ПУМБ блокує рахунки без пояснення чому

vzrez 4 січня 2024, 6:48
Відділення за адресою: Київ, вул. Андріївська, 4
28.12.2024 року ПУМБ зненацька заблокував мені усі рахунки, на яких були усі мої гроші. При цьому, до мене ніхто не зателефонував з ПУМБ-у і не повідомив, що мої рахунки заблоковано. Я поїхав у супермаркет, закупив дві валізи продуктів, на касі все вийшло на 12000 грн., ціла гора продуктів, бо мав бути Новий Рік, приїхати мали гості. В результаті, коли діло дійшло до оплати продуктів, то виявилося, що вона не можлива, бо ПУМБ заблокував мені карту. Для мене це був шок. Крім того, уявіть собі, як матюкалися на касі, адже їм прийшлось усі ті дві валізи продуктів розносити по полицям назад. Повний облом! Беру далі і їду в саме головне відділення ПУМБ по Україні — м. Київ, вул. Андріївська, 4. Там співробітниці банку починають перевіряти мою ситуацію і кажуть, що служба безпеки банку заблокувала мої рахунки і що, можливо, сталася якась помилка. Я запитую їх, по якій причині? Мені працівники банку ПУМБ на головному відділенні відповідають, що вони не знають причину, що це потрібно звертатися їм у службу безпеки ПУМБ. Сьогодні вже 04 січня 2024 року. Новий Рік просидів без грошей, без святкового столу, без гостей. Всі гроші заблоковані, не маю за що купити хліб в магазині. Звертався в поліцію, в кіберполіцію. Там сказали, що до мене у них питань не має, і що не має ніяких судових рішень, які могли б заблокувати мій рахунок. Самі поліцейські телефонували в ПУМБ, щоб дізнатися причину блокування — їм не говорять. Звернувся до адвоката. Адвокат каже, що потрібно знати причину блокування, щоб ПУМБ дав офіційну відповідь, написав звернення письмове, буду очікувати 30 днів щоб просто взнати відповідь, чому мене заблокували? Хотів закрити рахунки — написав заяву про закриття рахунків в ПУМБ. Вони мені відмовили закривати рахунки по причині що служба безпеки ПУМБ їх заблокувала. Хоч це не законно, адже не можна закривати рахунок ТІЛЬКИ якщо він заблокований рішенням суду.
ПУМБ — це абсолютно тормознутий банк. Якщо вже у самому головному відділенні у Києві там нічого тобі не можуть навіть сказати, то про що мова? Банк блокує рахунки і вже тиждень не можна дізнатися причини. ПУМБ — це повне лай*о, заблокував усі гроші, я зараз силжу без копійки. Люди, не звʼязуйтеся з цим банком!!!
ПУМБ
PUMB 4 січня 2024, 9:26
Вітаємо!

Нам прикро, що у Вас виникло таке враження про роботу нашого банку. Ми бажаємо розібратися детальніше у ситуації та після отримання результатів перевірки неодмінно надамо Вам вичерпну відповідь.
Полезный комментарий
PUMB 10 січня 2024, 14:33
Вітаємо! Ми надали зворотній зв’язок у приватні повідомлення задля збереження банківської таємниці.

4 січня 2024, 7:02

Жодний банк в таких випадках не телефонує.

Хоч це не законно, адже не можна закривати рахунок тільки якщо він заблокований рішенням суду.

По перше банк має право закрити рахунки без рішення суду. По друге ти перед цим вісім раз написав що рахунки заблоковані, а не закриті і що це саме ти хочеш їх закрити, а не банк.

У банка немає самого головного відділення яке керує іншими чи знає більше за інших. Більш того зазвичай в банках відділення не займаються питаннями фінмониторинга тим більш якщо це не те відділення в якому ви відкривали рахунок. Тому нічого дивного в тому що саме у відділенні вам нічого сказати не можуть.

Банк блокує рахунки і вже тиждень не можна дізнатися причини.

А на до служби підтримки ви звертались? На сайті є чотири номери телефона, телеграм та вайбер.

З відгуків інших відомо що банк в таких випадках надсилає повідомлення в якому сказано що треба зробити для розблокування рахунку.
4 січня 2024, 7:24
Мої рахунки заблоковано, тобто заморожено. Через що я не можу вільно користуватися власними коштами. Тому, я вирішив закрити усі свої заморожені рахунки в ПУМБ. І гроші забрати на касі. Адже при закритті рахунків банк зобовʼязаний мені видати кошти, які були на тих рахунках. Відповідно до статті 1075 ЦК я маю право закрити свої рахунки. В статтях 1074−1075 ЦК вказано, що банк не має права відмовляти клієнту закрити рахунки, якщо тільки дані рахунки не були заморожені внаслідок рішення суду, або правоохоронних органів. Наразі не має рішення суду, або звернення правоохоронних органів до ПУМБ щодо блокування моїх рахунків. У самому ПУМБ це підтверджують, пояснюючи, що заморозка моїх рахунків — це приватна ініціатива служби безпеки ПУМБ. Звісно, служба безпеки ПУМБ безвмовно має право блокувати (заморожувати) мені мої рахунки. Але ПУМБ в такому випадку не має права відмовити мені у закритті (за моєю письмовою заявою) цих заморожених рахунків.
4 січня 2024, 13:24

