Утримують незаконно кошти!

SonyaMerkq1 29 січня 2024, 23:40
Сьогодні 26 день, як банк годує завтрашнім днем! Заблокували на рахунку кошти і не хочуть віддавати,5 раз була у відділенні і тільки кажуть «ми вам передзвонимо».Як це взагалі розуміти? Після наданих документів — 0 реакції.Скільки мені ще чекати на повернення МОЇХ ОСОБИСТИХ КОШТІВ??? Скільки мені ще разів потрібно піти до вас у відданні щоб ви безрезультатно допомогли? Не банк, а просто жах! Нікому не рекомендую до співпраці з Пумбом.
ПУМБ
30 січня 2024, 9:10
Вітаємо!

Нам дуже шкода, що у Вас виникло таке враження про роботу нашого банку. Ми бажаємо розібратися у ситуації та все перевірити. Після отримання результатів перевірки ми неодмінно надамо Вам зворотній зв'язок.
Полезный комментарий
PUMB 30 січня 2024, 12:51
Вітаємо!

Зворотній зв’язок відправлено Вам у приватні повідомлення задля збереження банківської таємниці.

30 січня 2024, 9:00
Автор, вы забыли указать причины блокировки . Может блокировка была по делу?
SonyaMerkq1
SonyaMerkq1
30 січня 2024, 12:24
Блокування було через те що хтось захотів повернути кошти назад,сума 6900грн.В блоці 86тис.Після наданих усіх документів,скрінів і тд абсолютно 0. Через 2 тиждні я сказала щоб вже вернули ті 6900 і мені повернули залишок,бо не ясно скільки часу воно буде ще тягнутись.Оператор у відділені сказала, що передзвонить мені на днях — але як результат дзвінка немає.Це просто жах.
PUMB
PUMB
30 січня 2024, 12:51
Корисний коментар

30 січня 2024, 16:49
«Блокування було через те що хтось захотів повернути кошти назад, сума 6900грн.»

Я правильно понял вас, что вы кому то продали крипту, а потом этот покупатель на вас пожаловался?

Если это так, то банк абсолютно справедливо вас заблокировал

Или если вы продаете какой то товар и покупатель прислал жалобу, то вас тоже банк должен заблочить

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