), причем у него в банке находился депозит и теперь что бы вывести деньги с банка надо заплатить Пумбу 0.5% и банку получателю 1%. Причем получить вразумительный ответ от супорта или менеджеров почему блокировка мы не можем. Деньги отцу перечислял я и все доходы чистые о чем я могу предоставить все справки, но нас даже слушать не хотят. Остался похоже единственный вариант — подавать в суд
ПУМБ
PUMB 13 травня 2024, 21:38
Вітаємо!

Нам прикро, що у Вашого батька виникла така ситуація, але повідомляти інформацію інших осіб ми не можемо. Рекомендуємо, щоб саме Ваш батько написав нам в особисті повідомлення задля перевірки ситуації та ми обов'язково надамо вичерпну відповідь. Вдячні за розуміння!

YuriyM1982
YuriyM1982
13 травня 2024, 22:28
Добре зараз батько перепише це повiдомлення
Vasiliy344
Vasiliy344
14 травня 2024, 14:00
Відповідно до норм Положення про здійснення банками фінансового моніторингу, затвердженим постановою Правління НБУ від 19.05.2020 № 65, банк зобовязаний сам перевести залишки коштів на рахунок, який вкаже клієнт, без залучення до цього клієнта, а отже сплатити всі вихідні комісії за власний рахунок, якщо такі є — роз’яснення НБУ, але банки про це замовчують і хочуть просто заробляти на комісії, зверніться до НБУ і вам повернуть комісію!

Курс валют в ПУМБ

EUR 44.4 45
PLN 10 10.5

Курс валют в ПУМБ

EUR 44.4 45
PLN 10 10.5
Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Заблокировали счет без предупреждения