ПУМБ інвестує свої ресурси проти клієнтів

Віктор Демченко 31 жовтня 2023, 11:40
Це єдиний банк який дає кредитний ліміт 50 тисяч грн і для оформлення оплати частинами створив умови через сервіс «дія», для того щоб клієнти не користувалися такими послугами в їхньому банку, а користувалися у їх конкурентів Сенс і Моно.
Співробітники з квітня 2023 реєструють скарги і ігнорують вирішення проблем. У Моно і Сенс офомлення оплати частинами відбувається без «дії», а ПУМБ навмисно потратив свій час, матеріальні і людські ресурси, доробив застосунок для того, щоб клієнти користувалися такими послугами в інших банках. В усьому світі до цього часу усі топ-менеджери створюють умови, щоб їх послугами могли скористатися якомога більше клієнтів, у ПУМБ навпаки. Крім того, ПУМБ навіть інвестує свої ресурси проти своїх клієнтів.
ПУМБ
31 жовтня 2023, 16:09
Вітаємо!

Нам дуже прикро, що в Вас склалось негативна думка про наш банк.

Проте, маємо зауважити, що згідно умов продукту «Сплачуйте частинами» ми використовуємо застосунок «Дія» для ідентифікації клієнта і актуалізації даних для розгляду кредитного ліміту клієнту.

Також, просимо Вас надіслати нам в особисті повідомлення Ваші ПІБ та фінансовий номер телефону, аби ми мали змогу зареєструвати Вашу пропозицію щодо спрощення процедури оформлення продукту.

Сподіваємося, що у майбутньому Ви будете отримувати лише позитивні враження від користування нашими послугами.

Віктор Демченко
Віктор Демченко
31 жовтня 2023, 16:35
Сервіс «дія» ПУМБ навмисно використовує, щоб клієнти не могли користуватися послугою «оплата частинами». ПУМБ навіть знайшов всі види і типи ресурсів для того, щоб із-за сервісу «дія» перенаправити своїх клієнтів користуватися послугами в інші банки. Мою зареєстровану пропозицію ПУМБ уже розглядає спочатку з квітня 2023р., потім з середини серпня 2023р., тепер з кінця жовтня 2023р. і так буде до кінця 2029р.
У мене через ваш банк уже скасовано дві покупки на Розетці на загальну суму 33тисячі 200 грн.
Тут ви пишите свої коментарі не для вирішення проблем, а для створення додаткових проблем. Я змушений витрачи свій особистий час, щоб відповідати на ваші необов’язкові уточнюючі запитання. В Монобанк і Сенсбанк для оформлення «послуги оплата частинами» сервіс «дія» взагалі не потрібний!!!
Буду користуватися послугами у інших банках, які в порівнянні з ПУМБ більш клієнторієнтовані

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / ПУМБ інвестує свої ресурси проти клієнтів