Сплата штрафу за порушення ПДР

Вячеслав Карабиць 15 лютого 2024, 21:41
Звернувся до ПУМБ за послугою про сплату штрафу за порушення ПДР на суму 340 грн. У банку оператор провів цю операцію, однак до сьогоднішнього дня штраф числиться як не сплачений і вже не 340 грн., а 680 грн. Я звернувся до банку де мені відповіли, що платіж проведений повернення не було. Хоча при уточненні у спеціалістів я з’ясував, що у квитанції не вказали код бюджетної класифікації, номера авто і ПІБ порушника як вимагає Держказначейство. Тому штраф залишився несплаченим. Тепер через таких працівників мені штраф обійдеться майже 1000 грн. Не раджу звертатись до цього банку з таким питанням. Штраф обійдеться у тричі дорожче!!!
ПУМБ
16 лютого 2024, 9:36
Вітаємо!

Ми бажаємо розібратися у ситуації і вже передали Ваше звернення на розгляд відповідального спеціаліста. Ми обов'язково надамо Вам зворотній зв'язок після отримання результатів перевірки.
Полезный комментарий
PUMB 4 березня 2024, 14:15
Вітаємо!
Ми провели детальну перевірку та хочемо повідомити, що касиром квитанція була заповнена коректно разом з кодом бюджетної класифікації. В такому випадку, рекомендуємо звернутись до Державної казначейської служби України для надання квитанції як доказ оплати штрафу, яку можете отримати у відділенні банку, де проводили операцію.
Нам прикро, що дана ситуація викликала у Вас негативні емоції, проте сподіваємося, що у майбутньому Ви будете отримувати лише позитивні враження від користування нашими послугами.

Вячеслав Карабиць
Вячеслав Карабиць
16 лютого 2024, 15:16
Ви вже перевіряли. За вашою перевіркою порушень з боку касира не встановлено, а на погашення штрафу гроші так і не були зараховані. Послуги банку ви теж стягнули окремою квитанцією, а послуга була не виконана «декілька обов’язкових вимог по платежу касір у квитанції не вказав». Я вже заплатив цей штраф у двократному розмірі у іншому банку і погасив його. Він обійшовся мені дякуючи вам разом з вашими послугами 1015 грн. Дякую, але більше к вам звертатись не буду!
SergeyNina
SergeyNina
16 лютого 2024, 23:35
Нужно было это делать самому или сказать кассиру на ошибку сразу. Кассир неопытный
OkeyDoki

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43
Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Сплата штрафу за порушення ПДР