Не зрозуміло нащо ви брешете. Цим ви не змусите банк закрити вам рахунок в порушення закону, та й нікого не переконаєте в тому що банк порушує закон.
4 січня 2024, 13:27
Ви збрехали про статтю 1074:

Стаття 1074. Обмеження права розпоряджання рахунком
1. Обмеження прав клієнта щодо розпоряджання грошовими коштами, що знаходяться на його рахунку, не допускається, крім випадків обмеження права розпоряджання рахунком за рішенням суду або в інших випадках, встановлених законом або умовами обтяження

Тобто якщо закон про запобігання відмиванню коштів не просто дає право, а забов’язує банк заблокувати рух коштів то банк не може закрити вам рахунок до того як буде досліджено ваше «питання»
5 січня 2024, 9:49
Нифига) в том законе четко прописано, что имеет право только в том случае если чел под санкциями или входит в список террористов)
4 січня 2024, 13:28
Ви також збрехали про статтю 1075 бо там закон про запобігання відмивання коштів згаданий прямо:

Стаття 1075. Розірвання договору банківського рахунка
1. Договір банківського рахунка розривається за заявою клієнта у будь-який час. Банк не має права за заявою клієнта розривати договір банківського рахунка чи вчиняти інші дії, що мають наслідком припинення договору, у разі якщо грошові кошти, що знаходяться на відповідному рахунку, заморожені відповідно до Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».
4 січня 2024, 8:27
«При цьому, до мене ніхто не зателефонував з ПУМБ»

Автор, но банки НЕ предупреждают о блокировке.

«28.12.2024 року Пумб ЗНЕНАЦЬКА заблокував мені усі рахунки,»

Автор, но банки только ЗНЕНАЦЬКА, а не постепенно блокируют . Как вы себе представляете «постепенное» блокирование? Вам звонят из банка и предупреждают, что сегодня банк вас заблокирует на 30%, завтра на 60%, а послезавтра на все 100%?

Это как минимум странно.

«Всі гроші заблоковані, не маю за що купити хліб в магазині. «

Автор, тут тоже какая то нестыковка у вас .
То вы себя позиционируете как человека небедного, готового затариться в супермаркете продуктами на 12 тысяч . То всего лишь из-за блокировке в одном единственном банке вы уже голодать стали и не за что хлеба купить.

Извините, но сейчас разве, что пенсионеры (и то не все) имеют карту одного единственного банка . Люди имеют счета в нескольких банках. И совсем не проблема взять другого банка кредитную карту (если нет своих денег на счету) и пойти купить хлеба . И вы не переплатите НИ КОПЕЙКИ за это.

Но даже если у вас карта ПУМБа единственная и нет кредитных карт в других банках, то сейчас открыть карту практически любого банка в приложении — дело нескольких минут. Спорт банк и ИЗИ с ходу дадут лимит тысяч 30, Приват тоже минимум 10, Монобанк тоже даст кредитный лимит.
Тем более по отзыву вы себя позиционируете как клиента небедного. Значит кредитный лимит, будет еще больше.

Так, что ваш рассказ лично для меня- как сказка
KotletaDollarov
KotletaDollarov
4 січня 2024, 8:36
В магаз надо ходить с несколькими картами, у меня куча карт на подстраховке с кредитными лимитами — примат, глобус, абанк, и пластик отдельно в сумке на случай глюка нфц или телефона, и нал про запас, так что покупку не сделать можно только по вине магазина. Кр лимит можно закрыть сразу или в конце следующего месяца бесплатно
4 січня 2024, 9:02
«В магаз надо ходить с несколькими картами, у меня куча карт на подстраховке с кредитными лимитами — примат, глобус, абанк, и пластик отдельно в сумке на случай глюка нфц или телефона,»

И хочу еще дополнить.
Автор отзыва ПРЯМО в супермаркете мог отойти со своей тележкой с покупками от кассы и в своем телефоне завести себе новую кредитную карту какого либо банка и тут же рассчитаться этой картой за свои покупки в супермаркете .
Помню у меня открытие онлайн карты Спортбанка с открытием кредитного лимита заняло минут 15
4 січня 2024, 8:39
«Але ПУМБ в такому випадку не має права відмовити мені у закритті (за моєю письмовою заявою) цих заморожених рахунків.»

Автор, тут вы тоже неправы. Вы же сами говорите , что причин еще не знаете . А если причины блокировки подпадают под статью «Статья 15 Закона Украины О предотвращении и противодействии легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем»?

Даже чисто гипотетически представить ситуацию — если у банка есть причины считать деньги как добытые преступным путем , банк блокирует эти средства , но тут приходит хозяин счета и говорит — «Ну и ладно. Тогда я забираю эти деньги и ухожу из банка»

Автор, вы реально считаете , что банк должен так просто отпустить деньги , которые , очень возможно, добыты нелегальным путем ?

