Дивна Автопролонгація депозитів

Teide 30 листопада 2023, 16:58
Завжди вважав, що автопролонгація потрібна клієнту, щоб продовжити депозит на первинних умовах. Виявляється, у ПУМБі це так не працює і банк змінює відсотки, що є головною умовою депозиту. Причому ніде в депозитному договорі це не написано. Буду шукати банки, де ми однаково розуміємо умови автопролонгації.
ПУМБ
PUMB 30 листопада 2023, 17:58
Вітаємо!

Автопролонгація депозитного договору відбувається з процентною ставкою, яка діє на момент пролонгації вклада.

При оформленні першого рахунку в банку клієнт підписує заяву про приєднання Договору про комплексне банківське обслуговування фізичних осіб (ДКБО), яке визначає умови співпраці банку та клієнта. Згідно пункту 8.14.1. ДКБО, «процентна ставка на кожний новий строк розміщення Вкладу встановлюється у розмірі, що визначений Банком на дату початку кожного нового строку розміщення Вкладу для вкладів фізичних осіб з аналогічними умовами розміщення».

Ознайомитися з текстом ДКБО можна у будь-якому відділенні ПУМБ та на нашому офіційному сайті pumb.ua («Звернення та безпека» — «Документи» — «Публічна пропозиція АТ „ПУМБ“ на укладання договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб»).

Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
30 листопада 2023, 17:05
Это нигде так не работает. Пролонгация идёт на условиях, которые действуют на момент продления
30 листопада 2023, 17:22
Я багато разів робив автопролонгацію в інших банках і завжди умови зберігались, а не змінювались. У цьому смисл автопролонгації. Може, зараз щось змінилось.
30 листопада 2023, 21:33
Ви не праві, сенс автопролонгації не в збереженні діючих % по депозиту.
30 листопада 2023, 22:04
Для мене — саме у цьому. Для вас може бути інший сенс, як і сенс депозиту
30 листопада 2023, 22:21
Назвіть банки України де після автопролонгації депозитів % не змінюються. Якщо на момент закінчення діючого депозиту % змінилися, то хоч з пролонгацією хоч без неї, тобто коли відкрив новий депозит, відсотки по одному й тому ж типу депозиту будуть однакові! % можуть як збільшитися так і зменшитись. Вивчайте договори умов депозитів перед їх відкриттям.
1 грудня 2023, 20:58
Перш ніж давати поради, прочитайте, що мені відповів банк. Зміна відсотків при автопролонгації у них прописана в договорі про комплексне банківське обслуговування, а не у договорі депозиту, який ви мені радите вивчати
3 грудня 2023, 15:08
Ви так і не назвали інші банки, де відсотки по депозитах не змінюються після автопролонгації. Колись коли Приватбанк був не державним, а частним, то був час коли % по доларовим депозитам на рік були 10% то виходить відкрив десь у 2012 році з пролонгацією і постійно отримуєш 10% річних в доларах) Дивно що ви не знаєте прості правила депозитні.
5 грудня 2023, 19:15
У мене кілька років були депозити з пролонгацією в Південному, Радабанку та ще одному, якого зараз немає. Жодного разу відсотки не змінювались, я
5 грудня 2023, 19:15
Би запам’ятав

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Дивна Автопролонгація депозитів