Найгірший банк

Anna Anna 15 листопада 2023, 21:35
Заблокували картку з особистими грошима без жодних пояснень, нібито за шахрайські дії.
Аж смішно.Якби там не були мої власні заощаджені кошти то можна забути про ваш банк але навіть 14000 я нікому не подарую.Відколи це перекази вважаються шахрайство щоб доказувати походження власних коштів.По телефону вирішити питання не можуть, у відділенні м Мукачева простояли сьогодні цілий день, обіцяли передзвонити так ніхто і не зв’язався.Що це за відношення до клієнтів.Не рекомендую нікому даний банк, бо потратите не тільки кошти, час, а і нерви.На прохання розірвати договір і повернути кошти також відмовили, це як взагалі?
ПУМБ
PUMB 15 листопада 2023, 21:47
Вітаємо!

Нам прикро, що у Вас виникла така думка про роботу нашого банку. Просимо Вас надіслати Ваше ПІБ та фінансовий номер телефону аби у нас була можливість перевірити всі деталі. Ми неодмінно надамо Вам зворотній зв'язок після отримання результатів перевірки.
Полезный комментарий
PUMB 17 листопада 2023, 11:12
Вітаємо! Ми надали Вам зворотній зв’язок у приватні повідомлення, задля збереження банківської таємниці.

Три літри
Три літри
15 листопада 2023, 21:51
Так, а що за перекази то були? Відгук містить нуль інформації, одні звинувачення.

Банк дозволяє переказувати набагато більші суми ніж 14000.
Anna Anna
Anna Anna
15 листопада 2023, 22:03
Звичайне користування карткою. Перекази коштів дітям,жінка активно користувалася карткою для своїх потреб у сфері купи продай рослини.14000 це був залишок на карті які банк заблокував.
SergeyNina
SergeyNina
15 листопада 2023, 22:15
Вероятнее всего сработал алгоритм который посчитал что вы используете карту физ лица для ведения бизнеса и вас заблокировали автоматически. Или кто-то из покупателей растений пожаловался на вас, возможно конкуренты
22 листопада 2023, 15:19
Какой оборот по карте был?
16 листопада 2023, 21:35
Торговли криптой не было случаем? Грязи могли нахватать как обычно новички делают…
17 листопада 2023, 11:12
Корисний коментар
22 листопада 2023, 14:08
В усіх випадках мають вирішувати це питання швидше, ніж це робить банк Пумб
Svitlana29
Svitlana29
27 листопада 2023, 11:53
В мене така сама ситуація виникла. Оборот був не великий по картці. Останній раз взагалі переказ був щось біля 100 грн., після чого її заблокували. Також заблокували додаток після мого звернення на гарячу лінію.
27 листопада 2023, 12:05
Вітаємо! Як повідомляли раніше в особистих повідомленнях, Ваше звернення зареєстроване та знаходиться у роботі відповідального відділу. Після закінчення перевірки ми надамо Вам зворотній зв’язок.
27 листопада 2023, 12:34
Дякую, очікую розгляду