Просто нема слів, не дай Бог звізуватись з банком ПУМБ

Didovets 14 березня 2024, 15:49
Заблокували рахунки, витрапили всі нерми під ноль, для розблокування не хватило певної суми, тепер у відділенні кажуть донесіть документи, а в самому банку просто відмовили в обслуговавувані, грошей нема і як так зрозумів і не буде, 5 місяців не можемо вирішити якесь дурне питання. В додатку пишуть одне у віділенні кажуть зовсім інше, гроші перевели невідомо куди і кажуть ви почекайте ваша срава деесь в архіві і т.д. КОРОЧЕ НЕ ЗВЯЗУЙТЕСЬ І ОБХОДІТЬ СТОРОНОЮ ПУМБ!!!
ПУМБ
PUMB 14 березня 2024, 16:03
Вітаємо!

Нам шкода, що дана ситуація викликала у Вас негативні емоції. Ми бажаємо розібратися детальніше та неодмінно надамо Вам вичерпну відповідь після отримання результатів перевірки.
Полезный комментарий
PUMB 15 березня 2024, 15:56

Вітаємо! Ми надали зворотній зв’язок у приватні повідомлення задля збереження банківської таємниці.

Валерка Котовский
Валерка Котовский
15 березня 2024, 15:21
Банк не поможет, если у вас украли деньги и вы хотите их вернуть то только через суд.
Но в суде банк может предоставить инфу что оплата произошла с верификацией по номеру, смс подтвердили, а это значит что клиент слил данные 3 м лицам и как говорится сам виноват, но попробовать можно
PUMB
PUMB
15 березня 2024, 15:56
Полезный комментарий

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Просто нема слів, не дай Бог звізуватись з банком ПУМБ