Заблокували картку та гроші на рахунку.

vkazachenko 3 січня 2024, 22:07
Банк заблокував кошти на рахунку. Чат підтримка відправляє до відділення, бо нема техічної можливості провести «ідентифікацію», я наразі не живу в Україні і це неможливо, чому інші банки провести переідентифікацію можуть онлайн, а тут чомусь не можуть? Невже так важко зробити ідентифікацію віддаленно. Не користуйтесь цим банком якщо цінуєте свій час та гроші.
ПУМБ
PUMB 4 січня 2024, 9:27
Вітаємо!

Нам шкода, що дана ситуація викликала у Вас негативні емоції. Ми неодмінно надамо Вам вичерпну відповідь після уточнення інформації.
Полезный комментарий
PUMB 19 січня 2024, 17:07
Вітаємо! Ми надали зворотній зв’язок у приватні повідомлення задля збереження банківської таємниці.

4 січня 2024, 10:43
Так, напишете щось потипу нема «технічної можливості», приходьте у відділення. Взагалі навіщо давати послуги без «технічної можливості» або взагалі давати рекламу що ви онлайн банк? Пишіть онлайн данк без технічних можливостей… Інші банки не вводять в оману клієнтів і мають технічну можливість…
PUMB
PUMB
19 січня 2024, 17:07
Корисний коментар
23 січня 2024, 16:29
В приватних коментарях ви написали що це банківська таємниця(від самого клієнта), і нічого не пояснили. Звісно, ніяк проблему навіть не намагались вирішити. Неймовірно, наскільки можна наплювательски відноситись до клієнта…

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43
Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Заблокували картку та гроші на рахунку.