ПУМБ не має кешбеку за комунальні платежі

LenaTim 28 лютого 2024, 1:38
Відділення за адресою: Київ, бул. Вацлава Гавела, 4
В ПУМБ не має кешбеку за комунальні.

Для того, щоб його отримати, треба було сплатити рахунок за комунальні послуги у додатку PUMB online, обравши рахунок контрагента з запропонованих у додатку. Але в цьому додатку підтягуються старі рахунки контрагентів, якими ніхто вже не користується. І це вже сталося тільки в мене в друге.

Але саме погане те, що вони витрачають ваш час, фіксують звернення, запевнюють, що виправлять рахунок на актуальний з квитанції, ви довго чекаєте, знову звертаєтесь до служби підтримки, а вони говорять, що в них вказаний вірний номер рахунку і вони виправляти нічого не будуть. Це якийсь жах!

А саме «приємне» — це спілкування з оператором Андрієм, який вам не тільки продемонструє максимально хамський стиль співбесіди, але й озвучить, що після багатого часу очікування виправляти ніхто нічого не буде та й ще обірве чат.

Ось такий сервіс у банку ПУМБ.

Підсумок: багато витраченого часу, нервів, хамське відношення і ніякої послуги «Кешбек за комунальні» не отримано і отримано не буде.
ПУМБ
28 лютого 2024, 10:59
Вітаємо!

Нам дуже шкода, що у Вас склалось таке враження про роботу нашого банку. Ми хочемо детальніше розібратися у даній ситуації і написали Вам у приватні повідомлення для уточнення деталей. Після проведення перевірки ми обов'язково надамо Вам зворотній зв'язок.
Полезный комментарий
PUMB 7 березня 2024, 15:57
Вітаємо! Ми надали Вам зворотній зв’язок у приватні повідомлення, задля збереження банківської таємниці.

28 лютого 2024, 10:34
Плачу коммуналку в Sportbanke. Кэшбэк — 1%. Банковские реквизиты получателей актуальные.
28 лютого 2024, 11:21
Кэшбек за комуналку — это бесплатный подарок от банка за свой счет. Вам дают бесплатно, а вы уже потом садитесь на голову, требуя чтоб это стало обязательным
28 лютого 2024, 12:36
Кэшбэк за коммуналку — это возможность вернуть часть потраченных на коммунальные услуги денег. Этот вопрос становится актуальным для клиента банка особенно в зимний период, когда нужно оплачивать за услуги теплоснабжения. До войны наибольший кэшбэк за коммуналку 3% предлагала платёжная система EasyPay при оплате виртуальной картой. НБУ запретил расчёты виртуальной картой этой системе и пришлось для оплаты коммуналки искать другой банк. Выбрал Sportbank (1% кэшбэка немного, но это лучше чем без кэшбэка вовсе). Те же госбанки: Ощадбанк, ПриватБанк берут комиссию за оплату коммуналки. По актуальности реквизитов получателей за коммунальные услуги ПриватБанк опережает другие банки. Не являюсь клиентом ПУМБа, поэтому не обсуждаю его обязательства по выплатам обещанного кэшбэка.
29 лютого 2024, 13:06
Я уже забыл что такое комиссия за комуналку много лет, это только старые мамонты типа привата занимаются обдираловом
PUMB
PUMB
7 березня 2024, 15:57
Корисний коментар

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43
Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / ПУМБ не має кешбеку за комунальні платежі