Я не утверждаю , что ваши деньги подпадают под статью 15. Но банк, как минимум, должен разобраться. Ведь не просто так он заблокировал счета. Значит на то были веские причины
4 січня 2024, 9:47
Lolik1837, ви не володієте українською мовою, мабуть, через що вам важко розуміти те, що я писав. Я писав, що банк після того як заморозив мої рахунки мене про це не повідомив. І я не знаючи про те, що мої рахунки було заморожено потратив дві години часу на закупівлі в супермаркеті, що спричинило для мене незручності. Я вважаю, що нормальний банк після того, як заморозив рахунки свого клієнта має його про це сповістити через SMS, або e-mail, або дзвінок оператора. Але банк ПУМБ так не працює. Про причину блокування — я вже взагалі мовчу. Причину блокування я не можу взнати вже тиждень. Просто не можу взнати навіть причину блокування. У головному відділенні банку ПУМБ в м. Київ на вул. Андріївська, 4 мені зізнаються, що блокування рахунків користувачів у ПУМБ носить масовий характер.
4 січня 2024, 12:44
«Lolik1837, ви не володієте українською мовою, мабуть, через що вам важко розуміти те, що я писав. Я писав, що банк після того як заморозив мої рахунки мене про це не повідомив.»

Да вы что???

А вам , судя по всему, ни на украинском , ни на русском, ни на китайском, ни на каком не дойдет — банк НЕ обязан вас оповещать ни ДО блокировки , ни во время блокировки. Откройте договор и найдите там пункт об обязанностях банках оповещать о блокировке хоть до, хоть после.

И другой момент- вам ни на украинском , ни на русском , ни на каком не доходит, что вы не можете просто так взять и забрать заблокированные деньги со счета. Все зависит от причины блокировки. Если причина — статья 15 Закона Украины , то не имеет права банк отдать вам деньги по вашему желанию

Но поскольку у вас медленный газ — то вам это не дойдет

П. С. Но вы все так и ходите голодным и не можете «буханку хлеба купить» или все-таки разобрались как можно элементарно воспользоваться кредитной картой любого другого банка?)))
4 січня 2024, 10:02
KotletaDollarov, все про що я зараз мрію, то це щоб мені на головному відділенні банку ПУМБ у м. Київ, вул. Андріївська, 4 дали на папері офіційну відповідь — по якій причині банк ПУМБ мені заморозив усі мої рахунки. Я починаючи з 28.12.2023 року не можу взнати просто навіть причину блокування. Звертався в ГУ НП у Соломʼянському районі, звертався у кіберполіцію — написав заяви. Ніхто з поліції не може зʼясувати причину, по якій ПУМБ мені заморозив рахунки. Тому зараз прямую до НБУ і буду просити запит на зустріч з керівництвом НБУ через громадську приймальню. В поліції порадили так зробити, бо кажуть банк ПУМБ масово блокує наразі людям рахунки безпідставно (на що, до речі, має повне право) і що не я один такий. Добре мені пощастило, що я хоч киянин і можу тут у Києві на місці зараз вирішувати свою проблему. А ті люди, хто опинився за кордоном, або які проживають у віддалених областях — не можуть взнати причини блокування їх рахунків по декілька років (таке читаю у відгуках на форумах). Одним словом ПУМБ — це повне лайно, шахраї, служба безпеки ПУМБ — це організована злочинна група.
4 січня 2024, 12:54
«Одним словом ПУМБ — це повне лайно, шахраї, служба безпеки ПУМБ — це організована злочинна група.»

Вам уже на эту чушь говорили — заблокировал бы вам счета Абанк, то вы кричали бы «Абанк- повне лайно», заблокировал бы счета Монобанк , то вы бы репетували бы, что «Монобанк- повне лайно» и так далее.

Почитайте отзывы на этом сайте — ВСЕ ведущие банки страны , по той или иной причине, блокируют счета людей . Ощад блокирует, Моно блокирует, Приват, Пумб, Райф, ТАС, Абанк,… и т. д. Все ведущие банки блокируют и в их отделениях сейчас ходят толпы потерпевших разбираться.

И У КАЖДОГО самый хреновый банк это именно тот банк , который именно его заблокировал))) .

Поэтому то на мнение таких как вы опираться просто не стоит .

