Купівля валюти тільки після фото з паспортом

Jane85 1 березня 2024, 18:57
При купівлі валюти будьте готові витратити час не тільки на касі, бо потім ще виявляється що здійснити операцію касир не може без перевірки анкетних даних у оператора. Оператор звіряла дані в застосунку з оригіналом паспорту, а потім ще для підтвердження валютної операції збиралася мене фотографувати з паспортом який у них вже є в руках. Ви що там взагалі ??? Я прийшла до банку не кредит отримувати, а здійснити валютні операції, купити валюту у вашому банку. Відтак вимога фото з моїм паспортом є лише не обгрунтованою примхою вашого банку. Через штучно створені бюрократичні умови тішуся, що більше не є клієнтом вашого банку і тепер не раджу нікому зі своїх знайомих, бо щоб зі здійсненням валютних операцій зробити такий цирк, то треба мати талант. Ви особливі, такого більше ніде не має.Тіштеся і продовжуйте втрачати клієнтів та гроші через свою індивідуальність
ПУМБ
PUMB 1 березня 2024, 21:44
Вітаємо!

Хочемо розібратися у даній ситуації та написали Вам у приватні повідомлення для уточнення деталей. Після проведення перевірки ми обов'язково надамо Вам вичерпну відповідь. Вдячні за розуміння!
Полезный комментарий
PUMB 21 березня 2024, 16:09
Вітаємо!

Дякуємо за очікування відповіді! Ми перевірили дану ситуацію і хочемо повідомити, що з урахуванням режиму банківської таємниці інформація щодо обслуговування клієнта не може бути надана в публічний простір. Усю необхідну інформацію, щодо врегулювання ситуації банк може надати виключно клієнту. В свою чергу підкреслюємо, що банк дотримується всіх вимог чинного законодавства при наданні банківських послуг. Повідомляємо, що фотофіксація клієнта з паспортом при здійсненні валютно-обмінних операцій не здійснюється.

Нам прикро, що дана ситуація викликала у Вас негативні емоції, проте сподіваємося, що у майбутньому Ви будете отримувати лише позитивні враження від користування нашими послугами.

1 березня 2024, 19:09
Своє стандартне «нам шкода» можете не за труднюватися і мені не писати. Враховуючи кількість негативних відгуків краще витратіть час на зміни із врахуванням скарг.21 сторіччя на дворі, пора якось розвиватися та відповідати вимогам, бо вас скоро ощад банк обжене
10 березня 2024, 11:18
Завдане мною питання не потребує якогось особливого дослідження, а відтак не має сенсу досліджувати його цілий місяць (Звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, — невідкладно, але не пізніше п’ятнадцяти днів від дня їх отримання. ст20 ЗУ «про звернення громадян). Прошу надати обґрунтовану письмову відповідь відповідь
Моє звернення було письмовим та офіційним. Необхідну інформацію про себе (ПІБ та ІПН) я надала. Інформацію про адресу відділення, день та час також. Що вам заважає надати відповідь?
Нагадую. що тим же ЗУ «Про звернення громадян» передбачена відповідальність про не надання відповіді на звернення
PUMB
PUMB
21 березня 2024, 16:09
Корисний коментар

25 березня 2024, 8:59
Якщо ви визнаєте, що вимога оператора про здійснення фотогоафування з паспортом при підтвердженні валютної операції була незаконною, то виникає питання чи поніс покарання цей оператор (враховуючи що ви знаете день, відділення,час та місце де він сидів- то не складно встановити працівника, переглянути запис з камер (описувала раніше)? Чи була проведена робота, підвищення курсів кваліфікації, винесена догана чи попередження за перевищення службових повноважень, втрату клієнта та грошей?

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43
Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Купівля валюти тільки після фото з паспортом