Банк відмовляється виправити неактуальну інформацію про кредит у базі УБКІ

MykhailoB 3 листопада 2023, 15:01
У звіті УБКІ фігурують дані про старий кредит. Кредит на даний момент має бути у статусі закритий, а він там у статусі — списаний. Це негативно впливає на мій кредитний рейтинг і висить як не закритий кредит. Звернувся на підтримку ПУМБ телефоном. Оператор не зміг допомогти та перевів на відділ проблемної заборгованості. Там мені теж не змогли допомогти, сказали, що не бачать рахунки. Знову переключили на першу лінію підтримки. Втретє пояснив ситуація, дали адресу пошти (borg) куди потрібно написати для вирішення проблеми. Отримав стандартну відписку:
Добрий день. Наразі Ви звертаєтесь у відділ простроченої заборгованості. На 03.10.23 у Вас відсутня прострочена заборгованість.
Рекомендуємо Вам звернутися на офіційну електронну адресу Банку info@fuib.com
Жодної адекватної реакції та бажання допомогти клієнту виправити помилку, яку припустився банк немає
Це, якщо я правильно зрозумів, номер, під яким зареєстровано звернення #823904
Прошу допомогти вирішити проблему, дати в УБКІ актуальну інформацію, що кредит закритий, а не списаний
ПУМБ
PUMB 3 листопада 2023, 16:26
Вітаємо!

Нам дуже шкода, що у Вас виникло негативне враження про роботу нашого банку. Ми неодмінно розберемося у ситуації та після отримання результатів перевірки надамо Вам зворотній зв'язок.
Полезный комментарий
PUMB 24 листопада 2023, 18:31
Вітаємо! Ми надали зворотній зв’язок у приватні повідомлення задля збереження банківської таємниці.

8 листопада 2023, 18:53
Минуло 6 днів із моменту звернення. Очікувано жодної реакції банку на моє звернення немає
10 листопада 2023, 14:54
Вітаємо! На даний момент Ваше звернення знаходиться у роботі відповідального відділу нашого банку. Ми обов’язково надамо Вам зворотній зв’язок.
Pumbovik
Pumbovik
13 листопада 2023, 13:20
Похоже вам только в суд если вразумительный ответ не дадут или отписки напишут. info@fuib.com — эту почту они почти не читают
20 листопада 2023, 14:41
З 3 по 20 листопада банк не може прореагувати на моє звернення. Занадто мало часу, мабуть, минуло. Просто щоб ви знали, що вас чекає, якщо у вас будуть якісь питання до банку, що не вкладаються в стандартні скрипти. Представник банку! Як я можу отримати від банку довідку про закриття кредиту?
24 листопада 2023, 18:31
Корисний коментар
29 листопада 2023, 22:56
Банк відмовився подати достовірну актуальну інформацію на запит УБКІ (я оскаржував кредитну історію). Я не знаю, яка мотивація була у банку і дуже розчарований рівнем підтримки банку. Довелося їхати до відділення, замовляти довідку про те, що кредит закрито і знову оскаржувати кредитну історію вже з довідкою про закриття. УБКІ вніс актуальну інформацію — статус кредиту було змінено зі «списаного» на «закритий». Онлайн-звернення, дзвінки, листи на електронну пошту — все це у ПУМБ не працює, єдиний вихід — їхати та вимагати довідку. Можна довго розповідати про інноваційність банку, але байдуже ставлення до клієнтів опускає якість обслуговування нижче плінтуса, до рівня паперового документообігу

Курс валют в ПУМБ

EUR 44.4 45
PLN 10 10.5

Курс валют в ПУМБ

EUR 44.4 45
PLN 10 10.5
Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Банк відмовляється виправити неактуальну інформацію про кредит у базі УБКІ