Не можу зняти кошти

eleonorarassel 22 лютого 2024, 23:45
Я — клієнт банку з 2002 року, тобто вже більше 20 років. У зв’язку із бойовими діями у моєму місті змушена була виїхати за кордон. Після збою 12 грудня мій фінансовий номер київстар працює з перебоями, смс повідомлення на нього не приходять. Вайбер також не можу встановити з цієї ж причини. Користуюся застосунком ПУМБ, і коштами користуюся через нього, але зараз у застосунку не можу зробити жодної операції, адже вимагається смс, доступу до якого у мене наразі немає. Звернулася у підтримку банку, але мені сказали, що це рішення служби безпеки в односторонньому порядку, хоча ніякої підозрілої активності на моєму акаунті не було. У мене немає змоги приїхати в Україну. Усі документи я нещодавно оновила через Дію.Підпис, новий договір з банком підписала у грудні 2023. Чому я довіряю банкові, а він мені як клієнту — ні? Як мені скористатися своїми коштами і через що до мене застосували обмеження — мені у підтримці не відповіли. Чому я не можу скористатися своїми власними коштами? Я працюю на Україну, сплачую податки. І що тепер? Тепер я не знаю, на що мені жити! Обурена таким ставленням, ще й у такі непрості часи.
ПУМБ
23 лютого 2024, 10:41
Вітаємо!

Ми бажаємо розібратися у ситуації і вже передали Ваше звернення на розгляд відповідального спеціаліста. Ми обов'язково надамо Вам зворотній зв'язок після отримання результатів перевірки.

23 лютого 2024, 5:25
«Тепер я не знаю, на що мені жити!»

Если вопрос действительно так остро стоит , то придется ехать в Украину решать вопросы с банком.

А где вы территориально находитесь? Неужели та страна где вы находитесь совсем не платит пособия ?

И опять же . Если вам «жить не на что», может стоит пойти поработать?
23 лютого 2024, 10:19
Шановний, я працюю на двох роботах, з 7 ранку до 1 ночі. Що таке вихідні — я не знаю. Але ті гроші, які я заробляю — тепер зняти не можу. Допомогу мені не платять, я можу розраховувати лише на себе. Перепрошую за грубість, але я не питала сторонньої думки людини, яка не знає мене і моєї ситуації. У мене питання до банку, чому я не можу скористатися своєю отриманою зарплатнею, ось і все.
akopyants
akopyants
25 лютого 2024, 7:24
Кто вы такой, чтоб задавать вопросы — кому и сколько нужно денег для проживания и тем более иронизировать насчёт пособий? Много украинцев, находясь за границей, продолжают работать удаленно и получать зарплату на карту укр. банков.
25 лютого 2024, 9:48
«Кто вы такой, чтоб задавать вопросы»

Еще один «заблудившийся «, который забыл , что это раздел ДЛЯ ПУБЛИЧНОГО комментирования , задавания и обсуждения вопросов . Так, что идите стороной со своими претензиями.

