Фрегат «потонув». Або тричі успішний пшик

taibadp 27 січня 2024, 0:21
Ще 19 грудня 2023 року я успішно сплатив за послуги інтернет провайдеру fregat.com в додатку ПУМБ Онлайн. Проте 19.01 шаблон оплати був помічений як недійсний і пропозиція додати послугу наново. Проте за ЄДРПОУ такий постачальник послуг не знаходиться.
Банк аби додати вимагає фото паперового рахунку (в XXI столітті з віртуальними картками та паспортом в Дії !) або квитанцію сплати через касу банка ПУМБ. Провайдер паперові не дає, але вислали реквізити SMS, і їх же можна побачити на їх сайті.
Банку так не підходить — треба «першоджерело».
Іду в касу, сплачую 25 грн комісії за поповнення на 100 грн! Надсилаю в банк. Минає доба — оплата неможлива. Звертаюсь до підтримки. Десь через пів години звітують — все додано.
Вводжу ЄДРПОУ — нема. Скаржусь.
Сьогодні лист — «можете сплачувати». Нема! Видалив і перевстановив додаток — нема такого ЄДРПОУ.
Шукаю за назвою — знаходить іншу юр особу з іншими реквізитами.

Отже питання — 1)нахіба було видаляти те що працювало і не змінювалося?!
2) коли це скінчиться?!
3) хто придумав, що офіційний сайт — не є першоджерелом?
ПУМБ
PUMB 27 січня 2024, 9:58
Вітаємо!

Нам шкода, що дана ситуація склала у Вас негативне враження про роботу нашого банку. Ми бажаємо розібратися детальніше у ситуації та після детальної перевірки неодмінно надамо Вам зворотній зв'язок.
Полезный комментарий
PUMB 31 січня 2024, 17:21
Вітаємо! Дякуємо, що зачекали!

Ми провели перевірку та дізналися, що попередній шаблон було відключено у зв’язку зі зміною постачальника даного сервісу. На даний момент, у застосунку ПУМБ Online вказані коректні реквізити для оплати. Звертаємо Вашу увагу, що перевірити та порівняти реквізити Ви можете на сайті інтернет провайдеру: https://fregat.com/subscription-and-payment/payments/portmone/

Три літри
Три літри
27 січня 2024, 5:45
Поповнити рахунок можна через банкомат або термінал , без будь яких комісій
SergeyNina
SergeyNina
28 січня 2024, 0:50
Скорее всего провайдер не поддерживает оплату через пумб из-за нюансов оплаты (персональний платіжний код). На сайте нет оплаты по реквизитам только такие способы https://fregat.com/subscription-and-payment/payments/. И скорее всего нужно ждать пока будет шаблон для оплаты
30 січня 2024, 16:40
Вы не читали мой пост? 19.12.2023 з додатку ПУМБ оплата пройша успішно. 24.01.2024 через касу ПУМБ оплата ЗА ТИМИ Ж РЕКВІЗИТАМИ що і 19.12 пройшла успішно.
Polina2025
Polina2025
29 січня 2024, 15:17
В банку застаріла мобільна версія. Їм потрібно вкласти в гроші в нову. Шаблони так нажаль злітають.
30 січня 2024, 16:37
Проблема ж не у «злітанні», а у тому що відзвітувалися про вирішення проблеми, а насправді нічого не відбулося.
Martinovska21
Martinovska21
29 січня 2024, 22:27
У мене теж була така сітуація. Я написала провайдеру і вони сказали, щоку у них нова назва у Пумбі. FREGAT. Я таку назву знайшла і заплатила.Так що вважаю, що банк невинен. До речі служба підтримка дуже добре працює і у банку і Фрегаті.
30 січня 2024, 16:36
Дуже дивно, бо у додатку як за словом «фрегат» так і за «fregat» знаходиться ТОВ Фрегат ОТТ з ЄДРПОУ 32729971, а підтримка мого провайдера (та і на сайті fregat.com) вказано платити «ТОВ ФРЕГАТ СП» з ЄДРПОУ 36094444

Ви певні що ваш платіж зараховано?
PUMB
PUMB
31 січня 2024, 17:21
Корисний коментар
Вітаємо! Дякуємо, що зачекали!

6 лютого 2024, 10:37
1) Публічний договір https://fregat.com/dogovor/ Товариство з обмеженою відповідальністю «ІНТРА.КОМ» (Підприємство, Провайдер), торгівельна марка Fregat, ЄДРПОУ 36094444
2) підтримка Фрегат щойно повідомила що реквізити вказані на сторінці https://fregat.com/subscription-and-payment/payments/portmone/ стосуються оплати за інтернет-телебачення, а не за доступ до інтернет
3) якщо на головній сторінці ви наведете мишку (не натискати!) на «Підключення та оплата» то вискочить меню де серед іншого буде підменю «Способи оплати >» при наведенні курсора на яке (не натискати!) вискочить меню де серед іншого буде «Оплата за реквізитами» що веде на https://fregat.com/subscription-and-payment/payments/requisites/ де, як і в публічному договорі вказано
Отримувач: ТОВ ІНТРА.КОМ
Рахунок отримувача
UA623005280000026006000035468
Код отримувача
Надавач платіжних послуг отримувача
АТ «ОТП БАНК»
6 лютого 2024, 10:58
4) на настирні вимоги підтримки в електронному листі я особисто через касу ПУМБ сплатив за реквізитами з ЄДРПОУ 36094444 і надав вам фото квитанції. Чому помилковий скріншот на сайті ви вважаєте пріорітетнішим за договір, пряме вказання рекізитів для сплати та реквізити з квитанції каси вашого банка?

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Фрегат «потонув». Або тричі успішний пшик