Надо смотреть на объективные показатели банка. А по объективным показателям ПУМБ на сегодняшний день — один из лучших в стране
NataliXXX
NataliXXX
8 січня 2024, 11:51
С которым невозможно связаться и решить вопрос.лучший с низу наверное. У меня такая же ситуация, я не в стране, решить ничего не возможно, явитесь в отделение и всё. А как это сделать в другой стране не обьясняют
SergeyNina
SergeyNina
4 січня 2024, 17:58
Автор. Скорее всего произошёл сбой. Увы в таком случае банк с места сотрудника в отделении не видит причину блокировки и не может ничего сделать. Если вы уже написали запрос то ждите пока пофиксят проблему. Это будут делать вручную. Сейчас это во всех банках из-за финансового мониторинга такие сбои из-за чего у меня коллеги ездят с картами пяти банков и кешем. Если у вас не было ничего криминального по карте то сбой устраняет. Увы это обидно и досадно.
4 січня 2024, 18:47
Lolik1837, Ніхто не каже, що банк ПУМБ після блокування рахунків зобовʼязаний повідомляти про це своїх клієнтів. Я висловлюю лиш думку, що банк, у якому я розміщую депозити, отримую зарплату і зберігаю свої гроші повинен мене поважати і цінувати, як клієнта. І якщо банк ПУМБ мене заблокував, то чисто по-людськи повинен був про це хоча б повідомити. Крім того, взагалі в ідеалі було б якщо б була повідомлена і причина блокування. Я вважаю, що це технічно легко зробити через SMS, або e-mail. Проте, мене не сповістили про блокування після блокування. Через це я потратив кучу часу на поїздку в супермаркет і здачу там набраних товарів. Відраза до банку зараз — переповнює!!! Що стосується того, що банк не повідомив мене про причину блокування — це взагалі нонсенс. Банк вже як тиждень заблокував мої рахунки і не може мені надати офіційну паперову відповідь, — ЧОМУ??? Відповідно до статті 1074 ЦК банк не має права обмежувати мені доступ до моїх рахунків без рішення суду. А ПУМБ це зробив, причому грубо і віроломно. Те, що млужба безпеки ПУМБ співпрацює з шахраями з тюрем, з кол-центрами це було відомо давно. В ГУ НП Соломʼянського району мені так і сказали, що ПУМБ — це самий бандитський банк у них на практиці. Тому я й кажу, що ПУМБ — це лайно, це дно, ПУМБ — це попуск і розвод на лохів.
4 січня 2024, 19:44
Відповідно до статті 1074 ЦК банк не має права обмежувати мені доступ до моїх рахунків без рішення суду

Має повне право, вище я прокоментував вашу брехню по статтях 1074 та 1075 цивільного кодексу

Те, що млужба безпеки ПУМБ співпрацює з шахраями з тюрем, з кол-центрами це було відомо давно.

І тут ви знов брешете. Виглядає так що ніякого рахунку в банку у вас немає

В ГУ НП Соломʼянського району мені так і сказали, що ПУМБ — це самий бандитський банк у них на практиці

Якщо поліція володіє такою інформацією то чому ж вона не відкриває кримінальні справи проти керівництва тюрем та керівництва банку? До слова яким боком кол-центри до описаної вами проблеми, хіба у вас вкрали гроші з рахунку після того як ви повелись на телефонне шахрайство?
4 січня 2024, 20:08
Три літри, «в інших випадках встановлених законом» — це означає, що якщо ще де-небудь у якихось законах прописано словами, що може бути замороження активів, то таке замороження банк дійсно може робити. Зокрема, у згаданому Вами З У «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» дійсно є прописано, що замороження активів може відбуватися у випадках, цитую: «…пов'язаних з тероризмом та його фінансуванням, розповсюдженням зброї масового знищення та його фінансуванням, на основі резолюцій Ради Безпеки ООН, рішень іноземних держав, суду» Я був у правоохоронних органах і там мене перевірили по базам. Ніхто мене не підозрює у тероризмі, розповсюдженні зброї масового знищення і відмиванням коштів, повʼязаних з цими речами. А значить, що банк ПУМБ заморозив мої гроші безпідставно.
5 січня 2024, 9:55
Это правда, банки просто *** и не правильно трактуют закон) могу скинуть статью суда по привату, как суд им обьясняет на их статью о терроризме, что они несут полный бред)

Что если чел не входит в список террористов и не попал под международные санкции, банк не имеет права блокировать, а банки создали финмон, который прячется где-то в кабинетах, и *якобы* с ним нет связи:)

Згідно п. п.1.3.2.14 Умов та правил надання банківських послуг банк має право призупини проведення фінансових операцій або фінансові операції по рахунку у випадку, якщо така операція (операції) містить ознаки операцій, що підлягають фінансовому моніторингу відповідно до законодавства про запобігання і протидію легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинних шляхом, або фінансування тероризму, і зобов'язаний призупинити проведення фінансової операції, якщо її учасником або вигодонабувачем є особа, яка включена до переліку осіб, пов'язаних із здійсненням терористичної діяльності або відносно якої застосовані міжнародні санкції.

