Заблокували кошти

lelia555 1 лютого 2024, 21:59
Після того як відкрила депозит в банку на суму 399000грн мені заблокували всі картки. Я з 2020 кліент банку. Банк запросив підтвердження походження коштів з 2020р, я надали ті, що були в наявності, а також сума вкладу- це виплати Міністерства оборони, на що банк дав відповідь що я не можу більше відкривати депозити (ок, піду в інші) але остаюсь кліентом. Цікаво, що це значить? Відсотки мені по договору виплачуються кожен місяць, то як я їх повинна отримати з заблокованої карти? А як я повинна зняти суму вкладу? Я це розцінювати як крадіжку. Написала листи куди тільки можна було- тиша. Буду розривати договір і закривати рахунки.
ПУМБ
PUMB 2 лютого 2024, 9:28
Вітаємо!

Нам прикро, що дана ситуація викликала у Вас негативні емоції. Ми бажаємо розібратися детальніше та після проведення перевірки неодмінно надамо Вам вичерпну відповідь.
Полезный комментарий
PUMB 3 лютого 2024, 9:57
Вітаємо! Задля збереження банківської таємниці, ми надали зворотній зв’язок у приватні повідомлення.

2 лютого 2024, 9:11
Я не зрозуміла, що значить вирішена проблема? З банка ніхто не звертався.
Moderator
Moderator
2 лютого 2024, 10:35
Вітаємо. Відповідь надана в приватні повідомлення.
2 лютого 2024, 15:54
К сожалению банки законы не знают, а если и знают то дурят людей которые их не знают) до поры до времени)
Polina2025
Polina2025
2 лютого 2024, 19:31
Убеждаюсь, что этот банк Закон Украины не соблюдают.
3 лютого 2024, 10:07
Все банки, такие уверяю) я общался как минимум с 6ю банками и как роботы тараторят что они имеют право, а вот основания не могут предоставить что клиент нарушил что они имеют право чёто там проверить, рассмотреть и т. д. и тп)
Так же я не доверяю банку большие суммы, свыше 500$ а для некоторых даже и 200-250 макс
PUMB
PUMB
3 лютого 2024, 9:57
Корисний коментар
braga17
braga17
3 лютого 2024, 11:44
Банк уже занимается мошенничеством, стоит обратить внимание на последние отзывы, одни блокировки и удержание личных средств клиентов , и отказ в закрытии счета, думаю все ясно с ними
3 лютого 2024, 16:32
Відправила другий раз документи в банк 31.01. Сьогодні отримала відповідь, що я не надала документы, тому немає чого розглядати
SergeyNina
SergeyNina
4 лютого 2024, 13:42
Потребуйте чтобы банк принял ваши документы. Скорее всего он их неё может загрузить куда нужно из-за сбоя. Не закрывайте счёт не в коем случае. Перевод на 400 к гривен в другой банк = финансовый мониторинг. Даже если с документами все нормально банк банально может их не принять. Уже были инциденты когда банки не могли принять документы подтверждающие доходы и не принимали документы о купли продажи авто или недвижимости и вопросы решали только после жалобы в нбу
natashaGra
natashaGra
4 лютого 2024, 17:56
У Пумба вечные проблемы и плохое отношение к клиентам. У них даже спустя год приложение смс пароль присылает- «очень» удобно, а потом пароль. Мазохисты номер 2 после ощада
Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
6 лютого 2024, 10:47
Ну смс прям больших неудобств не вызывает, многие банки их присылают, только в пумбе шире список

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43