Банк який дозволяє собі принижувати гідність клієнтів

14938457 10 січня 2024, 19:03
Я є клієнтом цього недобанку більше 7 років. Вирішив собі відкрити преміум пакет Блек, погодившись з умовами тарифів на умовах щомісячної оплати. Але недобанк мені відмовив мотивуючи тим що «нашою картою потрібно не тільки комуналку оплачувати».
Оскільки економіст у відділенні допустила неточності в своїх висловах — я звернувся до контакт центру, який мені надав остаточну відмову.
Недобанк вважає мою готовність сплачувати щомісячно 500 грн або виконувати умови розрахунків для безкоштовного обсулговуіання пакету недостатнім для відкриття, я маю ще станцювати навколо їхнього банку 3 рази з бубном.
Ну що ж, якщо банком треба не тільки комуналку оплачувати — не буду оплачувати ним більше нічого і закрию рахунки.

Цитую відповідь банку про відмову:
«Банком була проведена перевірка щодо описаної Вами ситуації.
На момент звернення у відділення Вам було погоджено відкриття преміального пакету на тарифі річного обслуговування. Також, було повідомлено, що можливий перегляд рішення через 3 міс, якщо Ви будете використовувати дебетовий рахунок для витрат в торгівельній мережі за цей період. Спеціаліст діяв згідно діючих процедур, порушень не виявлено.»
ПУМБ
11 січня 2024, 9:24
Вітаємо!

Ми бажаємо детальніше з'ясувати деталі випадку, який Ви описали. Для цього просимо надати нам в особисті повідомлення Ваші ПІБ, фінансовий номер телефону, а також дату звернення до відділення та його адресу, а також час звернення на Гарячу лінію. Це дозволить нам розібратися у ситуації та повернутися до Вас зі зворотнім зв'язком.
Полезный комментарий
PUMB 15 січня 2024, 19:17
Вітаємо!

Зворотній зв’язок відправлено Вам у приватні повідомлення задля збереження банківської таємниці.

10 січня 2024, 20:18
Вип картой оплачивать коммуналку собрался?
SergeyNina
SergeyNina
10 січня 2024, 20:48
Этот пакет услуг бессмысленный. Всё тоже что и в «все карте» а остальным воспользоваться невозможно в условиях войны когда летать самолётом не выйдет.
11 січня 2024, 17:34
Тарифы немного другие
natashaGra
natashaGra
10 січня 2024, 21:59
Все равно странно, ну хочет клиент платить за вип — пусть платит. Это ж его деньги. Тут другой банк вечно свой голд как угодно пытается впихнуть, лишь бы взяли
10 січня 2024, 23:00
А пумб хочет видимо сохранить деньги клиента, хоть немного в грубой форме
Julchen93
Julchen93
13 січня 2024, 16:46
Цікаво, яке рішення має прийняти банк… Невже для отримання картки VIP клієнта тепер потрібно отримати погодження банку?.. Дивна відповідь
PUMB
PUMB
15 січня 2024, 19:17
Корисний коментар

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Банк який дозволяє собі принижувати гідність клієнтів