Это для ТРИ ЛИТРА ато он забывает законы или вообще не знает)
5 січня 2024, 11:59
Ні, банк не веде слідства і не виносить вирок. Банк блокує рахунки при виникненні підозри — це прямо прописано в законі як обовʼязкова ок банка. Коли слідство доведе що ти терорист, а суд винесе вирок — блокування рахунків буде найменшою твоєю проблемою
5 січня 2024, 12:08
Это прописано в законе банка) но не в законе Украины :D
Ты не правильно трактуешь закон как и банк, вы там что с одной багодельни?
Сначала доказы, потом вирок) понимаешь?) это и есть закон
5 січня 2024, 15:18
Не буває «законів банка»

А в законі про фін он саме так і прописано
7 січня 2024, 9:51
Закон финмон не превыше закона укр если шо, я читал про финмон законы и там нет статьи под которую бы смог попасть хотя бы один чел, без обгрунтованности, просто так не могут, и это банковский беспредел с точки зрения закона, по этому с ответственностью заявляю, что ни один банк в Украине, не работает по закону для громадян)
7 січня 2024, 10:24
Закон финмон не превыше закона укр если шо

Закон фінмона це і є закон України

Вище нього лише один єдиний закон — Конституція.

не бреши бо ти не читав жодної строчки

закон фінмона саме про те і каже що блокування рахунків відбувається при підозрі, і саме клієнт має доводити що підозри необґрунтовані надаючи документи

а ось коли вже будуть чіткі обґрунтування то вся інформація передається далі у відповідні органи і там вже інші закони працюють, наприклад кримінальний кодекс

ответственностью заявляю

ти спочатку школу закінчи, потім будеш щось відповідально заявляти
7 січня 2024, 11:17
С твоей стороны опять же пустой трёп без подтверждения, как и от банков:) докажи мне что хоть кто-то подпадает под строчку закона банков о блокировке, процитируй закон. А то твоя болтовня пуста.
Только полностью закон, а не частичку как это делают банки :D
Дай мне рабочую ссылку, на статью закона, а то в прошлый раз ты слился, дал не существующую ссылку и замолчал
7 січня 2024, 19:11
С твоей стороны опять же пустой трёп без подтверждения

Це з твого боку пустий трьом, а мені не складно вчергове посадити в лужу невігласа на зразок тебе

державний фінансовий моніторинг спеціально уповноваженого органу — сукупність заходів із збору, обробки та аналізу інформації про фінансові операції, що подається до спеціально уповноваженого органу суб’єктами первинного і державного фінансового моніторингу та іншими державними органами, відповідними органами іноземних держав, іншої інформації, що може бути пов’язана з підозрою в легалізації (відмиванні) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванні тероризму та/або фінансуванні розповсюдження зброї масового знищення та/або з іншими незаконними фінансовими операціями, а також заходів з перевірки такої інформації згідно із законодавством України та інших заходів, спрямованих на виконання вимог законодавства у сфері запобігання та протидії;
7 січня 2024, 19:23
Ссылку на эту статью?

Вот я тебе даю статью которая опровергает твою статью, и которую применяет суд в суде, когда видит банковскую ересь о терроризме и зброе массового зныщення.

Згідно п. п. 1.3.2.14 Умов та правил надання банківських послуг банк має право призупини проведення фінансових операцій або фінансові операції по рахунку у випадку, якщо така операція (операції) містить ознаки операцій, що підлягають фінансовому моніторингу відповідно до законодавства про запобігання і протидію легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинних шляхом, або фінансування тероризму, і зобов’язаний призупинити проведення фінансової операції, якщо її учасником або вигодонабувачем є особа, яка включена до переліку осіб, пов’язаних із здійсненням терористичної діяльності або відносно якої застосовані міжнародні санкції.

А вот вытяг по привату где банк указал эту статью про терроризм и прочую лабуду, суд ответил той статьёй что я тебе скинул.
7 січня 2024, 19:45
Ссылку на эту статью?

Ти ж казав що читав закон — «я читал про финмон законы и там нет статьи», — в тебе не залишилось посилання на нього? Ну то загугли.

Вот я тебе даю статью которая опровергает твою статью

Ні, вона як раз підтверджує проіцитоварий мною закон, ось в цьому місці: «банк має право призупини проведення фінансових операцій або фінансові операції по рахунку у випадку, якщо така операція (операції) містить ознаки операцій, що підлягають фінансовому моніторингу відповідно до законодавства про запобігання і протидію легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинних шляхом,» — достатньо просто якихось ознак.

Ти якось неуважно читав бо приводить аргументи які спростовують те що кажеш ти.
8 січня 2024, 10:24
Ты до конца читай:

якщо її учасником або вигодонабувачем є особа, яка включена до переліку осіб, пов’язаних із здійсненням терористичної діяльності або відносно якої застосовані міжнародні санкції.

Ты что в школе не учился? Запятая не означает конец предложения, а продолжение. А ты мне тут точки ставишь)
Только в этом случае, именно по этому суд применил ту статью для банка, ты точно с моно банка, как и все сотрудники читают только то что им нужно, а не то что цельное)
8 січня 2024, 19:40
Про учасника це окрема умова, всього умов там дві. Перечитай, і не в рішенні суду, а в оригіналі в законі. Тиж хвалився що його читав.
9 січня 2024, 14:53
То есть, банки правильно трактуют закон и ты, а судья нет ?:D
Окей судье это расскажешь)
9 січня 2024, 15:26
а судья нет

В процитованому тобою рішенні написано те саме про що кажу я: фінмон відбувається прі підозрі. Те що ти це не годний прочитати — проблема твоя, а не судді чи банків.