Автор имел полное право задать свой вопрос банку «в личку» и никто бы его действия не комментировал бы, не задавал вопросы и не обсуждал бы , но он предпочел вынести свой отзыв на публичное обсуждение .
25 лютого 2024, 9:50
Дякую за підтримку і розуміння. Саме так і є — працюю в Україні дистанційно, професія дозволяє. Славнозвісного «пособія» не отримувала і взагалі не звикла жити за чужий рахунок. А та людина, що накатала безліч образливих коментарів — так то просто троль, який намагався вивести на емоції. Я йому відповідала до тих пір, доки не знайшла опцію«заблокувати») А Вам — щиро дякую, за людяність і небайдужість. Мирного неба і усього Вам найкращого!
23 лютого 2024, 7:48
1 Работы полно на сайтах трудоустройства
2 куча онлайн банков
3 кс давно уже работает без проблем больше похоже на проблему роуминга
4 можно сгонять в Украину за новой симкой или пусть ее кто-то активирует и почтой перешлет или может даже прокатит вариант купить онлайн е-сим
5 в куче стран есть соц помощь, голодной точно не останетесь, есть бесплатные соц обеды. Моим родственникам даже бесплатно бу технику отдали чтоб не платить за утилизацию не говоря уже за одежду
23 лютого 2024, 10:29
Дуже легко, шановний, давати пораду «зганяти в Україну», якщо вона десь під боком, а не за 4000 км. Моя організація працює лише з пумбом, тому я не можу перейти у інший банк. Соціальної підтримки країна, де я знаходжуся, не надає. За два роки після міграції з Маріуполя я лише зараз потроху почала налагоджувати своє життя, і тепер через примхи банку змушена шукати нову роботу, хоча мене моя влаштовує на 100% і я маю деякі зобов’язання перед організацією, де працюю. Я не зобов’язана пояснювати банку, де я, чому і чому не хочу міняти роботу — це мої власні життєві обставини. Я не давала приводу не довіряти мені як клієнту. Але банк вирішив по-своєму, відібравши можливість користуватися коштами — власними коштами. І додам наостанок, мова йдеться не про мільйони чи мільярди, а про кошти, щоб вижити.
23 лютого 2024, 16:15
Ну так давайте поменяемся вы вернетесь сюда, послушаете мопеды по ночам над головой, а я поеду «мучаться» за 4000 км. Вы, как и большинство, никогда больше не вернетесь. Банк для выплаты меняется предоставлением другого ибана в бухгалтерию, просто ваше предприятие экономит на комиссиях, сгоняя всех в один банк. 99% моих знакомых и родственников спустя год покидания страны — в один голос отказ возвращаться обратно и все выплаты получают на местные банки
SergeyNina
SergeyNina
27 лютого 2024, 7:02
Обратитесь в киевстар. Если у вас сим карта не десятилетней давности которая начала сбить то они смогут вам помочь. Это проблема в роумниге скорее всего
27 лютого 2024, 12:40
Дякую! Років 5 їй є. Але не дуже старезна.
23 лютого 2024, 21:14
Своїх мопедів я вже наслухалася, дякую, Ви не знаєте, що я пережила і чому заїхала за 4000 км. Якщо Ви вважаєте, що людина на 100% завжди керує своїм життям — вітаю, скоріш за все, Ви ще молода і наївна людина, у Вас ще все попереду, якщо Ви не розумієте, що наші можливості не завжди співпадають із нашими бажаннями. Приїжджайте, будемо мучитися разом Мій відгук написаний для того, щоб банк відреагував на мою проблему, а не для того, щоб слухати «корисні» поради. Якщо Ви можете допомогти і дати конструктивну пораду — буду Вам щиро вдячна. Якщо не можете — щиро бажаю Вам усього найкращого, допобачення.
23 лютого 2024, 21:59
«Мій відгук написаний для того, щоб банк відреагував на мою проблему, а не для того, щоб слухати „корисні“ поради.»

Вам УЖЕ НЕ В ПЕРВЫЙ РАЗ объясняют- хотите обратиться именно к банку за ответом — то нужно обращаться именно «В ЛИЧКУ» к банку.

А хотите, что бы по поводу вашего отзыва читатели давали советы и комментировали -то пишете в публичный раздел, то есть сюда.

Вы выбрали ПУБЛИЧНЫЙ раздел, а не личку, поэтому не затыкайте людям рты и отсвечивайте со своими комментами, что вас нельзя комментировать и обсуждать
23 лютого 2024, 22:07
Кстати, очень большие сомнения, что автор якобы из Мариуполя . Я еще не встречал беженцев из Мариуполя , которые бы бежали из него в Европу , но при этом разговаривали бы на украинском. .

Частенько приходилось по работе бывать в Мариуполе и как-то так и не довелось встретить там украиноговорящего.

Автор явно врет про свое мариупольское прошлое, что бы надавить на жалость
12 березня 2024, 14:38
Ну так, якщо вони «русскоговорящие», то не можуть українською хоч писати, хоч говорити🤦
23 лютого 2024, 22:18
«Своїх мопедів я вже наслухалася, дякую»

Какие на фиг «мопеды» в Мариуполе были? Они тогда еще в этом военном конфликте не применялись, когда в Мариуполе боевые действия были. Зачем вы так нагло врете?

Вы такая же мариупольчанка как я из Дрогобыча. Сбежали со своей Жмеринки в Европу за длинным пособием, а теперь еще и ноете, что вам деньги из украинского банка не приходят
12 березня 2024, 14:34
За законом Ви маєте право отримувати зарплату на картку будь якого банку України. Надайте заяву до бухгалтерії вашого підприємства. Так, зазвичай є банк в якому зарплатний проект, але якщо вже так сталося, не обломиться бухгалтер набрати платіжку на інший, до того ж це Ваше право. Принаймні поки вирішите питання з пумбом

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43