Самий жахливий і НЕ надійний банк, бо є з чим порівняти‼️😡

nameL 11 грудня 2023, 17:11
Відділення за адресою: Вінниця, вул. Миколи Оводова, 38
Вже неодноразово проблеми із зарахуванням коштів. Під час війни це знущання з людей ‼️😡
1) Вперше мені не було зараховано кошти за оплату комунальних послуг. Відповідно заборгованість і 14 днів «біганини» щоб зняли борг
2). Через цей банк поповнили мобільний і до вечора виясняли чому оператор не отримав кошти.
3) Знову не зараховані кошти, цього разу Інтернет провайдеру. Вже добу чекаю‼️
Скільки ви можете знущатися з людей під час війни? Ваші аргументи що кошти надходять протягом 3-х днів смішні, оскільки в інших банках протягом 20 хв.є зарахуванням. Я є клієнтом декількох банків, тому знаю що там проблем немає.
Чому під час війни ви як інші банки не робите все можливо аби людина мала зв’язок і не мала проблем?
Чому у вас не компетентні оператори?😡 Один говорить одне, інший його слова заперечує!
ПУМБ
11 грудня 2023, 20:46
Вітаємо!

Нам шкода, що ця ситуація створила для Вас незручності та негативно вплинула на Ваше враження про співпрацю з банком. Ми бажаємо детальніше розібратися в ситуації, тому просимо надіслати Ваше ПІБ та фінансовий номер телефону нам у приватні повідомлення аби у нас була можливість перевірити всі деталі та розібратися у ситуації детальніше. Після отримання результатів перевірки ми неодмінно надамо Вам зворотній зв'язок.

11 грудня 2023, 19:01
«1) Вперше мені не було зараховано кошти за оплату комунальних послуг. Відповідно заборгованість і 14 днів „біганини“ щоб зняли борг»

Очень и очень сомнительно. Я уже не один и не два года оплачиваю коммунальные ТОЛЬКО через ПУМБ. Когда только начинал оплачивать — то было 5% кешбека на оплату коммунальных, сейчас поменьше кешбек — 2%, но тоже очень прилично.

НИКАКИХ проблем с оплатой ЖКХ не было и нет.
Россказни автора про «14 днів „біганини“» считаю дичью.

Только , что , ради любопытства, пополнил свой мобильный счет и интернет провайдера — уже через пару минут деньги были на счетах .

Вывод — автор намеренно хочет оклеветать банк. Вполне возможно отзыв — просто заказуха конкурентов
12 грудня 2023, 15:56
Дичь це читати вашу писанину. А мені прийшлось 2 неділі бігати! Може ви не маєте з чим порівняти, то я маю. Послуги цього банку жахливі
12 грудня 2023, 18:15
«А мені прийшлось 2 неділі бігати! «

Зачем? В чем нужда этой беготни? Кто вас заставлял бегать ? Скучно жить?)))

«За дурною головою і ногам нема покою» (с)

12 грудня 2023, 22:14
Ви адекватна людина? Бо складається враження шо ні! Логічно подумайте якби заборгованість ні на що не впливала, то напевно б люди спокійно б собі жили. Для загального розвитку почитайте на що впливають борги. І перестаньте дурнуваті коментарі писати!
Василь Каськів
Василь Каськів
11 грудня 2023, 19:04
Дуже сумнівна інформація. Пумбом користуюся постійно, останні три роки. Оплатив комунальні, дві хвилини, заходиш у свій кабінет Нафтогазу і кошти вже на рахунку.
12 грудня 2023, 15:49
Ну звичайно сумнівна! Бо у вас таких проблем немає!
11 грудня 2023, 19:43
Какой однако интересный автор отзыва. Буквально в октябре она писала следующее

« Оплатила комунальні послуги і ЖОДЕН рахунок не пройшов, тепер ЗАБОРГОВАНІСТЬ! До цього платила через інші банки і таких проблем за всі роки не було!»

Вопрос — еще буквально два месяца назад вы уже писали , что через ПУМБ у вас ни один платеж не прошел, но зато без проблем платите в других банках , то зачем опять платите через ПУМБ если он такой хреновый ?

Вывод напрашивается один — автор та еще лгунья
12 грудня 2023, 15:52
Все вірно. Кошти зняло з картки платіж не пройшов і була заборгованість. Користуюсь тому що це від роботи картка, думала що це збір. Але збігів по декілька разів не буває🤷‍♀️
12 грудня 2023, 15:54
Я не знаю хто ти, скоріше російський засланець, який не знаючи людину обзиває брехуном! 😂
11 грудня 2023, 23:12
У вас скорее всего проблема с поставщиками услуг. У меня тоже было в Киеве как по три — семь дней деньги шли дтек и водоканал, но мгновенно ктевтеплоэнерго и остальные. Все платил одновременно
12 грудня 2023, 15:52
То чому від інших банків ніколи не було таких проблем?
12 грудня 2023, 23:28
У меня, а банк все мгновенно перечисляет. У пумб с этим немного туговато. У меня оплаты в субботу и воскресенье доходят до поставщиков услуг аж в понедельник и вторник. У других банков такой проблемы нет. Если оплата не доходит до поставщика услуг то возврат в среднем за неделю по заявке. У меня была такая же как у вас проблема с приватбанком. Увы не решил никак, суппорт не помог. Также платил, есть квитанция, потом этой оплаты нет в выписке и возврат через несколько недель.
12 грудня 2023, 15:59
У мене навіть в банкінгу не відображається за грудень чек, а банк прислав що є чек про успішну оплату! Яку оплату? Є лише успішне зняття коштів! Від неділі кошти не надійшли інтернет провайдеру, я уточнила!
12 грудня 2023, 23:29
Если нет в выписке просите сделать возврат денег. Это неуспешный платёж.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Самий жахливий і НЕ надійний банк, бо є з чим порівняти‼️😡