До слова ти так і не відкрив закон, і не прочитав його — знайти там слово «підозра» та прочитати до чого воно зможе навіть школяр 10 років. Не схоже що тобі 10, але схоже що ти або двіїчник, або що ти в кожному класі по два роки вчишься.
9 січня 2024, 15:29
Зачем мне финмон? это вообще группировка с которой у банка связи нет по их словам, они могут тупо морозится и ссылатся на какую то службу безопасности банка которую никто не видел и не знает юридически где они сидят) смекаешь схему?)
Так же как и копы могут останавить в пределах 9-10 пунктов закона о полиции, и если ты не попадаешь под одну из статей, просто так проверить документы багажник по закону нельзя.
А суд чётко дал понять что статья по которой банк обвинил клиента в терроризме зброе и прочей ереси быть не может так как против него нет международных санкций и тд
Как ты сказал пидозра, должна законно быть обгрунтована, а не просто так, к тебе подошли на улице по беззакону обшманали только потому что у них в голове пидозра, ты реал подгоняешь чел)
9 січня 2024, 15:33
Зачем мне финмон?

Не знаю нащо тобі фінмон, але ти зі мною вже декілька днів про нього сперечаєшься.

Якщо він тобі не потрібний то сиди мовчки і не базійкай про те в чому не розбираєшься
9 січня 2024, 15:46
Всё что ты можешь это сливатся без обьяснений)
У любой пидозры, есть законная пiдстава для обгрунтовування) а ты мне ересь несёшь какую то что финмон банка имеет право если увидел захотел — заблокировал)
Я тебе толдычу что он может только если пiдстава, либо чел в розыске, у банка базы не может быть, либо чел под санкциями или террорист, либо числился уже как мошенник и дела были, всё других пiдстав законных быть не может, всё остальное не законно.
Так же у ментов, если ты пропустил, 9 или 10 законных пiдстав для зупынкы транспортного засобу для перевiрки чого либо_)
9 січня 2024, 16:39
Всё что ты можешь это сливатся без обьяснений)

Пишет человек который не может найти подтвердждения своим словам и путается в том что нашел
9 січня 2024, 17:33
Я уже нашёл, любая пiдозра, должна быть обгрунтована законом, а ты не можешь предоставить закон по какой причине банк обвиняет клиента чтобы сделать эту пидозру, вот и сливаешься переходя на личности :)
9 січня 2024, 18:03
Підозра як раз не має бути чимось обоснована, навіть в кримінальному законодавстві.

А фінмон це взагалі окрема сфера.
9 січня 2024, 19:26
Ты реально бред несёшь чел_) Структура которая имеет право выносить суждение, наказание, обвинение должна предоставить обоснованное законом док-во, почему оно считает что именно этот человек нарушил закон и у него должны быть ограничены средства на счету для проверки.
Реально даже смешно тебе такое обьяснять, как будто с деревом общаюсь)
Финмона вообще не существует как отдельной сферы, это офера банков, чтобы ссылаться на какую то несущ контору, но в суде, суд разбирает не финмон, а цельное отделение банка.
5 січня 2024, 9:51
А можно узнать какой оборот был по карте и не использовалась ли карта для торгов криптой?:)
В моём блоге я подробно указал как торговать криптой и не улететь с банка:)
Забудьте слово государственный в Украине вообще, и что банки вам что-то должны бесплатно, если вы не полезны для банка, вас скосят и будут пытаться скосить, банки это частные структуры олигархов, цель которых — иметь с вас прибыль, если клиент ищет лазейки как не платить банку, то сейчас они начали выкашивать таких клиентов. А учитывая что пумб банк почти весь бесплатный, то тут понятно всё
5 січня 2024, 11:35
Валерка Котовский, Вы должны понимать, что ТРИ ЛИТРЫ и Lilik1837 с большой долей вероятности являются сотрудниками ПУМБ. Не нужно думать, что они — некомпетентны. Они всё знают и понимают. Просто стараются выгородить ПУМБ. Ибо в офисах ПУМБ людей нет от слова «совсем». Вчера я был ещё в Одном офисе ПУМБ в центре Киева. Просидел там примерно с 11:00 до 12:00. За это время там был всего один клиент — это я. Люди не идут в ПУМБ. Это просто факт. А блокируют счета они не из-за того, что борются с мировым терроризмом, а так как состоят в доле с кол-центрами, разных мастей жуликами и ОПГ. Ибо как ещё можно объяснить блокировку счёта без решения суда, без обращений правоохранительных органов, которое осуществляется против законов Украины и при этом я как клиент уже больше недели не могу узнать просто причину блокировки. Банк ПУМБ — это полное *** .
5 січня 2024, 11:40
Не увидел ответ на свой вопрос по обороту по карте:)
Можно всю жизнь бороться с банками и иметь выиграшные дела в суде, но тогда ты не будешь иметь ни одного банка и ходить только с наличкой.
А можно платить банку депозитами замораживая их, и тебя не будут трогать как полезного для капитала банка клиента:)
Яж написал, сейчас походу банкам дали команду, выкашивать бесполезных клиентов, кто пользуется их системой не принося доход. И такое и в, А банке, и моно, и привате, возможно разве что ощад держит так как там пенсионеров куева кукуева)
Три литра скорее сотрудник моно банка чем пумба, так как он накручивая отзывы оставлял для моно положительные, такое заставляют всех сотрудников делать)
5 січня 2024, 14:16
«Ибо как ещё можно объяснить блокировку счёта без решения суда»

