«Радість»

MaxOn1723 24 січня 2024, 10:07
вулиця Борщагівська, 195/43, Київ, відділення
продублюю і тут)
Перед новим роком співробітник навішав лапші на вуха моїй сестрі, що якщо вона повністю закриє кредитку, то їй випустять нову і вона зможе користуватися кредитними коштами надалі. Як тільки це було зроблено — їй повідомили, що, нажаль, кредитку їй поки видати не можуть т. як в неї були прострочки колись… Майте на увазі, що вас можуть надурити і ввести в оману, щоб отримати гарні показники по закриттю. Дуже «щасливий» т.як доводиться перекривати її борги щоб все не полетіло шкереберть. І кого надурили? Багатодітню матір-бюджетницю… Звичайно, бажаю вам пекла і мук, відтоку клієнтів і банкруцтва…))
ПУМБ
24 січня 2024, 12:22
Ми шкодуємо, що в Вас склалось негативне враження про роботу нашого банку.

Хочемо зазначити, що при закритті старого кредитного договору, ми не можемо гарантувати успішне оформлення нового кредитного договору. Фінальне рішення щодо погодження кредитної заявки приймається з використанням статистичної моделі, яка враховує безліч факторів і формує профіль клієнта на день оформлення.

Просимо Вашу сестру звернутись до нашої підтримки самостійно, аби ми мали можливість перевірити коретність консультації фахівця у відділенні нашого банку.

Після проведення перевірки та отримання результатів, ми обов'язково надамо зворотній зв'язок Вашій сестрі!

rusgl
rusgl
24 січня 2024, 11:28
Так, а в чому проблема перекривати борги родичці? Ви ж не чужі люди, на відміну від банку. І що саме банк порушив, щоб відправляти його прямо в пекло? :)
Dmitrik7
Dmitrik7
24 січня 2024, 13:05
Так это, вы взяли чужие деньги и не собирались отдавать?

Так вот решение проблемы — у соседей одолжите.
И не отдавайте.

Курс валют в ПУМБ