Обман

TGA 29 лютого 2024, 13:31
Пропонують стати клієнтом по посиланню від друга і отримати кешбек 300грн і вже з самого початку, після реєстрації відмовляють, без пояснення причин!!! хоча у мене все добре і у інших банках проблем немає. Тобто я витратив купу часу щоб зареєструватися і з самого першого кроку розумію, що мене вже дурять!!! Справа не в 300грн, тепер, щоб закрити картку мені потрібно їхати до відділення, бо вони бачиш не можуть закривати картки, як відкривати…хіба це не ганебно.люди не ведіться на цей банк, який з самого початку так дурить. Зайвий раз упевнююсь, що найкращим банком залишається Монобанк.Пишу це щоб може комусь допоможе мій відгук
ПУМБ
29 лютого 2024, 14:09
Вітаємо!

Нам прикро, що у Вас виникла така думка про роботу нашого банку. Ми бажаємо розібратися детальніше у ситуації та після детальної перевірки неодмінно надамо Вам вичерпну відповідь.
Полезный комментарий
PUMB 14 березня 2024, 12:22
Вітаємо!

Відповідно до діючих умов акції «Запроси друга», можна отримати винагороду 300 грн за оформлення кредитної картки «ВСЕМОЖУ Online» та 100 грн за оформлення дебетової картки «всеКАРТА», звертаємо Вашу увагу, що з суми винагороди утримуються податки та збори у розмірі 19,5%.

Зауважимо, що фінальне рішення щодо оформлення кредитного продукту приймається з використанням статистичної моделі, яка враховує безліч факторів і формує профіль клієнта на день оформлення. При цьому, якщо клієнту надійшла відмова у оформленні, він може скористатись відкритою дебетовою карткою та отримати винагороду за її відкриття. Винагорода за відкриття «всеКАРТА» Вам була зарахована сьогодні 14.03.2024р.

Відповідно до пп. 4.1.5 п. 4.1 Розділу ІІ ДКБО, Ініціювати закриття Карткового рахунку та/ або інших рахунків, відкритих відповідно до цього Договору, шляхом звернення до відділення Банку та подання письмової заяви про закриття рахунку за встановленою Банком формою. На жаль, на даний момент, дистанційно закрити рахунок немає можливості.

Нам прикро, що дана ситуація викликала у Вас негативні емоції, проте сподіваємося, що у майбутньому Ви будете отримувати лише позитивні враження від користування нашими послугами.

PUMB
PUMB