Ржу , не могу))))
Автор, тут , на этом сайте, сотни, тысячи жалоб клиентов РАЗНЫХ банков на то, что им заблокировали счета. НИ В ОДНОЙ из этих жалоб клиенты не говорили, что банк сначала ждал приговора суда о блокировке а только потом блокировал счет.

Вы хотя бы попробуйте подумать. Понимаю, что вам это тяжело, но хотя бы попытайтесь — если банк будет ждать суда, потом приговора, что бы заблокировать счет, то за это время преступник давным-давно уже уведет все свои деньги.

Поэтому прекратите нести ересь, как банк должен ждать приговора суда для блокировки .

Алгоритм вообще простой- есть признаки легализации денег или их преступного происхождения — банк ОБЯЗАН заблокировать счет и провести мониторинг. А если в результате проверки выясняется , что есть признаки преступления- то тогда уже следствие, суд и приговор суда . Только вот приговор НЕ о блокировке , а о конфискации преступных средств.

Поэтому прекратите свою истерику, не несите чушь и не выглядите смешным.

У вас всего-навсего финмониторинг, а вы волаете как будто вас уже «посадили» и все конфисковали
DearClient
DearClient
7 січня 2024, 2:42
«с большой долей вероятности являются сотрудниками ПУМБ» — мне тоже так кажется, достаточно просто пройтись по их истории комментарий, и все станет ясно, кто за какой банк рвет то самое место
5 січня 2024, 13:11
Я в ПУМБ держу депозит большой. И получаю зарплату. И оплачиваю покупки во всех магазинах. Оборот по карте в месяц в районе 30 тысяч (зарплата).
5 січня 2024, 13:43
А что по вашему означает депозит?
По моему это когда открыт депозит и средства заморожены на срок от 1 м до 12 м для использования банком без раннего разрыва договора.
Просто не верю что пумб только по зарплате и больше ни каких транзакций разорвал договор) это бред.
Оборот по карте считается так: 30к зашло 30к ушло = 60к оборота. Люди по незнанию делали до 1 млн гоняя туда сюда по 10-20к и улетали из банка, откройте в приложении выписку по счёту, поставьте дату от 1 дек по 31дек и оборот проверьте выход и вход
5 січня 2024, 13:55
У меня депозит без права разрыва был оформлен на 1 год в мае 2022 года. Оканчивается в мае 2023 года.
5 січня 2024, 13:59
Так он уже давно закончился же) уже 2024)
Интересно а какие транзакции были рискованные по словам банка? :D
Если только ты криптой не пополнил карту и тебе не закинули грязи)
5 січня 2024, 13:56
По средствам. Заходит ежемесячно в районе 30000 грн. Уходит ежемесячно в районе 30000 грн.
5 січня 2024, 14:16
Сорри оговорка. Новый Год наступил, ещё не акклиматизировался. Депозит открывал в мае 2023 года — на 1 год. То есть, оканчивается в мае 2024 года.
5 січня 2024, 14:23
Тогда возможно просто реально ошибка была, если по карте левых переводов не было, а только зп :)
Если конечно автор нам тут не плётет плетень :D А таких тут не мало, то мебель на 30к старую продал, то жигулями торгуют :D То стройматериалы на 100-200к закупают :) а итог всему, по незнанию продали крипту 3му лицу и попали на мошенника который закинул им на счёт деньги со взломанного аккаунта какого либо из банков Украины:)
5 січня 2024, 14:36
«если конечно автор нам тут не плётет плетень :D, А таких тут не мало, то мебель на 30к старую продал, то жигулями торгуют :D То стройматериалы на 100−200к закупают :) а итог всему, по незнанию продали крипту 3му лицу и попали на мошенника который закинул им на счёт деньги со взломанного аккаунта какого либо из банков Украины:)»

Честно говоря , из того , что тут понаписал автор , веры ему нет .

Да и как-то вот (с его же слов) он уже должен в голодном обмороке валяться , у него с 28.12.2023 хлеба не на что купить, голодует человек.

Как-то непохоже, что он из комы или из голодного обморока пишет)
5 січня 2024, 14:40
Тут даже по логике, чел депозит держит для банка, официально зп получает 30к, значит суть одна, словил грязь на счёт, и тут блок в 100% случае и разбирательство будет, ну как правило банки и полиция ничего делать не будут, так подержат деньги, разорвут договор если смогут, так как депозит у чела открыт и всё)
5 січня 2024, 14:41
Я же говорю, что по карте переводы и приёмы у меня были. Ежемесячно они у меня есть. Я это не скрываю. В районе 30 тысяч ко мне приходят поступления. И в районе 30 тысяч от меня исходят переводы. Вполне допускаю, что из-за какой-то транзакции банк заморозил мои счета 28.12.2023 года. Здесь я возмущаюсь же только двумя вещами: 1) что сама заморозка не может быть законной, если её инициатором не выступает государство в лице какой-нибудь из ветвей власти, как-то прописано в ст. 1074 ЦК 2) в ПУМБ отказываются мне называть причину, ссылаясь на то, что причину может знать только служба безопасности ПУМБ, а сама служба безопасности — молчит
5 січня 2024, 14:44
Оборот для начала по карте посмотрите, мне кажется вы сути не понимаете как банк считает оборот, у себя в блоге я описал все ситуации, для ликбеза лучше прочесть и не попадать в такие ситуации.
30к ушло и 30к пришло = 60к, и сколько таких 30+30 уходило за месяц?) там по любому оборот лям сделали и улетел…
5 січня 2024, 14:53
По закону конечно не имеет права, но как я уже описал, тогда по закону ты будешь только с наличкой ходить и в судах быть правым и никто не откроет тебе счёт ни в каком банке :D
5 січня 2024, 15:00
Я вам уже написал, что если взять калькулятор в руки и сложить все поступления мне на карту и на счёт то на калькуляторе будет отображаться сума в районе 30 тысяч гривень. Расходы если все сложить — получается тоже на 30 тысяч гривень. Итого общий оборот у меня около 60 тысяч на месяц.
5 січня 2024, 15:20
Оборот як раз 30, а не 60
5 січня 2024, 16:02
Причин тут две, либо грязь с крипты со взломанного счёта, либо большое кол-ва транзакций в день, ну третья как ошибку… Я хз максимально тупо рассматривать, какие могут быть ошибки :D
6 січня 2024, 14:29
Валерка Котовский, какая бы ни была причина, почему доя банка проблема озвучить её? Я уже по Киеву был в трёх отделениях банка ПУМБ за последние 10 дней и там сотрудники реально не могут узнать причину, так как говорят отправили запрос на службу безопасности ПУМБ ещё 28.12.2023 года и ни ответа, ни привета. В полиции и киберполиции меня «пробили» по базам, говорят по тебе лично и по твоим данным никаких заявлений и нарушений не имеется, а твоя блокировка — это частная инициатива (читай «хотелка») службы безопасности ПУМБ. Был в нац. банке, оставил жалобу на ПУМБ. На этом форуме — оставил свои реальные данные и отправил жалобу. Но пока что полный молчок. Ни причины блокировки, ничего не известно. Адвокат сказал, что по прошествии 30 дней будем подавать в суд. В суд то подадим. И деньги свои я заберу. Здесь нет переживаний. Единственное, даже не мог представить, что ПУМБ — такая помойка. У них в отделениях нет людей совсем. По моему, этот банк создан как «фикция» — просто Ахметова деньги перегоняет туда-сюда. А офисы и клиенты ему не нужны.
6 січня 2024, 15:06
Скажу так, если ты принял взломанные деньги с крипты, любой бы банк так сделал, потому что между собой они общаются по каким то каналам, и передают жалобы из одного банка в другой, и если поступила жалоба, они тянут время ждут пока клиент из другого банка пойдёт напишет заяву в полицию чтобы дело начало двигаться, а как правило, полиция включает мороз и посылает в суд, и клиенты тупо сливаются.
Да это не законно, я не понимаю вообще почему банки занимаются этим, ведь клиент у которого украли деньги, в 100% случае слил свои данные мошенникам сам, а в банках за слив данных 3 м лицам банк разрывает отношения с клиентом.
Видимо проявляют человечность и пытаются помочь какой нить бабуле которая слила свою пенсию мошенникам.
Конечно в 99% случае деньги никто не вернёт, лоx не мамонт, по этому в нашей стране следить за своими деньгами нужно самим, вам никто не поможет ни полиция ни суды ни банки.
Но так же если ты нарушил правило биржи а именно принял оплату от 3го лица где фио биржи не совпадает с фио отправителя банка, и не обезопасил себя, то и ты тоже виноват, и теперь будешь вот ждать когда либо ты в суд подашь либо банк разблок бабки, но скорее договор разорвут, если там был скам с грязными деньгами
А то что они втирают что нет связи с финмоном это полный бред, они ждут инфу из другого банка, от кого по какой причине жалоба и так далее, если бы операции были пумб\пумб уже бы всё сказали
PUMB
PUMB
10 січня 2024, 14:33
Корисний коментар
Mida28
Mida28
21 січня 2024, 1:58
Вам вже розблокували рахунок? Якщо так то що ви зробили для цього?

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / ПУМБ блокує рахунки без пояснення чому